Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(burbanti @ 2009 09 01, 14:57)
Manau ,uztenka viena karta per savaite uzsideti kaukyte,nes as buvau persistengus vienu tarpu,tai alergiska oda pasidare,daug vargau ,kol vel ja susinormalizavau.O negalima metale,nes-oksiduojasi.Netgi uogieniu del to met., ar alium. puoduose negalima virti  biggrin.gif


ačiū,kad apšvietei mane nežinančią blush2.gif rolleyes.gif Manau nuo odos tipo priklauso, aišku daugiau 2 kartų stengiuos nedaryt, bet kažjkaip paskaitau čia ,randu ką nors naujo taipp ir norisi išbandyt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2009 09 01, 14:01)
ačiū,kad apšvietei mane nežinančią blush2.gif  rolleyes.gif  Manau nuo odos tipo priklauso, aišku daugiau 2 kartų stengiuos nedaryt, bet kažjkaip paskaitau čia ,randu ką nors naujo taipp ir norisi išbandyt blush2.gif  ax.gif

Ziurek,buk atsargi. 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar.Jei neturite pavirsiniu kapiliaru-nuostabus reikalas yra medus.Galit ir vienu pasitepti ,galit ir su aliejuku 9velgi -keli lasiukai) pamaisyti.Priesuzdegimine priemone.Ir neuzmirskite kuno.Oda pasidaro šilkine.Priemone ne ka blogesne nei "Versace skincare ".
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 09 01, 15:18)
Ziurek,buk atsargi. 4u.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar.Jei neturite pavirsiniu kapiliaru-nuostabus reikalas yra medus.Galit ir vienu pasitepti ,galit ir su aliejuku 9velgi -keli lasiukai) pamaisyti.Priesuzdegimine priemone.Ir neuzmirskite kuno.Oda pasidaro šilkine.Priemone ne ka blogesne nei "Versace skincare ".

o jei turim tuos kapiliarus doh.gif oda normali, reikia kaukės odai atsigauti? bigsmile.gif gal ką pasiūlysit?
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 09 01, 14:21)
o jei turim tuos kapiliarus  doh.gif  oda normali, reikia kaukės odai atsigauti?  bigsmile.gif  gal ką pasiūlysit?

Palauk..as greit paziuresiu ar ka turiu. 4u.gif
Gali daznai uzsideti (palaikyti) meliono zieve.Ir prauskites kraujazoliu arbata.Dar galima uzsideti kiausinio trynio ir migdolu aliejaus kauke,palaikyti 20 min. ir nuplauti siltu vandeniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 rugsėjo 2009 - 14:32
O as dabarbandysiu" liepuku su pienu" kauke...paziuresim ar atjaunesiu dar 10 cia metu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aciu ,neatsimenu kuriai forumietei,uz liepziedziu kauke.Tikrai gera kauke 4u.gif
Atsakyti
Mano drauges oda daznai isberia pulingais spuogiukais, tai jinai savi veida tepa citrinos sultimis. Jai sake, kad labai gera padeda... As viena karta pabandziau, tai nugrauze oda ir ismete raudonais spuogeliais doh.gif Daugiau sakiau tokiu rugsciu nebandysiu schmoll.gif

Reiks siandien isbandyti liepziedziu ir medaus kauke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 09 03, 17:53)
Mano drauges oda daznai isberia pulingais spuogiukais, tai jinai savi veida tepa citrinos sultimis. Jai sake, kad labai gera padeda... As viena karta pabandziau, tai nugrauze oda ir ismete raudonais spuogeliais  doh.gif  Daugiau sakiau tokiu rugsciu nebandysiu  schmoll.gif

Reiks siandien isbandyti liepziedziu ir medaus kauke  ax.gif



Aš irgi galvojau pabandyt, bet kažkaip ranka nekyla. Juk visvien rūgštis, nebent jei atskiedus su kažkuo tai gal arba nebent odelė nelabai jautri gal irgi tinka g.gif
Pasakykit atsiliepimus vėliau apie tą kaukytę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 09 03, 16:53)
Mano drauges oda daznai isberia pulingais spuogiukais, tai jinai savi veida tepa citrinos sultimis. Jai sake, kad labai gera padeda... As viena karta pabandziau, tai nugrauze oda ir ismete raudonais spuogeliais  doh.gif  Daugiau sakiau tokiu rugsciu nebandysiu  schmoll.gif



Man atrodo,jei as gerai atsimenu,citrinos sulciu didesni kieki galima naudoti pripilant truputeli aliejuko ir kokio nors arbatzoliu nuoviro.
Atsakyti
[quote=aquilatel,2009 09 03, 15:53]
Mano drauges oda daznai isberia pulingais spuogiukais, tai jinai savi veida tepa citrinos sultimis. Jai sake, kad labai gera padeda... As viena karta pabandziau, tai nugrauze oda ir ismete raudonais spuogeliais doh.gif Daugiau sakiau tokiu rugsciu nebandysiu schmoll.gif


Matyt drauges labai riebi oda,o siaip citrinos tik ilainti i kitas kaukes namines patariu,turi sviesinamaji poras sutraukianti poveiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 08 25, 10:40)
O tai tik nuo citrinos neblizga? Ar naudoji kazkokias priemones nuo blizgesio?

Sorry, nemačiau kad man klausimas buvo blush2.gif
Na, ankščiau naudojau kažkokį kremą(bet čia jau senokai buvo), draugė patarė nuo veido blizgesio, nes jai padėjo. Tai aš vieną jo indelį sunaudojau ir blizgesys pranyko. Poto naudojau citriną, nes vėl buvo kiek atsiradęs. Na dabar veidas blizga nebent kai labai karšta būna ax.gif Vadinasi arba arba citrina padėjo, arba tai tiesiog sutapimas ax.gif Šiaip nuolat vartoju įvaires kaukes, valiklius, tonikus, bet jie nėra spec blizgesiui nuimti. Gal jie įtakos turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2009 08 31, 20:41)
aš katik iš po grožio procedūrų biggrin.gif  Labai patiko man pomidorų kaukytė :} sumaliau pomidorą ir kiaušinio baltymą, tai taip gerai poras sutrauke, taip malonu dabar rolleyes.gif


O taip as nebandziau, bet vien tik pomidoras man irgi patiko smile.gif nors gal agurkai ir labiau tiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2009 09 01, 13:44)

bet labai patiko cia ideta pieno-liepziedziu kauke, visai nesausina ir poras sutrauke thumbup.gif


kaip pasidaryti? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 04, 22:57)
Sorry, nemačiau kad man klausimas buvo  blush2.gif
Na, ankščiau naudojau kažkokį kremą(bet čia jau senokai buvo), draugė patarė nuo veido blizgesio, nes jai padėjo. Tai aš vieną jo indelį sunaudojau ir blizgesys pranyko. Poto naudojau citriną, nes vėl buvo kiek atsiradęs. Na dabar veidas blizga nebent kai labai karšta būna  ax.gif  Vadinasi arba arba citrina padėjo, arba tai tiesiog sutapimas  ax.gif  Šiaip nuolat vartoju įvaires kaukes, valiklius, tonikus, bet jie nėra spec blizgesiui nuimti. Gal jie įtakos turi  g.gif


Na gal.. nes mano veidas labai blizga, ypac kol orai silti dar.. nebezinau ir ka daryti doh.gif doh.gif
Atsakyti