Įkraunama...
Įkraunama...

Nauris

Is pradziu pagalvojau, kad man nelabai. Bet kuo daugiau ji pakartojau, tai visai nieko. Kaip sakoma, zmogus varda puosia, o ne vardas zmogu wink.gif
Atsakyti
Musu seima turi drauga vardu Naurimas ir jo niekas nevadina tuo vardu visi tik ir saukia "Nauri" biggrin.gif tai mums jis visiems Nauris. Kazkaip pripratau ir atrodo tam zmogui kitoks vardas ir netiktu, trumpas aiskus, bet seip nera man sis vardas labai jau grazus jei galvociau apie savo vaikucio varda g.gif bet prie ilgos pavardes, kodel ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano Vardas Naurintas,bet vadina visi Nauris smile.gif kol nebuvo vardų daug gal ir iš viso ten vienas du buvo smagu,bet dabar matau vis daugiau atsiranda tokių..;/
Atsakyti
QUOTE(Eyed @ 2011 06 08, 23:01)
Mano Vardas Naurintas,bet vadina visi Nauris smile.gif kol nebuvo vardų daug gal ir iš viso ten vienas du buvo smagu,bet dabar matau vis daugiau atsiranda tokių..;/

Man jau kazkaip baisu dabar darosi, nes aplink labai daug....
Atsakyti
as visad galvodama apie vaiko varda isivaizduoju kaip ji mokykloj pravardziuos,nezinau kodel ..Tai dbr Nauris -mauris,mauras...nelabai nelabai...
Atsakyti
Visai negražus vardas. Iš karto pagalvoju,kad mauras koks...
Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti
Niūrus vardas. Kaimynų sūnus Nauris- labai pateisina šį vardą, nes tas vaikinukas beveik niekada nesišypso.
Atsakyti
QUOTE(Samojinga @ 2011 01 21, 17:21)
kaimynu suns vardas biggrin.gif

Man irgi panašus į šuns vardą.
Atsakyti
Man labai negrazus.
Atsakyti
Visai netiketai radau sia tema:) Ir nesusilaikiau neparasius. Mano pirmagymio vardas taip pat Nauris ir kai davem 2006m. visi keistu vadino. Taciau is patirties sakau, kad tiek keistu vardu ant sio svieto, kad musu visai iprastas pasidare. O ir isgirstu vis dazniau. O kad pavadina ir taip ir anaip blogai isgirde sunus visai nesinervuoja drasiai visiems rezia AS NAURIS smile.gif
O kas idomiausia antraji sunu pavadinom Nagliu. Tai dabar turim du broliukus obuoliukus Nauri ir Nagli. smile.gif
Dabar sirdies skaudulys koki treciajam sunui reiks duoti, nes planuojam trecia vaikeli. Mergytei vardas laukia nuo pirmojo,o treciajam sunui doh.gif, kad tiktu ir nebutu kaip toj pasakoj trecias brolis Jonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NirN @ 2015 09 11, 09:54)
visi keistu vadino.

O mūsų vis perklausia: "Koks?"
Atsakyti