Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

QUOTE(Lilajar @ 2009 07 17, 16:06)
Man tai reiketu kokios senos kedikes a la Liudviko stiliaus. Ir geriausia papigiai, nes as ja dazysiu ir gobelena turiu. Cia i miegamaji pastatyciau...

o jau narsei internete po sendaikcius? nes foteliuku tai pilna tokiu, jie sunkiau pritaikomi, tai taip neisgraibsto. man visko reiktu saikingesniu formu, tai su tokiais sunkiau doh.gif

mergos, man reiktu kedziu kojeliu apacioje kazka minksto paklijuoti, nes jos sunkios, kai atsitraukia, tai toks garsas nemalonus buna. gal kas ka tinkamo jau paruosto matete, kad man nereiktu daug laiko gaisti ir dvirati isradineti blush2.gif

einu dar ir kaunieciu temoje imesiu klausimuka, gal taip greiciau kazkas mane paprotins biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 17 liepos 2009 - 15:26
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 14:07)
user posted image

sitas man kaip ir tiktu, jei uz 1300 parduotu - imciau. aisku, pries tai ismatavimus reiktu  zinoti. man reikia 1,35-1,4 tarpo tarp koju (taip skaiciuoju del kedziu, jos pas mane tokios, ne tiek kedes, kiek kresliukai, o tu tokiu atveztiniu, starinsku stalu, kartais kojos buna labai placios, arba aplamai kojos ten su visokiais sujungimais, tai iskart atkrenta) ir 90 cm plocio. plotis pageidautinas, bet del jo dar pamastyciau, o vat tarpas tarp koju (kitaip sakant stalo ilgis, tik as ji kiek kitaip skaiciuoju) nediskutuotinas, jei kalba eitu apie mazesni, didesnis velgis svarstytinas. Klausyk, jei dar ten leksi, tai pasiderek ka, tu gal sugebesi ir daugiau ismusti biggrin.gif

Tik jaucia mano sirdele, kad  nedidelis sis staliukas g.gif


Uhu- supratau- situacija pas tavi sudėtingesnė dėl tų krėsliukų galimo netilpimo smile.gif
Man tas, kurį įdėjai- kaip tik neatrodo mažas- už jo matosi kėdė stovi. tai kaip ir valgomojo stalas 4 asmenims atrodo g.gif O spalva kiek tau svarbu? nes dauguma sendaikčių tamsiai lakuoti...Natūralaus medžio - kur kas sunkiau ką surasti...
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 16:21)


mergos, man reiktu kedziu kojeliu apacioje kazka minksto paklijuoti, nes jos sunkios, kai atsitraukia, tai toks garsas nemalonus buna. gal kas ka tinkamo jau paruosto matete, kad man nereiktu daug laiko gaisti ir dvirati isradineti blush2.gif



taigi elementariai- bet kurioj statybinių prekių ( o gal net ir maximose yra) tokie vailokėlių gabaliukai. viena pusė lipni kaip lipduko, kita- minkšta, kad grindų nebraižytų. kainuoja nuo 5-10 litų- priklausomai nuo gabaliukų didumo/daugumo ten...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2009 07 17, 17:49)
Uhu- supratau- situacija pas tavi sudėtingesnė dėl tų krėsliukų galimo netilpimo smile.gif
Man tas, kurį įdėjai- kaip tik neatrodo mažas- už jo matosi kėdė stovi. tai kaip ir valgomojo stalas 4 asmenims atrodo g.gif  O spalva kiek tau svarbu? nes dauguma sendaikčių tamsiai lakuoti...Natūralaus medžio - kur kas sunkiau ką surasti...

taigi elementariai- bet kurioj statybinių prekių ( o gal net ir maximose yra) tokie vailokėlių gabaliukai. viena pusė lipni kaip lipduko, kita- minkšta, kad grindų nebraižytų. kainuoja nuo 5-10 litų- priklausomai nuo gabaliukų didumo/daugumo ten...

man reikia ne 4, o sesiems, nors esame keturi doh.gif zodziu cia mono tokie durni reikalavimai blush2.gif man i ilgi turi du kresliukai sutilpti, o ateityje, byus dvi kedes i ilgi, po viena galuose, o palei viena krasta turi sofkute-suolas stoveti.. na bet dirstelk, jei busi kada, ok mirksiukas.gif ?
siaip man tamsaus reikia, kedes tamsios (niu foteliukai tie).

ot dekui tau del tu vailokiuku, auksas tu 4u.gif 4u.gif 4u.gif man rodesi, kad maciau kazkur, bet neatgaminau kur.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 16:57)
man reikia ne 4, o sesiems, nors esame keturi  doh.gif  zodziu cia mono tokie durni reikalavimai blush2.gif  man i ilgi turi du kresliukai sutilpti, o ateityje, byus dvi kedes i ilgi, po viena galuose, o palei viena krasta turi sofkute-suolas stoveti.. na bet dirstelk, jei busi kada, ok mirksiukas.gif ?
siaip man tamsaus reikia, kedes tamsios (niu foteliukai tie).



aš stalą tą kur medžio centre pirkau tai ten kaip tik šešioms kėdėms- 1.80 ilgis ir metras plotis. kažin ar senovinių galima rasti tokių didelių g.gif
dabar kėdžių ieškau doh.gif
jei ką rasiu- švilptelsiu. bet nuojauta sako, kad toks didelis masyvo stalas, o jei dar geros būklės- papigiaja nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2009 07 17, 18:06)
aš stalą tą kur medžio centre pirkau tai ten kaip tik šešioms kėdėms- 1.80 ilgis ir metras plotis. kažin ar senovinių galima rasti tokių didelių g.gif
dabar kėdžių ieškau doh.gif
jei ką rasiu- švilptelsiu. bet nuojauta sako, kad toks didelis masyvo stalas, o jei dar geros būklės- papigiaja nebus unsure.gif

buna normalia kaina, savo akimis Aleksoto turguje maciau, bet per velai nuejau, tai jau buvo nupirktas verysad.gif pries tai neziurejau, nes kedziu neturejau, o kedes geras sunkiau nei stala gauti, tai nutariau jau pagal jas rinktis stala, o ne atvirksciai. dideliu stalu nemazai buna, gal, kad seimynos nemazos seniau budavo, o ir ne virtuves juk stalas, o pietu mirksiukas.gif
tiesa, mano pastebejimas del kedziu. anksciau, kai kedes ziurejau, tai ieskojau lengvu, kad nesunku butu traukalioti. kai radau patinkancias, tai abejones kele tik tai, kad jos labai sunkios, nepakilnosi, tik atitraukti gali. bet dabar jau as tik uz sunkias kedes. ir kuo didesne sedimaja dalimi. Siaip mano vaikas gali visaip ant musu kedziu laipioti ir ji stabili, nenugrius. Drauges mergaite apvirto su kede. Cia aisku ne kriterijus, bet jau ne viena komentara del stabilumo ju girdejau.
Atsakyti
va va...dėkui dėl paprotinimo apie kėdes. 4u.gif aš tik apie dičkę dar galvoju- tai norisi, kad ji lengvai ją sau pasistumtų, o kad tuoj bus ir nauja laipiotoja- nepamasčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2009 07 17, 18:26)
va va...dėkui dėl paprotinimo apie kėdes. 4u.gif  aš tik apie dičkę dar galvoju- tai norisi, kad ji lengvai ją sau pasistumtų, o kad tuoj bus ir nauja laipiotoja- nepamasčiau doh.gif

aha, ir tada dziaugsiesi, kad ji jos nepasistumia, kur jai reikia biggrin.gif nes kai musiskis stumia, tai as migom lekiu tikrinti, ka sumaste doh.gif
siaip uzknisa, kad mums ji reikia pristumti pastoviai, kartais ir ikelti net, nes su rankturiais. bet kedes masyvo, mums patinkancios, tai tikiuosi tarnaus ilgai, o vaikai isaugs greitai. nepirkciau lengvu kedziu, jei vienintelis argumentas, kad vaikas galetu stumdyti ja pats. nebent dar kitu argumentu turi.
Atsakyti
Labas mergaitės smile.gif
Jau senų seniausiai vis paskaitinėju šitą temą, pagaliau pribrendo reikalas ir parašyti, reikalinga pagalba smile.gif
antra diena sėdžiu prie savo nudažytų durų ir niekaip nesusigaudau, ką toliau daryti. Reikalas tas , kad neapsisprendžiu, palikti baltas, ar perdažyti tokia pieniška spalva. Kažkaip lyg ir pjauna mane ta balta.
Taip jau susiklostė, kad esamų durų nekeičiam, ir sienos, tos ala akmeninės ,kur matysis foto irgi kol kas nenuplėšiam ( labai nelabai ji man ax.gif ), tai bandau išsisukti iš esamos padėties, nes negaliu pernešti tos ryžos medžio spalvos. Suprantu, kad idealiausia būtų buvę jas nušveiti ir tik tonuoti kokiu baltu pigmentu, kaip padariau su grindjuostėmis, bet nekilo rankos tiek darbuotis blush2.gif , medžio gana nemažai .
Nusipirkau Treasure gold, tokia kaip patina sendinimui ir galvoju ar bandyti tepti ant tos baltos ar vis tik perdažyti ir tik tada sendinti g.gif

P>S> Durys kurios nenudažytos irgi bus dažomos ax.gif

user posted image

user posted image

Ant durų užmečiau tokią rusvą užuolaidėlę, kad matytusi, kaip yra dabar ir apie kokią spalvą galvoju jei perdažyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 17 liepos 2009 - 17:14
Labas. Aš vis pažiūrinėju čia pas jus 4u.gif

QUOTE(elitarai @ 2009 07 13, 15:06)
viduje jau isbedos galima butu gyventi,pati dariau zidinio apdaila,smagu savo rankomis prisideti ,



Kokios firmos kapsulę rinkotės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2009 07 17, 19:11)
Labas mergaitės smile.gif
Jau senų seniausiai vis paskaitinėju šitą temą,  pagaliau pribrendo reikalas ir parašyti, reikalinga pagalba smile.gif
antra diena sėdžiu prie savo nudažytų durų ir niekaip nesusigaudau, ką toliau daryti. Reikalas tas , kad neapsisprendžiu, palikti baltas, ar perdažyti tokia pieniška spalva. Kažkaip lyg ir pjauna mane ta balta.


Aisku, reikia daryti, taip, kaip norisi. bet jei jau klausi, tai as padaryciau normalias baltas. Siaip as pries dirbtinius sendinimus, gal tik aksesuaruose juos dar pakenciu, bet siaip nelabai patinka, ypatingai, kai tai daro megejai. tavo atveju, balta ir butu balta, pagaliau net tada taip baisiai nesipjaus su "akmenimis", o ir itariu, kad su kitais daiktais taip pat. normalios baltos durys, o ne bandymas kazka isspausti ko is tiesu nera. zodziu as nedaryciau. netamsinciau as ju, nes tamsina jau ir akmenu siena, o dar jei durys i gelsvuma, tai gali buti gana nyku, ir aplamai, gali tuoj atrodyti, kaip pagelte seni dazai, durys tarsi purvins bus. pati kazka panasaus esu apturejusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 07 17, 17:53)
Labas. Aš vis pažiūrinėju čia pas jus  4u.gif
Kokios firmos kapsulę rinkotės?  4u.gif

na tiksliai dabar nepasakysiu,bet norvegu gamybos zinau,ir vyras is www.visizidiniai.lt pirko.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 19:21)
zodziu as nedaryciau. netamsinciau as ju, nes tamsina jau ir akmenu siena, o dar jei durys i gelsvuma, tai gali buti gana nyku, ir aplamai, gali tuoj atrodyti, kaip pagelte seni dazai, durys tarsi purvins bus. pati kazka panasaus esu apturejusi doh.gif

Didelis ačiū už nuomonę 4u.gif
Va tas mane ir stabdo, bijau, kad atrodys kaip seni dažai g.gif Prie baldų ta balta kaip ir nevisai tinka, svetainėje kuri jungiasi su tuo holiuku, stovi sendinta šviesi indauja ir komoda, ir visur kitur šviesūs baldai, tik pas vaikus visiškai balti.
visiškai normalių baltų neina padaryti, jų "kokybė" ir nudažius šviečia doh.gif
Žodžiu, matyt reikia dar kelias dienas į jas žiūrėti biggrin.gif , gal susigyvensiu.Kartais iš karto žinau ko ir kaip noriu, o kartais turi praeiti kažkiek laiko kol viskas susiguli ir supranti, kad tik taip ir nekitaip biggrin.gif . Turiu dar keletą galvos skausmų, tai tam pačiam holiuke atviras židinys, kuriam žūtbūt turiu pakeisti apdailą. Labiausiai norėčiau molio apdailos(tiesiog nuglostyto rankomis wub.gif ) ir vėliau nubalinto. Bet kur jau čia man tokios technologijos doh.gif Ir svetainės stalas, šiuo metu jis toks ryžas, tai niekaip nesugalvoju ką meistrams sakyti, ar tai aš jo noriu juodo su prasimušančia ruda, ar tai tamsiai rudo, ar tai šviesaus doh.gif Labiau jau man patinka, kai iš kart žinau ko noriu biggrin.gif
Dar kartelį dėkui smile.gif
Atsakyti