Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 63 tema.

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 31, 09:30)
Ant 14 geriausia 3, nors kitos ir 2 siūliukais siuvinėja

Tai reiskia, kad iveriu i adata tris siulus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 31, 11:02)
atsidarai aplanką, pasirenki paveiksliuką ir tada jo apačioje spaudi "сохранить оригинал". kai atsidaro didelis pav., ant jo spaudi dešinį pelės mygtuką ir "save image (picture) as"

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2009 03 31, 11:34)
Tai reiskia, kad iveriu i adata tris siulus? g.gif

visiskai teisi mirksiukas.gif tuos sesis siuliukus padalini pusiau ir siuvineji su trimis gijomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 31, 11:17)
drinks_cheers.gif o turi kur susikėlusi, paveizėti  bigsmile.gif

Neturiu. Nespeju smile.gif
O jus nenorit sumesti tik paveiksliukus kur nors, o schemas siusti kaip archyvus per dump? O tai jau nupust galima toki kieki schemu saugoti po 1 psl. doh.gif Arba metam archyvus viska ka turim, o tada jau kiekviena atsirinks ko kuriai truksta.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 31, 11:49)
Neturiu. Nespeju smile.gif
O jus nenorit sumesti tik paveiksliukus kur nors, o schemas siusti kaip archyvus per dump? O tai jau nupust galima toki kieki schemu saugoti po 1 psl. doh.gif Arba metam archyvus viska ka turim, o tada jau kiekviena atsirinks ko kuriai truksta.


Aš dar tiek nepasikausčiusi programose blush2.gif

Savo turimas sukėliau į albumuką, trumpam atrakinsiu 4u.gif acu
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 31, 08:51)
galėčiau atsiųsti į meilą, bet ten daugiau grožių, tai geriau pati atsisiųsk

oi turėsim darbo biggrin.gif  biggrin.gif


Sveikutės,

nu, aš irgi vakar iki 3 nakties pumpavau tą Acufactum lotuliukas.gif Šiandien darbe kaip šlapiu maišu trenkta... bigsmile.gif Bet jau kiek grožių pripumpavau!!! Didžiulis ačiū Giege už nuorodas 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 31, 11:47)
visiskai teisi  mirksiukas.gif  tuos sesis siuliukus padalini pusiau ir siuvineji su trimis gijomis  mirksiukas.gif

Zinokit susibalamutijau visai blink.gif Iveriu tris siuliukus, kurie persilenkia ir gaunasi 6, tai cia ir vadinasi, kad siuvineju su trimis gijomis?
Atsakyti
Mergaitės o "Acufactum" dizainams kaip siūliukus renkat? ax.gif iš akies ar yra koks kitas būdas (pvz. konvertuoti)?
Papildyta:
QUOTE(IgLi @ 2009 03 31, 13:39)
Zinokit susibalamutijau visai blink.gif Iveriu tris siuliukus, kurie persilenkia ir gaunasi 6, tai cia ir vadinasi, kad siuvineju su trimis gijomis?

na jei perlenki ir visais jais siuvinėji tai jau 6 gaunasi smile.gif reikia įsivert 3 ir iki galo kai perlenki nesulygint, na nemoku paaiškint...
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 31, 11:49)
Neturiu. Nespeju smile.gif
O jus nenorit sumesti tik paveiksliukus kur nors, o schemas siusti kaip archyvus per dump? O tai jau nupust galima toki kieki schemu saugoti po 1 psl. doh.gif Arba metam archyvus viska ka turim, o tada jau kiekviena atsirinks ko kuriai truksta.


Dvi, man ten vakar dump kažką parašė, kad mano priėjimas galioja parą... Kažin ar tai tiesa? Aš pumpavau neprisiregistravusi (viliuosi, kad temos neteršiu, nes informacija gal ir kitoms įdomi... blush2.gif )

Ačiū didelis tau už raideles. Vis tik G man labiau patiko. Bet viskas Noros Corbett - labai labai labai! wub.gif wub.gif Šiąnakt ir ja ypatingai domėjausi... ax.gif Mąstau vis tik su tavo pagalba užsisakyt rinkinius... Žiūrėsiu kaip čia seksis, nes mano anglų kalbos žinios - minimalios.

Nuotaikai pakelti įmesiu ir paveiksliuką smile.gif Žalia spalva man - labai labai... Tai širdies spalva. Jei kam įdomu, galėčiau kada nors trumpai parašyti apie spalvų reikšmes pagal Aurasomos spalvų terapiją. Šiek tiek ją domiuosi...

user posted image
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 31, 13:43)
na jei perlenki ir visais jais siuvinėji tai jau 6 gaunasi  smile.gif reikia įsivert 3 ir iki galo kai perlenki nesulygint, na nemoku paaiškint...


Gerai tu aiškini, rita7777 smile.gif

Na, IgLi, kai siuvi sagą - gali siūti dviem būdais: dvigubu siūlu ir viengubu. Taip ir čia smile.gif

Tu perlenki, ko gera, norėdama užtvirtinti kitoje pusėje. Tiesą sakant, dvigubu siuvinėti patogiau - įveri dvigubą, kitoj pusėj perkiši ir tvarka. O su trim siūliukais tai man neptiko... Nežinau kaip kitos daro. Aš sulenkdavau siūlą į tris dalis ir vieną siūliuką kitoje pusėje palikdavau ilgesnį, kad neišslystų į gerą pusę, o per dvigubą perkišdavau. Na, turbūt nieko nesupratot blush2.gif blush2.gif Iš tiesų, būtų įdomu sužinoti, kaip jūs siuvinėjat nelyginiu siūlų skaičiumi...

rita7777, o acufactum, man rodos, buvo DMC numeriai... Viskas dabar namų kompe, bet kiek žiūrėjau - numeriai buvo ir man rodos DMC. Arba jau man naktinės vizijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 03 31, 13:55)
Tu perlenki, ko gera, norėdama užtvirtinti kitoje pusėje. Tiesą sakant, dvigubu siuvinėti patogiau - įveri dvigubą, kitoj pusėj perkiši ir tvarka. O su trim siūliukais tai man neptiko... Nežinau kaip kitos daro. Aš sulenkdavau siūlą į tris dalis ir vieną siūliuką kitoje pusėje palikdavau ilgesnį, kad neišslystų į gerą pusę, o per dvigubą perkišdavau. Na, turbūt nieko nesupratot  blush2.gif  blush2.gif  Iš tiesų, būtų įdomu sužinoti, kaip jūs siuvinėjat nelyginiu siūlų skaičiumi...

g.gif tikrai nieko nesupratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 31, 13:59)
g.gif  tikrai nieko nesupratau  doh.gif


Aš kalbėjau apie siūlo užtvirtinimą kitoje siuvinio pusėje. Kai pradedu siuvinėti - pirmiausia nusikerpu ilgesnį siūlą, jį perlenkiu, padarau pirmą dygsniuką ir kitoje pusėje adatą perkišu per susidariusią kelpelę (manau, kad dauguma taip daro...). O su trimis siūlais taip daryti neišeina.... Aš šiaip jau labai nemėgstu pradėti užslėpinėdama siūlą už kitų. Šis pradžios būdas labai tinka lyginiam siūlų skaičiui. Tik, kai siūlas baigiasi slepiu jį po kitais siūlais.. Gal dabar aiškiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 31 kovo 2009 - 13:09
QUOTE(Metija @ 2009 03 31, 14:06)
Aš kalbėjau apie siūlo užtvirtinimą kitoje siuvinio pusėje. Kai pradedu siuvinėti - pirmiausia nusikerpu ilgesnį siūlą, jį perlenkiu ir kitoje pusėje adatą perkišu per susidariusią kelpelę. O su trimis siūlais taip daryti neišeina.... Aš šiaip jau labai nemėgstu pradėti užslėpinėdama siūlą už kitų. Tik, kai siūlas baigiasi taip darau. Gal dabar aiškiau  blush2.gif

blush2.gif bet kad ir as taip 2 siuliukus uz kitu kilpeliu uzkisineju. visai gerai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 31, 13:59)
g.gif  tikrai nieko nesupratau  doh.gif


ji atkerpa ilgą vieną siūliuką ir jį sulanksto į tris dalis. Perlenkus apačioje gaunasi viena kilputė ir vienas laisvas siūliukas, tai per kilpute ištraukia siūlą užfiksavimui, o tą laisvą palieka ilgasnį. bent aš taip supratau

aš darau labai paprastai, atkerpu siūlą, dalinu pusiau gaubu 3 siūliukus, pradėjusi siuvinėti, galiuką užsiuvinėju logojoje pusėje

Acufaktum reikia konvertuoti, bet kai kurių spalvų nėra, tai viską rinkau iš akies
Papildyta:
QUOTE(Metija @ 2009 03 31, 13:55)
Nuotaikai pakelti įmesiu ir paveiksliuką smile.gif Žalia spalva man - labai labai... Tai širdies spalva. Jei kam įdomu, galėčiau kada nors trumpai parašyti apie spalvų reikšmes pagal Aurasomos spalvų terapiją. Šiek tiek ją domiuosi...



O man žalia nemėgstamiausia doh.gif ,na ne bent samaninė

Įdomu būtų apie spalvas paskaitynėti, kartais pats nesupranti, kodėl vienokią ar kitokią spalvą pasirenki, kalbu apie siuvinėjimą. O gal tam yra paaiškinimas g.gif
Atsakyti