Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

GAL KA PATARSITE KAIP SUTRAUKTI PORAS?? IR INKSTYRAI PUOLA.. blush2.gif
Atsakyti
Mano veido oda siuo metu itin sausa, serpetojanti, vargas didziulis. Tai siandien pasidariau kauke is trynio ir aliejaus. Viskas butu gerai jei ne itin malonus kvapai rolleyes.gif
Atsakyti
O as merginos siandien pirma karta isbandziau kavos tirsciu pilinga smile.gif Ir likau apakusi nuo rezultato. Oda liko lyg silkine. Tik jei jusu oda jautri,tai stenkites kuo svelniau masazuoti oda su tirsciais. Man siek tiek veida kai kuriose vietose ismete raudonomis dememis,bet po kokiu 10min praejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2011 05 01, 01:13)
O as merginos siandien pirma karta isbandziau kavos tirsciu pilinga smile.gif Ir likau apakusi nuo rezultato. Oda liko lyg silkine. Tik jei jusu oda jautri,tai stenkites kuo svelniau masazuoti oda su tirsciais. Man siek tiek veida kai kuriose vietose ismete raudonomis dememis,bet po kokiu 10min praejo smile.gif


Sutinku, efektas geras labai smile.gif Ir visam kunui tinka. Tik kad mane labai kvapas erzina blink.gif
Atsakyti
O jūs ir veidui naudojat kavos tirščius? blink.gif Aš kažkaip bijočiau. Esu kelis akrtus dariusi, efektas tikrai geras, bet tik kūnui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2011 04 19, 21:42)
sveikos,
prisiskaiciau visko, kaip balinti randelius nuo spuogu, parudusias vieteles ir emiausi naturaliu budu- intensyviai tepliojau citrinos sultimis, ir ka? kaip visada, kiek stengiuos, gaunasi tik dar blogiau doh.gif  viena vieta, intensyviausiai tepliota, matyt, nudege ar kazkas nutiko ir dbr dar rudesneĄ odele ten tokia sudziuvusĄ nezinau , ka daryt? liesti pati jau belekuo bijau, nes  vis bedos pridarau.. ar tik drekinti? ar nuo randu kazkuo tepti? doh.gif  verysad.gif



Levandų eterinis aliejus, raudonasis palmių aliejus gal kiek padėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sausai, serpetojanciai, dehidratuotai odai siulyciau avokado kauke. Sutrinta avokada reikia sumaisyti su trupuciu alyvuogiu aliejaus ir uzsitepti ant veido. Kauke laikyti 10 - 15min, po to nuplauti siltu vandenuku ir nepamirstam tonizuoti.. smile.gif
Atsakyti
keletą kaukyčių uzmaciau dukros žurnale,tad perrašau čia. 4u.gif

DRĖKINANTI
2sauksteliai medaus, 4šaukštai kavamale sumaltų saulegražų seklų,2šaukšteliai augalinio al. 20min.

SAUGANTI NUO SPUOGŲ
2šaukštai medaus, šaukštas riebios grietinės,saukštelis citrinos sulčių. 20min.
- - -
saują braškių sutrink iki kosės konsistencijos + 2šaukštai citrinos sulčių ir pusė puodelio jogurto,ar kefyro. 15min.

MAITINANTI
vid dydžio tarkuotas obuolys,šaukštas grietinėlės arba 2 šaukštai šilto pieno. 15-20min.

STANGRINANTI,NAIKINANTI SMULKIAS RAUKŠLELES
stiklinė gerai išvirtų,sutrintų pupelių,du sauksteliai cintrinos sulčių. 20min.

SKAISTINANTI
sutarkuotos kelios morkos,šaukštelis bulvių krakmolo,šaukštelis varškės,kiaušinio trinys. 15-20min.

ŠVIESINANTI PAAKIUS
puodelyje užplikyk du šaukštus ramūnėliu arbatžolių,palauk kol atvės,perkošk,ir vatos tamponėlius suvilgius skystimėlyje,dėk ant vokų ir paakių. 15-20min.
- - -
sutarkuok pusę bulves ir masę dėk ant paakių. 10min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koko_sa: 29 liepos 2011 - 21:45
Maitinamoji alyvų aliejaus kaukė
1 šaukštas alyvų aliejaus, ½ kiaušinio trynio, 7 lašai citrinų sulčių.
• Išplakti kiaušinio trynį, supilti citrinų sultis ir alyvų aliejų. Užteptą kaukę laikyti 7-12 minučių. Lygina, ramina, maitina odą, veikia regeneruojamai ir gerina odos stangrumą. Ypač tinka šiurkščiai, sausai ir sudirgintai odai.


atradau tokia, mano megstamiausia, tik as vietoj alyvu aliejaus naudoju alyvuogiu arba kokoso thumbup.gif
Atsakyti
dariausi ir as viena kauke su agurkais ir varske tai man labai tiko. mano oda misri. oda tapo minkstesne, gaivesne.
agurkai (dvi dalys, tarkuoti)+varskyte (viena dalis)= mase laikyti apie 15 min
Atsakyti
Drėkinamoji obuolių kaukė

Nuskuskite ir sutrinkite vieną obuolį. Užvirinkite pieną, į jį sukrėskite obuolio tyrę ir viską gerai išmaišykite. Palaukite, kol masė atvės. Pirmiausia kaukę dėkite ant marlės ir tik paskui ant veido. Palaikykite 15–20 minučių, o paskui nuplaukite vėsiu virintu vandeniu.

Raukšles lygina liepžiedžių kaukė

Šaukštą džiovintų smulkintų liepžiedžių užpilkite pienu taip, kad šis juos apsemtų. Tada viską pavirinkite ant silpnos ugnies. Nuėmusios nuo ugnies ir kiek palaikiusios, turinį nukoškite per sietelį. Turėtų susidaryti tiršta masė. Ja suvilgykite marlę arba specialius veido kaukių padelius ir dėkite ant veido. Kaukę laikykite 30–50 minučių. Jei marlė ar padelis džiūsta, sudrėkinkite jį paruošta mase. Nuėmusios kaukę, veidą nuskalaukite vėsiu virintu vandeniu.

Maitinamoji varškės kaukė

Pusę pakelio varškės sumaišykite su keliais citrinos lašais ir šaukštu grietinės. Viską maišykite tol, kol susidarys tyrelė. Storu sluoksniu ištepkite veidą ir palaukite 20 minučių. Tada veidą nuskalaukite vėsiu virintu vandeniu. Jei oda sausa, patepkite maitinamuoju veido kremu.

Valomoji duonos kaukė

Veido odai valyti puikiai tinka juodos duonos kaukė. Juodos duonos minkštimą pamirkykite vandenyje ir sutrinkite. Gauta košele įtrinkite smakrą, skruostus, kaktą ir atsargiai masažuokite. Paskui veidą nuprauskite vėsiu virintu vandeniu. Šią kaukę galite dėti dažniau.

Stangrinamoji bananų kaukė

Sumaigykite pusę banano šakute ir sumaišykite jį su šaukšteliu grietinėlės. Ištepkite veidą ir laikykite 20 minučių. Bananai drėkina odą, o grietinėlė aprūpina riebalais ir suteikia stang­rumo.

Jauninamoji kivių kaukė

Kiviuose yra labai daug vitamino C, kuris neleidžia odai senti. Aplipdykite veidą kivių griežinėliais, o po šios procedūros gausiai patepkite drėkinamuoju kremu.

Tonizuojamoji medaus kaukė

Vieną šaukštelį medaus sumaišykite su vienu šaukšteliu miltų. Tada įpilkite vieną šaukštelį pieno. Gerai išmaišiusios masę, užtepkite ją ant veido plonu sluoksniu. Po 30 minučių kaukę nuvalykite vatos gabalėliu, sumirkytu žolelių, pavyzdžiui, ramunėlių, nuoviru.

Maitinamoji apelsinų kaukė

Apelsinų kaukė maitina ir valo sausą odą, be to, gerai sutraukia poras, šios neužsikemša.

Nulupkite apelsiną, smulkiai supjaustykite jo minkštimą ir sutrinkite su vienu šaukštu maltų avižų ar miežių dribsnių. Į gautą masę įpilkite šaukštą grietinėlės ir gerai išmaišykite. Mišiniu ištepkite veido odą ir palaukite, kol jis visiškai nudžius. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Naudingi patarimai:

• kaukes gaminkite tik švariuose stik­liniuose ar keraminiuose induose;
• naudokite tik šviežius, prinokusius vaisius ir daržoves;
• kaukę tepkite tik ant švarios veido odos;
• prieš dėdamos kaukę, nuplaukite veidą šiltu vandeniu – taip atversite poras ir leisite vitaminams bei naudingoms medžiagoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius;
• netepkite mišinio aplink akis. Ant akių vokų geriau dėkite arbatžolių, rugiagėlių, ramunėlių ar medetkų kompresus ir laikykite juos 15–20 minučių;
• prieš dėdamos kaukę, išmėginkite, ar ji neerzina odos: truputį masės užtepkite ant vidinės riešo pusės. Jei palaikiusios keletą minučių nepajusite niežėjimo, perštėjimo, nepastebėsite paraudimo, kaukę galite drąsiai tepti ant veido;
• kaukė tepama storu sluoksniu;
• kaukę nuvalykite medvilniniu tamponu, o likučius nuplaukite vėsiu virintu vandeniu. Jei nuvalius kaukę tempia odą, pasitepkite maitinamuoju kremu;
• geriausias metas tepti kaukę – pavakarė. Šiuo paros metu oda itin sparčiai pasisavina maitinamąsias medžiagas;
• nesirinkite ypač veiksmingų kaukių, jei nesate tikra dėl savo odos tipo.

Nepamirškite, kad namie gaminamos kaukės genda itin greitai, todėl jas pasiruoškite tik prieš dėdamos ant veido. Tokiu būdu veido odą lepinkite ne dažniau nei du kartus per savaitę. Tuo pačiu mišiniu galite tepti ir kaklą, krūtinę. Visos šios kaukės gaivina, maitina ir vitaminizuoja odą. Taigi beveik viskas, kas yra virtuvėje ar sode, gali būti panaudota kaukei.

Šaltinis: „Valstiečių laikraštis“
2011 rugpjūčio mėn. 17 d.
Atsakyti
man dar patinka rugpienio kauke. Tikrai paskaistina oda smile.gif
Atsakyti