Įkraunama...
Įkraunama...

Joniniai džiovintuvai, tiesintuvai...

QUOTE(vienintelė @ 2012 07 12, 09:06)
Gal ir ne čia rašau, bet kitos temos neradau blush2.gif
Nusižiūrėjau Elchim Professional 2001 2000 Watt Classic
user posted image
radau nemažai gerų atsiliepimų kad juo išsidžiovinus labai sumažina plaukų pūtimasi, net nereikai tiesintuvo, gal kas naudojat? nes leituviškų atsiliepimų nerandu

turiu toki smile.gif tiesa neilgai dar ji naudoju, bet kadangi pries tai turejau tikrai prasta dziovintuva, tai siuo esu lb patenkinta.Jokio plauku elektrinimosi, maziau pasipute. Tik vis dar mokausi issidziovinti taip kaip kirpykloje biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

norėčiau tokio Diva pro Rapida plaukų džiovintuvo. Gal kas turite patarimų, ar verta? Žinau, kad neperseniausiai per kažkurį grupinį pirkimą toks buvo.

Ar vis tik geriau žiūrėti i kokį Philips, prieš keleta puslapių nuoroda buvo iš pigu.lt.


Noriu dovanų nupirkti.

Iš karto dėkoju už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galit padeti: kur gerai taiso fenus? Turiu Amway'jaus su jonizatorium. Pradejo garsa skleist kaip husqvarna miske smile.gif
Dekoju is anksto!
Atsakyti
QUOTE(Grazinga @ 2012 08 23, 09:12)
Mergaites, gal galit padeti: kur gerai taiso fenus? Turiu Amway'jaus su jonizatorium. Pradejo garsa skleist kaip husqvarna miske smile.gif
Dekoju is anksto!


o amway neduoda garantijos jokios? g.gif
Atsakyti
Pagaliau nusipirkau ir as dziovintuva, va toki:

http://www.philips.l...-hp8183_00/prd/


rinkaus ilgai, bet nezinau, ar geras, nelabai ka apie juos ismanau.
Ispudis po naudojimo teigiamas - patiko, kad plaukai nustojo elektrintis, o iki tol stovejo piestu thumbup.gif
Pridetas ten toks purenimo antgalis, bet nelabai moku juo naudotis. Gal kas patars, kaip reikia sugarbanoti plaukus? blush2.gif
Atsakyti
Turiu AMWAY joninį džiovintuvą, tai pasaka, panaudojau sesės be jonų tai skirtumas tikrai jaučiasi:))
Atsakyti
Mergaitės, Philips, Remington, Babyliss kurią iš šių firmų pasirinkti, perkant plaukų džiovintuvą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiada85 @ 2013 01 17, 13:17)
Mergaitės, Philips, Remington, Babyliss kurią iš šių firmų pasirinkti, perkant plaukų džiovintuvą? smile.gif


Rinktis pagal džiovintuvą ne pagal firmą, nes kaip pasirodė, profesionalus joninis Philipsas nelygus profesionaliam joniniui Philipsui doh.gif
Atsakyti
man iskilo toks klausimas. Pirma karta pirkau su jonais plauku prietaisa. O nusipirkau Babyliss multistyle 1000 formavimo sukas. Ant dezutes raso yra ionic funkcija ir ant pacio prietaiso yra parasyta,bet ijungus lempute nedega g.gif tai kaip cia vadinasi brokas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2013 01 21, 16:52)
man iskilo toks klausimas. Pirma karta pirkau su jonais plauku prietaisa. O nusipirkau Babyliss multistyle 1000  formavimo sukas. Ant dezutes raso yra ionic funkcija ir ant pacio prietaiso yra parasyta,bet ijungus lempute nedega  g.gif  tai kaip cia vadinasi brokas?  g.gif


Greiciausiai,nes pas mane,tai dega,nebent ten kitaip kazkas. g.gif Turetu instrukcijoje rasyti.
Atsakyti
Mano nuomone tai tik BaBylissPRO-Prancuzu ir ETI-Italu,pati dirbu su sitais dziovintuvais thumbup.gif
Atsakyti
Dairausi ir as dziovintuvo, mano senukas philips pro jau pavargo doh.gif ziurineju cascadoj babylis pro, uzkliuvo caruzo bab6510ie, gal kuri toki turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 28 birželio 2013 - 16:38