Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

Gal kas galite parekomenduoti kokia kauke nuo odos senejimo?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Čia ne visai kaukė, bet į temą.
Pastaruoju metu ieškojau naminės DIY priemonės kuri būtų veiksminga kaip taškinė priemonė nuo pavienių spuogelių. Išbandžiau per kelias savaites tikrai nemažai ir atradau geriausią. Tai aspirinas wub.gif Mėgstu ir kaukes kartas nuo karto pasidaryti visam veidui - aspirinas + medus. Ir kažkur interneto platybėse užmačiau, kad kažkas darosi ir taškinę priemonę, pamaniau "ir kaip aš nepagalvojau..". Taigi, pasidariau mišinuką iš 4 tablečių. Sutryniau tabletes su vandeniu ir įpyliau kiek alyvuogių, tamanų ir arbatmedžio ea, kad košelė turėtų malonesnę konsistenciją ir kad neveiktų kaip baisiai išdžiovinanti priemonė. Sudėjau į kremo indelį ir tepliojausi. Tai veikia fantastiškai. Kol kas tai - geriausia mano turėta priemonė tokiam tikslui. Iš karto padžiovina, nuramina spuogelį, jis tampa daug mažiau raudonas, tačiau ir kas man labai patinka, tai neišdžiovina odos aplink. Aliejai tam užkerta kelią tongue.gif
Tai tiek. Gal dar kam padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aviamantas @ 2013 11 07, 17:10)
Gal kas galite parekomenduoti kokia kauke nuo odos senejimo?


Migok ant nugaros ir nereikės jokiu kaukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Truputį šalta @ 2013 12 06, 11:11)
Sveikos  smile.gif
Čia ne visai kaukė, bet į temą.
Pastaruoju metu ieškojau naminės DIY priemonės kuri būtų veiksminga kaip taškinė priemonė nuo pavienių spuogelių. Išbandžiau per kelias savaites tikrai nemažai ir atradau geriausią. Tai aspirinas  wub.gif  Mėgstu ir kaukes kartas nuo karto pasidaryti visam veidui - aspirinas + medus. Ir kažkur interneto platybėse užmačiau, kad kažkas darosi ir taškinę priemonę, pamaniau "ir kaip aš nepagalvojau..". Taigi, pasidariau mišinuką iš 4 tablečių. Sutryniau tabletes su vandeniu ir įpyliau kiek alyvuogių, tamanų ir arbatmedžio ea, kad košelė turėtų malonesnę konsistenciją ir kad neveiktų kaip baisiai išdžiovinanti priemonė. Sudėjau į kremo indelį ir tepliojausi. Tai veikia fantastiškai. Kol kas tai - geriausia mano turėta priemonė tokiam tikslui. Iš karto padžiovina, nuramina spuogelį, jis tampa daug mažiau raudonas, tačiau ir kas man labai patinka, tai neišdžiovina odos aplink. Aliejai tam užkerta kelią  tongue.gif
Tai tiek. Gal dar kam padės  4u.gif

o reik butent aspirino?Nes namie tik parecetamoli turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2013 12 07, 14:41)
o reik butent aspirino?Nes namie tik parecetamoli turiu  biggrin.gif

Uoj biggrin.gif taip, reikia aspirino.
Acetilsalicilo rūgšties mirksiukas.gif veikia panašiai kaip BHA
Atsakyti
QUOTE(Kerinėja @ 2013 12 06, 10:36)
Migok ant nugaros ir nereikės jokiu kaukiu  4u.gif


Ne man kaukės reikia, o mamai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerinėja @ 2013 12 06, 13:36)
Migok ant nugaros ir nereikės jokiu kaukiu  4u.gif


as noreciau, bet kad man misija neimanoma, vis tiek apsiverciu ant sono doh.gif
Atsakyti
Mano the best kaukė žiemą:

pusė avokado, keli lašai alyvuogių aliejaus (arba kitokio priklauso nuo odos, kartais migdolų naudoju arba kokosų), šaukštelis medaus, šaukštelis jogurto natūralaus be cukraus (jogurto galima ir daugiau). Masę ant veido, laikome bent 15 min, aš kartais laikau net 30 min. Rezultatas ir atsigavusi ir sudrėkinta ir pamaitinta, žodžiu super oda. Jeigu kam yra pigmentinių dėmių dar gali įspausti citrinos, bet nepatariu jeigu oda labai jautri. mirksiukas.gif

P.S avokadas turi būti prinokęs ir minkštas, jeigu kietesni nusipirkot, tai kelias dienas namie palaikykit. Jei medus kietas pašildykit, bet nedėkit karšto, nes jogurto savybės visos dings. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulma @ 2013 12 14, 00:30)
Mano the best kaukė žiemą:

pusė avokado, keli lašai alyvuogių aliejaus (arba kitokio priklauso nuo odos, kartais migdolų naudoju arba kokosų), šaukštelis medaus, šaukštelis jogurto natūralaus be cukraus (jogurto galima ir daugiau). Masę ant veido, laikome bent 15 min, aš kartais laikau net 30 min. Rezultatas ir atsigavusi ir sudrėkinta ir pamaitinta, žodžiu super oda. Jeigu kam yra pigmentinių dėmių dar gali įspausti citrinos, bet nepatariu jeigu oda labai jautri.  mirksiukas.gif

P.S avokadas turi būti prinokęs ir minkštas, jeigu kietesni nusipirkot, tai kelias dienas namie palaikykit. Jei medus kietas pašildykit, bet nedėkit karšto, nes jogurto savybės visos dings. smile.gif


OHO, ir kaip Jūs viską sutepat biggrin.gif aš kai darausi iš ketvirtadalio avokado ir alyvuogių aliejaus, net nesugebu visos sutept, vis lieka koks šaukštukas doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas gali rekomenduot kokią efektyvią kaukę nuo inkštirų rolleyes.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PO @ 2014 01 06, 15:17)
Sveikos,
gal kas gali rekomenduot kokią efektyvią kaukę nuo inkštirų rolleyes.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif


Pasidomėkite kiaušinio baltymo kauke smile.gif
Atsakyti
alyvuogiu aliejus+medus+trupuciuka citrinos
Atsakyti