Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

Gera suplakto kiaušinio baltymo kaukė biggrin.gif Tinka riebiai ir odai į riebumą. Sutraukia poras, skaistina veidą ir sulygina odos spalvą. Puikiai stangrina smile.gif Dar esu mačiusi youtube, kad po šios kaukės drėkinimui tepa kiaušinio trynį ir išbandžiau - įdomu, tik kvapas neypatingas biggrin.gif, bet pirmąją dalį su baltymu tikrai rekomenduoju išmėginti thumbup.gif

http://www.youtube.c...h?v=Rk4xdYt3ick
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 22 rugpjūčio 2011 - 06:55
Avokado ir arbatos kaukė


• 1 avokadas
• Miltelių pavidalo žaliosios arbatos (1 valgomasis šaukštas)
• Žolelių pavidalo žaliosios arbatos (1 valgomasis šaukštas)

Avokadą perpjauti perpus. Avokadas turi vitamino B12 ir riebiųju rūgščių, kurie naudingi jūsų odai ir padarys ją minkštesnę ir elastingesnę. Jums reikės viso labo pusė avokado. Nulupti odelę ir ją sutrinti su ta puse avokado, nuo kurio ją nulupote. Įberkite miltelių pavidalo žaliosios arbatos ir viską gerai sumaišykite. Žalioji arbata nuramins jūsų odą ir sumažins odos paraudimus. Taip pat ji turi stiprių detoksikuojančių savybių, kurios padeda pašalinti toksinus. Taigi, iš žolelių pavidalo žaliosios arbatos išsivirkite puodelį. Palaikykite 20 - 30 sek. Atskirkite žoleles nuo arbatos ir jas sumaišykite su ankščiau paruošta mase (tereikia 1 valgomojo šaukšto žolelių). Paskleiskite kaukę ant nuvalyto veido, palaukite 10 min. ir nuvalykite. Kaukė tinka naudojimui apie savaitę tad rekomenduoju laikyti šaldytuve kol ji pasibaigs. Galite naudoti kiekvieną vakarą. Taipogi, ji tinka kiekvienam odos tipui.
Atsakyti
Raudono molio kaukės man veikia bigsmile.gif veidas skaistesnis tampa smile.gif
Atsakyti
gal kuri naudojate kokosu alieju veidukui? kaip juo tepti, tiesiog grynu ar maisyti su kuo nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 08 25, 16:51)
gal kuri naudojate kokosu alieju veidukui? kaip juo tepti, tiesiog grynu ar maisyti su kuo nors? g.gif


Bet jis labai riebus. Aš juo tepu kūną ir plaukų galiukus. Kiek žinau jis padeda nuo pleiskanų, tai tada reikėtų tepti ant šaknų..
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 08 22, 06:54)
Gera suplakto kiaušinio baltymo kaukė biggrin.gif Tinka riebiai ir odai į riebumą. Sutraukia poras, skaistina veidą ir sulygina odos spalvą. Puikiai stangrina smile.gif Dar esu mačiusi youtube, kad po šios kaukės drėkinimui tepa kiaušinio trynį ir išbandžiau - įdomu, tik kvapas neypatingas biggrin.gif, bet pirmąją dalį su baltymu tikrai rekomenduoju išmėginti thumbup.gif

http://www.youtube.c...h?v=Rk4xdYt3ick


o reikia ką nors į baltymą dėti papildomai? ar tik jį patį suplakti?
kiek laikyti?
Atsakyti
QUOTE(nerod @ 2011 09 07, 16:22)
o reikia ką nors į baltymą dėti papildomai? ar tik jį patį suplakti?
kiek laikyti?

Tik baltymą išplakti, o nuplauti, kai sudžius ant odos (jau nebegalėsite šypsotis biggrin.gif). Po tokios kaukės būtų neblogai odą ir padrėkinti : galite ir tryniu - video sako, jog natūralus drėkiklis (arba panaudokite kepdama kiaušinienę ax.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 rugsėjo 2011 - 16:01
QUOTE(Victorious @ 2011 09 07, 16:55)
Tik baltymą išplakti, o nuplauti, kai sudžius ant odos (jau nebegalėsite šypsotis biggrin.gif). Po tokios kaukės būtų neblogai odą ir padrėkinti : galite ir tryniu - video sako, jog natūralus drėkiklis (arba panaudokite kepdama kiaušinienę  ax.gif).


buvau primirsus kiausinio baltymo kauke, siandien vel ja pasidariau, poras sutrauke, veidas paskaistejo, labai patiko, as laikiau 20 min po 10 min papildomai uztepiau baltymu, nes man rodos cia kaip su molio kauke nereikia leisti uzdziuti kiausiniui, nes veida tada traukia, rauksles formuojasi ar kaip ten g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 08 rugsėjo 2011 - 19:04
QUOTE(nerod @ 2011 09 07, 14:22)
o reikia ką nors į baltymą dėti papildomai? ar tik jį patį suplakti?
kiek laikyti?

jei norit balinamo efekto,galit ilasint citrinos sulciu,bet netinka toks variantas labai jautriai odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2011 09 08, 21:04)
nes man rodos cia kaip su molio kauke nereikia leisti uzdziuti kiausiniui, nes veida tada traukia, rauksles formuojasi ar kaip ten  g.gif

Na, gal ne "uždžiūti" visiškai (tuomet jau tikrai suunku bus nuplauti), o palaukti, kol išplaktas baltymas ims traukti odą rimčiau. Beje, seenai senai esu skaičiusi, kad ala vieno žinomo užsienio žurnalo redaktorė šita kaukę praktikauja prieš įvairius "baliukus" - ji veidui sutreikia greitą standumo efektą.
Atsakyti
vakar isbandziau naminius "ale" pleistriukus
pirktiniai atrodo taip user posted image

pasigaminti galima :
1 valgomasis saukstas zelatinos(tos bespalves beskones)
1 valgomasis saukstas pieno
viska sudeti i indeli (tinkama kaitinti mikrobangeje),ismaisyti ir pakaitinti 10 sekundziu,tada vel labai gerai ismaisyti,truputi atvesinti,kad nedegintu odos,nepervesinti nes sustings biggrin.gif ir tepti ant probleminiu vietu,galima manau net visam veidui naudot kaip nulupamaja kauke g.gif palaukti 10-15 min kol gerai uzstings ir nuplesti,visai patiko man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2011 09 09, 21:47)
vakar isbandziau naminius "ale" pleistriukus
pirktiniai atrodo taip user posted image

pasigaminti galima :
1 valgomasis saukstas zelatinos(tos bespalves beskones)
1 valgomasis saukstas pieno
viska sudeti i indeli (tinkama kaitinti mikrobangeje),ismaisyti ir pakaitinti 10 sekundziu,tada vel labai gerai ismaisyti,truputi atvesinti,kad nedegintu odos,nepervesinti nes sustings biggrin.gif  ir tepti ant probleminiu vietu,galima manau net visam veidui naudot kaip nulupamaja kauke g.gif  palaukti 10-15 min kol gerai uzstings ir nuplesti,visai patiko man smile.gif


Aš šitą irgi karts nuo karto pasidarau, man tikrai išvalo poras thumbup.gif 4u.gif nors kitoje temoje daugumai merginu nebuvo jokio efekto g.gif bet man atrodo čia svarbu santykį atytaikyti smile.gif va video: http://www.youtube.c...uE&feature=fvsr
Atsakyti