Įkraunama...
Įkraunama...

Nauris

QUOTE(GiedrėM @ 2015 09 12, 08:34)
O mūsų vis perklausia: "Koks?"

Perklausia del to, kad negirdetas ir asocijuojasi su Lauriu ar dar kazkuo
Atsakyti
QUOTE(NirN @ 2015 09 11, 09:54)
Visai netiketai radau sia tema:) Ir nesusilaikiau neparasius. Mano pirmagymio vardas taip pat Nauris ir kai davem 2006m. visi keistu vadino. Taciau is patirties sakau, kad tiek keistu vardu ant sio svieto, kad musu visai iprastas pasidare. O ir isgirstu vis dazniau. O kad pavadina ir taip ir anaip blogai isgirde sunus visai nesinervuoja drasiai visiems rezia AS NAURIS smile.gif
O kas idomiausia antraji sunu pavadinom Nagliu. Tai dabar turim du broliukus obuoliukus Nauri ir Nagli. smile.gif
Dabar sirdies skaudulys koki treciajam sunui reiks duoti, nes planuojam trecia vaikeli. Mergytei vardas laukia nuo pirmojo,o treciajam sunui doh.gif,  kad tiktu ir nebutu kaip toj pasakoj trecias brolis Jonas  doh.gif


Berniukui tiktų Joris smile.gif
Papildyta:
As prieš 30 metu turejau kavalieriu vardu Nauris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2015 09 12, 10:22)
Perklausia del to, kad negirdetas ir asocijuojasi su Lauriu ar dar kazkuo

Tikriausiai. Kažkaip įpratau lėtai iškniaukt pirmą skiemenį. Jums siūlau Nėrių.
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2015 09 13, 16:27)
Jums siūlau Nėrių.


Pernelyg panašiai su Nauriu skamba schmoll.gif Šiaip yra vardų iš N, jei norisi raidės tos pačios, - Nedas, Natas, Nikodemas, Nerijus, Narimantas, Norgailas, Norbertas, Nidas (pažįstu du biggrin.gif ) http://vardai.vlkk.lt/sarasas/n/
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 09 13, 18:54)
Pernelyg panašiai su Nauriu skamba  schmoll.gif Šiaip yra vardų iš N, jei norisi raidės tos pačios, - Nedas, Natas, Nikodemas, Nerijus, Narimantas, Norgailas, Norbertas, Nidas (pažįstu du biggrin.gif ) http://vardai.vlkk.lt/sarasas/n/

O man net labai gražiai įsipaišo prie panašiai skambančių Naurio ir Naglio. O ką mergaitei numatėt?
Atsakyti
Nauris yra latviškas vardas.
Kilmė: lietuvių

Vardo reikšmė:
Pagal vieną iš versijų, vardas kilęs iš lietuvių "niaurus" (prislėgtos nuotaikos, melancholiškas, paniuręs) arba "nauroti" (kalbėti pro nosį). Pagal kitą versiją, tai latviškas vardas, pirmą kartą registruotas 1946 m., jo kilmė ir prasmė nėra tiksliai žinoma, tačiau gali būti kildinamas iš senosios ugro-finų prokalbės žodžio, reiškiančio "kedro riešutas". Tiesa, šiuolaikinėje suomių kalboje žodis "nauris" reiškia ropę.

Panašūs ir giminingi vardai:
Nauridas, Naurijus, Naurius, Naurutis.

P.S. Turėjau klaisoką latvį Naurį dar tarybiniais laikais, tai tas vardas buvo jokia naujiena Latvijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselėuogelė: 09 spalio 2015 - 18:57
Pirmą kartą tokį vardą girdžiu bigsmile.gif Bet man nelabai patinka.
Beto kaip jį tart? Na-u-ris ar Nau-ris? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2015 09 13, 19:10)
O man net labai gražiai įsipaišo prie panašiai skambančių Naurio ir Naglio.  O ką mergaitei numatėt?

Vis labiau linkstu prie Smilte. Maziausia musu seimos kruopelyte butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NirN @ 2015 10 12, 06:49)
Vis labiau linkstu prie Smilte. Maziausia musu seimos kruopelyte butu  biggrin.gif

Gražus vardas, bet žinokit vaikai būna ir užauga ir senatvės sulaukia, tai kai tai kruopelytei bus kokie 87, tai galės išdidžiai po Nidos kopas vaikščiot biggrin.gif
Atsakyti
Teko gyvenime sutikti 2 žmones tokiais vardais. Vienam apie 50. Kitam dabar kokia 30 +. Dar yra kiek žinau kauno klinikose gydytojas Nauris.
Kadangi su šiais žmonėmis prisiminimai nekokie tai ir vardas nemielas.
Dažnai žmonės iškraipo šita varda ne dėl blogos valios, o tiesiog blogai išgirsta, sukirčiuoja, tad visokiu variantu yra teke girdeti.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 10 10, 01:02)
Pirmą kartą tokį vardą girdžiu  bigsmile.gif  Bet man nelabai patinka.
Beto kaip jį tart? Na-u-ris ar Nau-ris?  biggrin.gif

Tariasi Nau-ris. Vaikas visada visiems pirma karta girdintiems pasako kaip kirciuoti biggrin.gif Kazkada sakau, nesigaili, kad tavo toks vardas? Sako, as juo labai didziuojuosi ir man jis labai grazus , ir gerai, kad aplink nera milijono tokiu paciu.. Taip, kad pasiteisino smile.gif
Atsakyti
Man patinka nenuvalkioti vardai, šitas labai įdomus smile.gif
Atsakyti