Įkraunama...
Įkraunama...

Nauris

ir musu mociutes buvo pries musu sunui isrinkta vardeli,bet priprato biggrin.gif ,o Nauris man vyriskas lb thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvyde: 30 kovo 2009 - 11:29
4u.gif mano pusbrolis vardu Nauris...niekada neužkliuvo, kad ne koks ir t.t. man gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 03 30, 12:29)
ir musu mociutes buvo pries musu sunui isrinkta vardeli,bet priprato biggrin.gif ,o Nauris man vyriskas lb thumbup.gif

Och, tos mociutes.... Niekaip negali priprasti, kad mes galime ir be ju susitvarkyti..
Atsakyti
Mano vyras - Nauris mirksiukas.gif Vardo pliusai - retas, skambus thumbup.gif Žmogaus charakterio ir vardo sąsajos - čia jau labai filosofinis klausimas ax.gif Juk ne visos Ramintos - ramios, Vėjai - itin greiti, Ąžuolai - dvimetriniai tvirti vyrai...Kad mano vyras būtų kryptingai niūrus...nesakyčiau...Vieną dieną nenutylantis blevyzga, antrą - tylus ir susimastęs, trečią - romantiška, nenuspėjamas ir net spinduliuojantis džiaugsmu...Vienintelis dalykas, kuriam pritariu, tai apskritai žmonės rečiau vartojamus vardus linkę pamiršti arba juos iškraipyti...Maniškis buvo išvadintas ir Auriu, Lauriu, Nauriumi (nuo vardo - Naurius) ir net Mariumi...ir nieko...nuo to jam nei šilčiau, nei šalčiau netapo lotuliukas.gif
Tiesa, o vardas nėra lietuviškas...jis mūsų kaimynų - latvių ax.gif
Žodžiu, sveikinu su (svarbiausiai, jog Jums) gražaus ir reto vardo pasirinkimu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2009 03 30, 15:35)

Tiesa, o vardas nėra lietuviškas...jis mūsų kaimynų - latvių ax.gif

Na, jis mūsų bendras mirksiukas.gif Bet Latvijoj, kiek suprantu, populiaresnis, ten net oficialus vardadienis yra bigsmile.gif

O pravardžiuot gali ir vaiką su labai įprastu vardu, tik nuo jo paties priklauso. Pvz.: mano klasėje pravardes turėjo visi tie, kurių vardai buvo keli, kad atskirtų mirksiukas.gif (dvi Jurgos, dvi Dovilės, dvi Justės, du Andriai ir trys Donatai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrėM: 31 kovo 2009 - 09:06
Nauris, idomus vardas, tokiop is vis dar negirdejau thumbup.gif
Atsakyti
na man asmeniškai jis nepatinka dėl savo reikšmės. kita vertus - normalus vardas, neišgalvotas, ne beprasmis raidžių kratinys. šiaip aš jau išgirstu šen bei ten šį vardą. populiarėja matyt...
Atsakyti
Kadangi man patinka reti vardai, tai visai nieko, o dar ir lietuviska reiksme turi, tai tikrai thumbup.gif .
Atsakyti
Priprasti galima blush2.gif
Atsakyti
Man gal nlb. Lauris kazkaip lengviau skamba. Bet vardas kaip vardas is tikro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2009 03 30, 15:35)
Mano vyras - Nauris mirksiukas.gif Vardo pliusai - retas, skambus thumbup.gif Žmogaus charakterio ir vardo sąsajos - čia jau labai filosofinis klausimas ax.gif Juk  ne visos Ramintos - ramios,  Vėjai - itin greiti, Ąžuolai - dvimetriniai tvirti vyrai...Kad mano vyras būtų kryptingai niūrus...nesakyčiau...Vieną dieną nenutylantis blevyzga, antrą - tylus ir susimastęs, trečią - romantiška, nenuspėjamas ir net spinduliuojantis džiaugsmu...Vienintelis dalykas, kuriam pritariu, tai apskritai žmonės rečiau vartojamus vardus linkę pamiršti arba juos iškraipyti...Maniškis buvo išvadintas ir Auriu, Lauriu, Nauriumi (nuo vardo - Naurius) ir net Mariumi...ir nieko...nuo to jam nei šilčiau, nei šalčiau netapo lotuliukas.gif
Tiesa, o vardas nėra lietuviškas...jis mūsų kaimynų - latvių ax.gif
Žodžiu, sveikinu su (svarbiausiai, jog Jums) gražaus ir reto vardo pasirinkimu wub.gif


Sveikute,
kaip keista tave cia matyti biggrin.gif Siaip darbe kai kurie maste, kad pagal tavo vyra savo vaika pavadinau, nes darbe vienintelis toks buvo thumbup.gif Nors apie tai vadindama net nebuvau pagalvojusi biggrin.gif
Is nuotraukos niekaip negalejau suprasti, ar akys meluoja, ar cia tikrai tu.. Geras lotuliukas.gif O manes jei dar neatrenki, tai as ta, kuriai neseniai perdavei darbe per pasitarima indeli is Kaledinio baliaus biggrin.gif .. Draugausim. Kaip tavo seimynele? Mazoji jau turbut didele?
Papildyta:
O del kilmes, tai vieni sako, kad lietuviskas, kiti, kad latviskas, nors lietuvisku vardu zodyne buvau radusi lietuviska kilme, reiskia niurus, niaurus, rimtas..
Atsakyti
man tai schmoll.gif ,būtent dėl tos reikšmės ir asociacijos niūrumu...
o kodėl močiutė prieš? jai vardas neražus,ar jau buvo išrinkus kažką ir jūs nedavėt?
Atsakyti