Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

As ir veido pilingui naudoju kavos tirscius, sumaisytus su alyvuogiu aliejum ir medum, nors daug kas sako, kad kavos tirsciai veidui per siurkstus. Nors turiu jautria veido oda, bet man kazkaip jie tinka:). Daugiau jokiu naminiu kaukiu veidui nededu, nes , rodos, nuo bet ko oda susierzina. Tiesa, po pilingo pasitepu argano aliejum vietoj kaukes. Kas nesusigeria nuvalau ir tepuosi kremu. Stai tiek mano naminiu priemoniu veidui:).
Atsakyti
ant aliejaus kremą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 02 07, 17:21)
ant aliejaus kremą  blink.gif

Aliejaus likucius nuvalau, o tada tepuosi kremu. Turiu itin sausa oda, todel vien aliejus man oda sausina, turiu naudoti ir drekinamaji krema. Si buda naudoju jau seniai, kaip sakoma, gyvenimo patikrinta:). Ir kitoms siulau isbandyti, nes daug kas rase, kad aliejus sausina ir tempia oda, o ji palaikius ir nuvalius, poto pasitepus kremu pagal savo odos tipa, galima sulaukt puikiu rezultatu:).
Atsakyti
QUOTE(Flossy Lady @ 2013 02 07, 19:36)
Aliejaus likucius nuvalau, o tada tepuosi kremu...


Kaip jums argano aliejus? dar esate tepusi kokių nors aliejukų ant veido, galite palyginti? blush2.gif
Papildyta:
Aš darau veido pilingą su kavos tirščiais arba cukrumi sumaišiusi su kokiu nors aliejuku arba prausikliu. Taip pat mėginau darytis kiaušinio trynio kaukę su tualetiniu popieriumi neva inkštirams šalinti, bet kažkokia nevykusi buvo, matyt nemokėjau gerai jos užsitepti ir kantriai palaukti kol išdžius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 02 10, 17:08)
Kaip jums argano aliejus? dar esate tepusi kokių nors aliejukų ant veido, galite palyginti? blush2.gif
Papildyta:
Aš darau veido pilingą su kavos tirščiais arba cukrumi sumaišiusi su kokiu nors aliejuku arba prausikliu. Taip pat mėginau darytis kiaušinio trynio kaukę su tualetiniu popieriumi neva inkštirams šalinti, bet kažkokia nevykusi buvo, matyt nemokėjau gerai jos užsitepti ir kantriai palaukti kol išdžius  biggrin.gif

nevykusi,nes ne tryni reikia imti,o baltyma,ir tepti nedaug,nes neisdziusta,siam reikalui man patinka pieno ir zelatinos,tik geriau jau zelatinos daugiau,nes ji visvien kaitinama istirpsta,na o jeigu pieno per daug tai niekalas gaunasi.as darau:uzpilu zelatinos sauksta dviem saukstais pieno ir brunkinu,paskui keliom s i mikrobangine,tepu karstoka,kad nuostabiai viska istrauktu tai nelabai,sia kauke darau paauglei dukrai,pas ja yra uzsikimsusiu poru,bet nepiknaudziauju-bijau kapiliarus issaukt
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 02 10, 14:08)
Kaip jums argano aliejus? dar esate tepusi kokių nors aliejukų ant veido, galite palyginti? blush2.gif
Papildyta:
Aš darau veido pilingą su kavos tirščiais arba cukrumi sumaišiusi su kokiu nors aliejuku arba prausikliu. Taip pat mėginau darytis kiaušinio trynio kaukę su tualetiniu popieriumi neva inkštirams šalinti, bet kažkokia nevykusi buvo, matyt nemokėjau gerai jos užsitepti ir kantriai palaukti kol išdžius  biggrin.gif

Man argano aliejus super, tiek veidui, tiek plaukams. Dar labai nieko alyvuogiu. Tiesa, dar veida kartais papilinguoju su aviziniais dribsniais, uzpiltais siltu pienu. Cia gaunasi kaip valomoji maitinamoji kauke smile.gif .
Atsakyti
mano oda taip pat jautri, bet kavos pilingas man nepakeiciamas, as naudoju tiesiog malta kava be nieko, laikau duse susipylusi i indeli kad visada butu po ranka biggrin.gif patrinu tarp delnu ir labai svelniai pamasazuoju veido, kaklo oda, odyte buna minksta kaip silkine, dar kita diena jauciasi wub.gif
Atsakyti
Veido odai,bei kunui namine kauke naudoju tik viena,tai kavos tirscius, labai labai superinis dalykas, mano odai tai tikra atgaiva. Dabar paskaiciau tai dar reiks pabandyti i kavos tirscius medaus ir alyvuogiu aliejaus ideti,kaip kazkurios merginos daro, tikiuosi pojutis bus dar geresnis smile.gif
Atsakyti
avokadas su grietine smile.gif
Atsakyti
O man nei grietine, nei jogurtas kaukei netinka, labai grauzia oda. O pienas tai labai gerai. O kaip jums ant veido laikosi avokadas? Gal kokiu merlium uzsidengiat? As kai bandau detis ka nors tirstesnio, tai viskas krenta:).
Atsakyti
sutarkuoju sumaisau si grietine ir ji tirsta buna ir niekas nekrenta smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

kaip šveitiklį veidui naudoju Himalaya šveitiklį su abrikosais, nes dažniausiai nervina žaisti su kavos tirščiais, bet jau kai netingiu tai rezultatas tiesiog tobulas, oda švelni, skaisti, tik aišku reikia sudrėkinti odą ir švelniai masažuoti smile.gif
Kaip kaukę naudoju mėlynąjį molį, į kurį įpilu šiek tiek migdolų aliejaus (dažniausiai). Tada molis ne taip greit išdžiūna ir odos nesausina. Poveikis matėsi jau po pirmo karto, o dabar kol kas naudoju šią kaukę 2 - 3 kart per savaitę. Oda po naudojimo atrodo tokia švelni, švari ir kas svarbiausia, kadangi mano oda šiek tiek probleminė, tai ir gydo spuogelius.
O vakare tepu kokoso aliejum, kai pradėjau tepti kokosu aliejum nakčiai, susitvarkė odos riebumas:) anksčiau oda buvo pakankamai riebi, o dabar po biški tvarkos smile.gif
Atsakyti