 ,pati ieskau panasiu,bet ir turetu dar kazkas buti panasaus,t.y susisaukti kambaryje,sieniniai sviestuvai is tos pat serijos butu saunu.ir pagalvoti reiketu apie baldelius
 ,pati ieskau panasiu,bet ir turetu dar kazkas buti panasaus,t.y susisaukti kambaryje,sieniniai sviestuvai is tos pat serijos butu saunu.ir pagalvoti reiketu apie baldelius   prie ju.
 prie ju.
                
                                    
                 
     
     ,pati ieskau panasiu,bet ir turetu dar kazkas buti panasaus,t.y susisaukti kambaryje,sieniniai sviestuvai is tos pat serijos butu saunu.ir pagalvoti reiketu apie baldelius
 ,pati ieskau panasiu,bet ir turetu dar kazkas buti panasaus,t.y susisaukti kambaryje,sieniniai sviestuvai is tos pat serijos butu saunu.ir pagalvoti reiketu apie baldelius   prie ju.
 prie ju. . O stai miegamasis, kur stoves tik lova - 18 kv.m
 . O stai miegamasis, kur stoves tik lova - 18 kv.m   . Kaip sakoma - tam dave, tam dave, o tam... nebeliko.
 . Kaip sakoma - tam dave, tam dave, o tam... nebeliko. ) :
 ) : ,,,iki tos prabangos..kaip elitarai,,oi nereikia taip,juk matet ir matysite,mano viskas surinkta per gal 6-7m,tie senienos,ir uz mazai,tad vyras leido voniai paislaidauti,na lovos bus naujos tikrai,o baldelius pati dairausi pigius ir po to remontinsiu.(sunus pareiske,kad,, noriu normaliu zmoniu baldu y savo kambary,,
 ,,,iki tos prabangos..kaip elitarai,,oi nereikia taip,juk matet ir matysite,mano viskas surinkta per gal 6-7m,tie senienos,ir uz mazai,tad vyras leido voniai paislaidauti,na lovos bus naujos tikrai,o baldelius pati dairausi pigius ir po to remontinsiu.(sunus pareiske,kad,, noriu normaliu zmoniu baldu y savo kambary,,  )
 )
                
                                    
                 ,,,iki tos prabangos..kaip elitarai,,oi nereikia taip,juk matet ir matysite,mano viskas surinkta per gal 6-7m,tie senienos,ir uz mazai,tad vyras leido voniai paislaidauti,na lovos bus naujos tikrai,o baldelius pati dairausi pigius ir po to remontinsiu.(sunus pareiske,kad,, noriu normaliu zmoniu baldu y savo kambary,,
 ,,,iki tos prabangos..kaip elitarai,,oi nereikia taip,juk matet ir matysite,mano viskas surinkta per gal 6-7m,tie senienos,ir uz mazai,tad vyras leido voniai paislaidauti,na lovos bus naujos tikrai,o baldelius pati dairausi pigius ir po to remontinsiu.(sunus pareiske,kad,, noriu normaliu zmoniu baldu y savo kambary,,  )
 ) . Man lygiai vienodai prabangus daiktas gali buti tiek is siukslyno, tiek is antikvariato, ir visai nezavi ideja kazkur paprasciausiai nueiti ir paprasciausiai brangiai nusipirkti
 . Man lygiai vienodai prabangus daiktas gali buti tiek is siukslyno, tiek is antikvariato, ir visai nezavi ideja kazkur paprasciausiai nueiti ir paprasciausiai brangiai nusipirkti   . Ir as visada mielai dairausi i sendaikciu turgus ar parduotuves.
 . Ir as visada mielai dairausi i sendaikciu turgus ar parduotuves.  .
  .
                
                                    
                 ,kur ykeliau balta zidiny,jis buvo raudonmedzio,ziu,kad gadinu jy,subego dazai,
 ,kur ykeliau balta zidiny,jis buvo raudonmedzio,ziu,kad gadinu jy,subego dazai,  ,reikes vel susveisti,rankos jau niezti,ale grysiu tik gruody y sesija,vat taip ir kencia mokslai
 ,reikes vel susveisti,rankos jau niezti,ale grysiu tik gruody y sesija,vat taip ir kencia mokslai  ,tevai sako neten stojai,y amatininkiu mokykla reikejo.
 ,tevai sako neten stojai,y amatininkiu mokykla reikejo.  
 
 ?
 ?  ?
 ? .
 . ) stiliaus kažkokio neišeina padaryt, gaunasi toks tiesiog smarkiai gyvenamas
  ) stiliaus kažkokio neišeina padaryt, gaunasi toks tiesiog smarkiai gyvenamas  Trūksta krūvos dalykų - lempų, plintusų, kamino išsprogdinimo...  Ale vistiek įpastinsiu savo 20 kv.m. lino ant langų:
 Trūksta krūvos dalykų - lempų, plintusų, kamino išsprogdinimo...  Ale vistiek įpastinsiu savo 20 kv.m. lino ant langų: 
                
                                    
                 ) stiliaus kažkokio neišeina padaryt, gaunasi toks tiesiog smarkiai gyvenamas
  ) stiliaus kažkokio neišeina padaryt, gaunasi toks tiesiog smarkiai gyvenamas  Trūksta krūvos dalykų - lempų, plintusų, kamino išsprogdinimo...  Ale vistiek įpastinsiu savo 20 kv.m. lino ant langų:
 Trūksta krūvos dalykų - lempų, plintusų, kamino išsprogdinimo...  Ale vistiek įpastinsiu savo 20 kv.m. lino ant langų: