Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

blink.gif ykos bazese kaune gali ysigyt,o bikor tai tik tam tikrose parduotuvese,tai kas nesamone? bigsmile.gif nera net kalygint schmoll.gif
Atsakyti
na ka galiu pasakyti ax.gif 4u.gif tikrai nesitikejau tokio efekto thumbup.gif clap.gif taip naturaliai grazu blush2.gif nors ir einu i soliariuma bet veidukas sviesesnis nei kunas, tai prisitaikiau prie kuno, tai unreal atrodo wub.gif as in love...taigi dzukaites jei noresite isigyti bi kor ez alytuje tai galite rasti spa "SVAJA" ir soliariumu studijoje prie pat LINA salono thumbup.gif liux dalykas yahoo.gif
Atsakyti
As irgi labai patenkinta savaja Bi-kor, ypac kai dar esu neidegus, gali ir veida ir kakla pasirudint naturaliai, man labai nepatinka kaklo su krempudra tept, tai ez tikras isigelbejimas, beje ji pries kokius 2-3 metus buvo gaminama ryzesnio atspalvio, nors ir bi-kor, o dabartine rudene spalva man labiau patinka wub.gif
Atsakyti
Siandien VCUP "Erdesos" parduotuveje isbandziau Bi-Kor EZ. Na, ka jus...SUPER! Aptarnavimas geras-labai paslaugi buvo pardaveja, kuri viska paaiskino, ir padaze ir dar profesionalios kosmetikos super maskuokli parekomendavo. Buvau labai maloniai nustebinta.
Ir EZ patiko. Tikrai, tikrai isigysiu sia priemone! thumbup.gif
Atsakyti
jurgute.c ,

jeigu tu pirkai ar bandei "ykos" pudrą, tai visai tikiu, kad nusivylei.
o šiaip , pasiskaityk čia-
http://www.ikos.lt/
Atsakyti
as jau koki 6 metai perku tik bikor ez ir net negalvoju pabandyt ikos. schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas visoms mirksiukas.gif norejau paklausti ar yra Kaune "Erdesos" parduotuve ir kur? blush2.gif 4u.gif ax.gif nes esu ne vietine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute.c @ 2009 05 29, 19:07)
ikos yra padielke,o bikor originali.. bigsmile.gif


Cia dalis tiesos yra. Nes bi kor yra ta senoji egipto zeme, kuri yra pradeta gaminti pirma daug seniau, o paskui tik atsirado ikos, kaip bi kor plagiatas. Na kazkas panasaus blush2.gif Man taip aiskino visazistes, kurios tikrai gerai nusimano apie kosmetika ax.gif As abi esu pabandzius, tai man uzsitepus jos abi labai skiriasi..
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 02, 06:34)
Cia dalis tiesos yra. Nes bi kor yra ta senoji egipto zeme, kuri yra pradeta gaminti pirma daug seniau, o paskui tik atsirado ikos, kaip bi kor plagiatas. Na kazkas panasaus blush2.gif  Man taip aiskino visazistes, kurios tikrai gerai nusimano apie kosmetika ax.gif  As abi esu pabandzius, tai man uzsitepus jos abi labai skiriasi..

siaip as turiu bikor bet man ydomu kuo jos skiriasi nes vis neisigijau ikos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 06 02, 09:18)
siaip as turiu bikor bet man ydomu kuo jos skiriasi nes vis neisigijau ikos doh.gif

Tai geriau ir nepirkit Ikos, o susiraskit kokia drauge kuri turi, ir pabandykit. nes jeigu naudojat Bi-kor, tai po to panaudojusi Ikos galite likti nusivylusi..
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 06 02, 09:18)
siaip as turiu bikor bet man ydomu kuo jos skiriasi nes vis neisigijau ikos doh.gif



QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 02, 11:01)
Tai geriau ir nepirkit Ikos, o susiraskit kokia drauge kuri turi, ir pabandykit. nes jeigu naudojat Bi-kor, tai po to panaudojusi Ikos galite likti nusivylusi..


As taip pat turiu bI kor,IKOS niekad neturejau, bet duoda pabandyti pardavimo vieose. Galit pabandyti ant veido uzsitepti. Man ne tik spalva ryzoka tokia labai nepatiko, bet ir tepasi visai ne taip kaip bi kor. Tai kai pati pabandysite ir galesite palyginti, kaip ir kuo jos skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 02, 15:54)
As taip pat turiu bI kor,IKOS niekad neturejau, bet duoda pabandyti pardavimo vieose. Galit pabandyti ant veido uzsitepti. Man ne tik spalva ryzoka tokia labai nepatiko, bet ir tepasi visai ne taip kaip bi kor. Tai kai pati pabandysite ir galesite palyginti, kaip ir kuo jos skiriasi.

As del atspalvio tai nieko nenoriu sakyt, nes neturiu nuomones tvirtos, bet vat kad Ikos greiciau naudojas, tai tikrai. As savo Bi-kor jau pusantru metu trinu (dazaus kasdien, neinu i univera be makiazo, per sventes ar balius juo labiau tepu kaip reikalas), o kambarioke turejo Ikos, kuria sutepe per 5 menesius..tai dabar irgi Bi-kor nusipirko, sako ekonomiskiau bus smile.gif
Atsakyti