Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 04, 23:03)
O taip as nebandziau, bet vien tik pomidoras man irgi patiko smile.gif nors gal agurkai ir labiau tiko smile.gif
Papildyta:
kaip pasidaryti?  bigsmile.gif
Papildyta:
Na gal.. nes mano veidas labai blizga, ypac kol orai silti dar.. nebezinau ir ka daryti  doh.gif  doh.gif

O citriną bandei? ax.gif Na gal nebūtinai gryną citriną, bet įmaišyti jos sulčių į kokią kaukytę... Manau turėtų padėti bent laikinai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 04, 23:09)
O citriną bandei?  ax.gif  Na gal nebūtinai gryną citriną, bet įmaišyti jos sulčių į kokią kaukytę... Manau turėtų padėti bent laikinai rolleyes.gif


esu bandziusi tik citrins+jogurtas+serbentai smile.gif
O daugiau ne.. bet juk kas diena nesidarysi su citrina kaukiu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 04, 23:30)
esu bandziusi tik citrins+jogurtas+serbentai smile.gif
O daugiau ne.. bet juk kas diena nesidarysi su citrina kaukiu  biggrin.gif  doh.gif

Oi ne, žinoma. Turbūt po savaitės ar kelių taip oda susigadintų doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Di9 @ 2009 08 22, 17:15)
kazkuri senai rase,jog dare kauke veidui is linu(semenu)ar pan,bet nerandu,jei kas rado ar zino buciau dekinga smile.gif

LINŲ SĖMENŲ KAUKĖ:(Poretai,nesvariai oda)
Sumaisyti 1/3 maltu lino seklu su 2/3 karstu vandeniu. Kosele turi trumpai pabrinkti. Ja dedame 15 minuciu ant veido. Atsipalaiduoti ir nejudinti veido raumenu. Po to nusiplauti siltu vandeniu. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 20, 08:59)
Prisiskaiciau apie aspirino kaukes - https://www.everyday...n-maskholy-crow

Paskutiniam puslapy yra filmukas,kur parodyta ka  ir kaip daryt.

Uzsienietiskuose forumuose raso,kad daro stebuklus  biggrin.gif  ,ar kas yra bande? Cia matyt riebesniai odai,inkstiruotai. Kaip suprantu aspirinas yra salicilo rugstis, gal tikrai valo veida g.gif

Sveikos, ar yra bandžiusių aspirino kaukę? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 10, 14:40)
Sveikos, ar yra bandžiusių aspirino kaukę? wink.gif

Mes su drauge labai gundomės biggrin.gif Bet laukiam kol kažkas pabandys, nes nelabai drąsu ax.gif Nors iš esmės aspirinas neturėtų pakenkti odai ir organizmui ax.gif

Ir ačiū už linų sėklų kaukę- šiandien pat išbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 10, 18:25)
Mes su drauge labai gundomės  biggrin.gif  Bet laukiam kol kažkas pabandys, nes nelabai drąsu  ax.gif  Nors iš esmės aspirinas neturėtų pakenkti odai ir organizmui  ax.gif

Ir ačiū už linų sėklų kaukę- šiandien pat išbandysiu  thumbup.gif

Aš šiandien pati tą aspirino kaukę išbandžiau biggrin.gif Na nieko nenutiko, nieko negraužė, tik man aspirinas ištirpo tokiais gal dideliais grūdeliais(pirkau lietuvišką), tai jei kas bandysite su kitokiu, parašykite koks jis būna ištirpęs wink.gif kad kažkokį poveikį pastebėti, reikia ilgesnį laiką ją darytis, bet kol dar daug saulutės nesinori, nes neturiu kremo su apsauga, šiaip pirmasis pastebėjimas kad oda liko labai švelni, bet ji man tokia pat švelni būna ir darant medaus su citrinos sultimis kaukę laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 10, 19:10)
Aš šiandien pati tą aspirino kaukę išbandžiau biggrin.gif  Na nieko nenutiko, nieko negraužė, tik man aspirinas ištirpo tokiais gal dideliais grūdeliais(pirkau lietuvišką), tai jei kas bandysite su kitokiu, parašykite koks jis būna ištirpęs wink.gif kad kažkokį poveikį pastebėti, reikia ilgesnį laiką ją darytis, bet kol dar daug saulutės nesinori, nes neturiu kremo su apsauga, šiaip pirmasis pastebėjimas kad oda liko labai švelni, bet ji man tokia pat švelni būna ir darant medaus su citrinos sultimis kaukę laugh.gif

Eisiu ryt aspirino pirkti laugh.gif
O aš kątik nusiploviau linų sėklų kaukę. Galiu pasakyti, kad jausmas su ja būnant keistokas(aš gal šiek tiek per skystą pasidariau), tai ta gliti masė nuo nosies "šliaužė" biggrin.gif O poto truputį sunkoka viską gražiai atplauti, nes gerokai prilimpa biggrin.gif
Bet pojūtis procedūrą pabaigus geras smile.gif
Atsakyti
O kaip tiksliau medaus kauke daryti? Jei su aliejuku, tai kokiu?
Atsakyti
thumbup.gif išbandžiau aspirino kauke, labai patiko. po to veidas toks švelnus švelnus... poveikio kolkas nelabai pastebėjau, bet ant rytojaus jokių naujų spuogelių neradau biggrin.gif bandysiu naudoti vieną k. savaitėje smile.gif
Atsakyti
neseniai pasidariau is kiausinio, citrinos sulciu, medaus... dar kazko idejau... na ir palaikiau kokiu 20min... visai patiko... blush2.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau aspirino įsigyti biggrin.gif
Va dabar sėdžiu su ta kauke ir laukiu stebūklo biggrin.gif
Atsakyti