Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 17:45)
Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?

as tepu kasdieniniam makiazui.gaunasi naturali ydegio spalva.kaip graziai saules pabuciuota smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 17:45)
Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?



As visada tepu ant veido be pudros 4u.gif man tinka thumbup.gif dar gal net graziau atrodo..
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 17:45)
Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?


As visada tepu be kremines pudros, man daug naturaliau atrodo 4u.gif
Atsakyti
tai va siandien isbandziau ez ant makiazo pagrindo,na jis siek tiek pasausina oda betez labai puikiai atrodo na aisku ne taip naturaliai kaip ant gryno veido, bet pliusas toks kad pagrindas paslepia spuogelius ax.gif o ez tik graziai spalvyte pakeicia...ajaja kaip grazu clap.gif as dar neatsidziaugiu ja isigijus thumbup.gif
Atsakyti
Man tai dar neiseina tolygiai issitepti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 17:45)
Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?


As visada tepu ant veido be pudros ir liux atrodo wub.gif !
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 03, 16:45)
Yra tepanciu ez ne ant kremines pudros, o tiesiai ant veido?


as irgi ez dazniausiai viena tepu, nes kai po apacia pudra, man kazkaip netolygiai pasidengia, spalva iskart daug intensyvesne, zodziu ne taip naturaliai. schmoll.gif krempudra po ez tepu tik vakarui, kai reikia gerai uzmaskuoto veido blush2.gif nors su tuo pagrindu ez, kur mamytes naudoja, turbut viskas butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 04, 22:49)
Man tai dar neiseina tolygiai issitepti blush2.gif

ismoksi,man is pirmo karto gavosi nes visada naudojau pudros rutuliukus tai juos irgi tekdavo lygiai tepti tai islavinus ranka...


nesupratau vakar...as dejau apacioj makiazo pagrinda laike ez super, ir be jo laiko man super...o vat sesei mano...pasitepe drek. kremu ir po 15 min as ja papudravau ez...ir jau po 2,5 val pas ja apsitryne blink.gif tai kazkaip net lengvam soke buvau, prie veido nesiliete, niekur nesitryne kad ji nusivalytu...gal jos tokia oda g.gif
Papildyta:
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 04, 22:49)
Man tai dar neiseina tolygiai issitepti blush2.gif

arba pabandyk skaiciuoti potepius smile.gif pvz: 3 kart sukdama sepeteli perbrauki per ez, ir tris kart per veiduka, ir taip kol visa veida istepsi smile.gif
Atsakyti
Na bet vistiek kuriuoje vietoje papudruota sepetuka pridedi prie veido toje vietoje daugiausiai pudros lieka, reikia ilgai trinti kol viskas visur susilygina rolleyes.gif
o jus ant ez dar kuom nors ryskinate skruostikaulius?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 05, 09:44)
Na bet vistiek kuriuoje vietoje papudruota sepetuka pridedi prie veido toje vietoje daugiausiai pudros lieka, reikia ilgai trinti kol viskas visur susilygina rolleyes.gif
o jus ant ez dar kuom nors ryskinate skruostikaulius?

na nzn kazkaip man pavyksta lyguteliai pasitepti g.gif as nebandziau bet noriu isigyti skaistalus kad paryskint skruostus nes labai apvalaus veido as
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 04, 22:49)
Man tai dar neiseina tolygiai issitepti blush2.gif


Tolygiai ir as ismokau ne is pirmo karto, bet jos ir padauginti nesunku blush2.gif pirma karta kai pasitepiau, gerai, kad niekur eiti nereikejo, nes zmones buciau isgasdinusi lotuliukas.gif
Atsakyti