Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Merginos,ar kvepia jusu EZ? klausiu todel,kad kazkurioj parduotuvej pauosciau tai jokio kvapo, o man vyras is Vokietijos parvezes, tai ji tokiu sokoladu kvepia,kad wub.gif
Atsakyti
QUOTE(otta @ 2009 09 22, 13:01)
Merginos,ar kvepia jusu EZ? klausiu todel,kad kazkurioj parduotuvej pauosciau tai jokio kvapo, o man vyras is Vokietijos parvezes, tai ji tokiu sokoladu kvepia,kad wub.gif


Mano irgi kvepia wub.gif niam niam lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir as turiu EZ BI-KOR, pirkau gruodzio men. tai jau greitai metai bus, bet jos dar labai daug yra biggrin.gif siaip naudoju visada kai kazkur einu, tik kai namie sedziu nesitepu smile.gif esu labai patenkinta ja, anksciau kai vienam darbe dirbau tai tenai beveik visos koleges turejo EZ ir visos buvo patenkintos thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(otta @ 2009 09 22, 13:01)
Merginos,ar kvepia jusu EZ? klausiu todel,kad kazkurioj parduotuvej pauosciau tai jokio kvapo, o man vyras is Vokietijos parvezes, tai ji tokiu sokoladu kvepia,kad wub.gif



Pas mane nepasakyciau kad kvepia labai.. daugiau tokiu moliu g.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mane darbe irgi daug merginu ja naudoja, visoms ji jau nepakeiciama pasidare biggrin.gif Merginos, turiu dar klausimuka: kiek ta EZ galioja? as ja jau 3 metai turiu, kadangi esu labai sviesiaode, tai man jos dar daaaaug liko... kazin kiek laiko dar ja galiu tepti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2009 09 22, 20:19)
pas mane darbe irgi daug merginu ja naudoja, visoms ji jau nepakeiciama pasidare  biggrin.gif  Merginos, turiu dar klausimuka: kiek ta EZ galioja? as ja jau 3 metai turiu, kadangi esu labai sviesiaode, tai man jos dar daaaaug liko... kazin kiek laiko dar ja galiu tepti?  4u.gif

EZ galioja 2metai taip parasyta ant pakuotes, bet ji nepraranda savo savybiu net po 5 metu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2009 09 25, 13:39)
is kur perkat,jei ne paslatptis? mirksiukas.gif kaina visai nebloga g.gif cia originali?

Yra 'sarmoje', kaina - 110 lt, bet jos uztenka mazdaug 3 metams, tai dienai centai iseina biggrin.gif nebloga investicija biggrin.gif Ten originali EZ, yra vienos spalvos, bet stspalvis ant veido priklauso nuo to, kokiu sluoksniu tepsit wink.gif Geras daiktas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruchke @ 2009 09 25, 21:36)
Yra 'sarmoje', kaina - 110 lt, bet jos uztenka mazdaug 3 metams, tai dienai centai iseina biggrin.gif nebloga investicija biggrin.gif Ten originali EZ, yra vienos spalvos, bet stspalvis ant veido priklauso nuo to, kokiu sluoksniu tepsit wink.gif Geras daiktas biggrin.gif  thumbup.gif

yra,bet ten IKOS firmos i ryzuma,be to ji labiau blizga nei BIKOR ax.gif
Atsakyti
Tai man taip ir liko neaisku, kur geresne Bikor ar Ikos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2009 09 25, 22:38)
yra,bet ten IKOS firmos i ryzuma,be to ji labiau blizga nei BIKOR  ax.gif

o ant mano veido kaip tik Bikor ryza atrode, o Ikos atspalvis tiko
Atsakyti
is kur man zinoti, kuri tinka, negi abi pirkti? g.gif
Kaip jus issiaiskinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 rugsėjo 2009 - 19:22
QUOTE(Kita @ 2009 09 26, 12:36)
OK, tik dbr kitas klausimas iskilo, is kur man zinoti, kuri tinka, negi abi pirkti?  g.gif
Kaip jus issiaiskinot?


nueik į prekybos vietą pasidažyk viena egipto žemės rūšim, paskum kita, palygink jas tarpusavy, ir nereiks kiekvienam puslapy klausinėt to paties klausimo, kuri geresnė. Jau nežinau kelinta čia tema apie ež ir kiek įlendi tiek merginos tą pačią dilemą sprendžia, kuri geresnė doh.gif
Atsakyti