Įkraunama...
Įkraunama...

Joniniai džiovintuvai, tiesintuvai...

QUOTE(Maserati. @ 2011 02 24, 19:31)
Kita nuomone yra tokia,kad tiesinant dregnus plaukus, juose esantis vanduo uzverda, ko pasekoj plauku struktura pakinta,plaukai nutriusta.

Tai kazin kaip is tiesu?


Kai pirkau tiesintuva, tai sake, kad yra skirti slapiems plaukams, yra skirti sausiems plaukams. As nusipirkau sausiems. O kur tiesa neaisku. Man viena kirpeja sakydavo, kad jei geras keraminis tiesintuvas, tai tikrai plaukui nekenkia, nedegina jo ir neissausina. Kita kirpeja sake, kad vistiek kenkia, nors maziau, bet geriau nepiktnaudziaut tuo ir naudot apsauga plaukams
Atsakyti
jei kam reiktu turiu wix firmos jonini dziovintuva parduot Kaune...nes kita padovanojo blush2.gif rasykit i AZ
Atsakyti
Siuo metu naudoju Suntachi tiesintuva, labai patenkinta. Kai ji pirkau, norejau isigyti Babyliss tiesintuva, kur pilasi skysciai, bet Krinonos konsultante atkalbejo mane (nors jis ir brangesnis nei Suntachi buvo), kad tokie tiesintuvai labiau kenkia plaukui. Nezinau kiek cia tiesos, bet Suntachi man tikrai nekenkia, zinoma as pakankamai retai tiesinu smile.gif

Dabar planuoju isigyt nauja plauku dziovintuva, butinai su jonais, tai eisiu skaityt Krinonos puslapi, paziuresiu ka jie siulo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 24 birželio 2011 - 15:00
turiu philips plauku dziovintuva su jonu sistema, bet tiesa sakant didelio skirtumo tarp dziovinimo siuo dziovintuvu ir tuo paprastuoju, nepastebiu, tik tiek, kad pastarasis pucia daug karstesni ora bet kuriuo rezimu. Vasara mano plaukai nesielektrina, ziema buna visko, taciau tie jonai stebuklu nedaro, jei jau siausiasi, tai siausiasi smile.gif
Atsakyti
Aš matau tikrai didelį skirtumą, savo išsausėjusius plaukus džiovindama su paprastu ir su joniniu džiovintuvu. reikėjo seniau pastarąjį nusipirkti, nes plaukai daug glotnesni, nebe taip pučiasi thumbup.gif
Atsakyti
Turiu plauku dziovintuva Pico Stratos 3900 Ionic su keraminike galvute, na man tai tikrai nera viena tik vardas, esu patenkinta. Nes labai jauciu ant savo plauku, tuos jonus ar ta keramika, plaukai nebuna issauseje ir siurkstus,o tokie glotnesni ir nesielektrina. Palygint galiu kai po baseino sporto klube dziovinu plaukus su paprastu fenu, tai plaukams stresas buna, issauseje ir siurkstus tokie palieka. Arba kai pas mama dziovinu, pas ja toks jau senukas Babylis is pirmuju kurie su jonais atsirado, matyt dar ne tokios pazangios technologijos, tai su juo irgi siaip sausesnis plaukas buna, bet ne tiek.
Atsakyti
O ar joniniai sepeciai suteikia ta geraji efekta? Jei taip, tai kur ju ieskoti isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2012 02 04, 23:24)
O ar joniniai sepeciai suteikia ta geraji efekta? Jei taip, tai kur ju ieskoti isigyti? ax.gif

Na turiu as jonini sepeti. Pirkau ji TOPO centre. Sukuojuos koki puse metu jau, bet stebuklo jokio schmoll.gif plaukai pucias ir elektrinas kaip elektrinasi ir ne laso glotnumo schmoll.gif
Atsakyti
Pora metų naudoju Philips 2200 W plaukų džiovintuvą su jonais ir nepastebiu jokio efekto g.gif Kai lankausi pas tėvus, kartais naudojuosi mamos paprastu džiovintuvu ir tiesa sakant plaukai atrodo vienodai, jei oras labai sausas, jie elektrinasi, kad ir kokį džiovintuvą naudočiau. Tiesa plaukus džiovinu vidutiniu karščiu.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Gal ir nelabai į temą, bet tinkamesnės temos neradau, o nuomonė ir galbūt patirtis labai įdomi, ką manot ar esat girdėję apie tokį "stebuklingą" feną ? Fenas ax.gif blush2.gif Ar tikrai toks daiktas vertas savo kainos ? ax.gif
Atsakyti
As turiu philips fena su jonais,man tai labai jauciasi,kad plaukai kitokie,nesipucia,nesielektrina,glotnesni tokie smile.gif
Atsakyti
Gavau dovanu plauku dziovintuva Philips 8260, taigi mano atsiliepimai apie ji

user posted image

Aprašymas

Philips HP 8260/00 - naujasis Philips ProCare serijos plaukų džiovintuvas su EHD technologija apsaugos jūsų plaukus nuo perdžiūvimo, šukuosena žvilgės kaip niekad anksčiau. Atnaujinta oro išleidimo anga paskirsto orą tolygiai po visus plaukus, taip išvengsite atskirų vietų perkaitimo.
■EHD (Tolygaus šilumos paskirstymo) technologija apsaugos plaukus
■Joninis kondensavimas spindinčiai šukuosenai
■Optimali džiovinimo temperatūra su ThermoProtect technologija
■Šalto oro pūtimas
■Puikus stilizavimo rezultatai su specialu plonu antgaliu
■Specialus antgalis garbanotiems ir banguotiems plaukams, paskirstantis orą tolygiai po visą šukuoseną.


pigu.lt



privalumai smile.gif
labai greit isdziovina plaukus 5-7min, mano ilgi, beveik iki juosmens
malonu laikyti rankoje, yra lengvas
ilgas laidas i tinkla
yra difuzerio antgalis
grazus biggrin.gif

trukumai
norint dziovinti plaukus saltu oru, reikia salto oro putimo mygtuka nuolat laikyti paspaudus
nelabai tinkamas kelionems, nes yra pakankamai didelis ir ilgas
Atsakyti