Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 19:21)
, o ne bandymas kazka isspausti ko is tiesu nera. zodziu as nedaryciau.


Ir dar dėl sendinimo, labai taikliai įvardijai bigsmile.gif Iš ties ir aš nesu didelė mėgėja, patikt patinka, bet viskas su saiku.Tiek dėl sendinimo, tiek dėl dekupažo ir t.t. Durų atveju, dvi dienas prasėdėjus ir nesugalvojus, kaip jas prisijaukinti ar surišti su aplinka, priėjau prie tokio sprendimo . Bet iki šiol buteliukas dar neatsuktas ir nežinau ar bus atsuktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 07 17, 19:41)
na tiksliai dabar nepasakysiu,bet norvegu gamybos zinau,ir vyras is www.visizidiniai.lt pirko.


Ačiukas 4u.gif
Ieškom lenktu stiklu, todėl paklausiau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 07 17, 15:21)
mergos, man reiktu kedziu kojeliu apacioje kazka minksto paklijuoti, nes jos sunkios, kai atsitraukia, tai toks garsas nemalonus buna. gal kas ka tinkamo jau paruosto matete, kad man nereiktu daug laiko gaisti ir dvirati isradineti blush2.gif


As jau paklijavau tuos vailokelius is "Senuku" kedziu apacioj - atlaike kelias savaites schmoll.gif Dabar is naujo reik galvot, ka klijuot... Girdejau, kad buna tokie vailokeliai su ikalamom plastikinem vinutem - gal kas nors matet, kur toki daikta galima nusipirkt?

QUOTE(vobla @ 2009 07 17, 18:06)
aš stalą tą kur medžio centre pirkau tai ten kaip tik šešioms kėdėms- 1.80 ilgis ir metras plotis. kažin ar senovinių galima rasti tokių didelių
dabar kėdžių ieškau

Del senoviniu kedziu - pritariu del svorio - tikria gerai, kad vaikam jos saugesnes thumbup.gif Jei ieskai paprastu senoviniu geru kedziu (tokiu neimantraus dizaino) - zinau viena prekiautoja senienom prie Siauliu, pas kuri tokiu rast uz tikrai padoria kaina (apie 20 lt), tik jas pasveist, persidazyt reikia, bet galima atsirinkt tvirtu, nepaluzusiu. Pas ji mes ir stalus pirkom - seni ir tikrai dideli, bet negaliu garantuot, kad siu ometu panasiu yra - reiktu vaziuot ziuret... O kedziu kiek buvom, tiek matem, kad daug yra
Atsakyti
Mamiau, nenoriu terasos temos tersti, tai rasau cia. Manau tikrai dar uzsuki mirksiukas.gif Gal gali namo sienos nuotrauka is arti padaryti, gal matysis tas grubumas? norisi pasigereti blush2.gif
Terasa superine. dabar vazonu ir levandu tik truksta wub.gif ... ir baltos vijoklines rozes wub.gif tik ne ant sienos, kazkaip kitaip gal, bet labai jau jos reikia. niu cia as savo vaizduote pajudinau truputuka, o tu tai be abejo viska jau savaip turi susideliojusi. ir neabejoju, jog graziai wub.gif
Atsakyti
Aciu Cobre, bandau ir as judinti smegenelius smile.gif Kartais net per daug - vizija susipina su realiom galimybem, tada vizijuoju is naujo biggrin.gif
Is tiesu viena sienute butinai teks daryti nuo musuose siaucianciu veju - ten kur matosi "pavesines" uzdanga su langiukais. Ant tos sienutes ir galvoju uzleisti arbatine roze ... o pries tiesiaja terasos dali - levandu plantacija biggrin.gif
O kol kas ariam abu su diedu kaip kupranugariai - bandom dali zolytes uzsiset. Jetau negalvojau kad bus taip sunku su tom zemem. Bet upas yr, o tai svarbiausia biggrin.gif

Tinko nuotrauka butinai padarysiu, tik jeigu galvosit daryt, muskit darbininkus kad nebijotu, darytu grubiau, grubiau, o tai musiskiai kazkokie nedrasus buvo - viena siena is viso beveik lygi, ir tik paskutine kuria dare galu gale kazka panasaus i nelygu pavirsiu padare tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamius: 05 rugpjūčio 2009 - 10:49
QUOTE(mamius @ 2009 08 05, 12:47)
Aciu Cobre, bandau ir as judinti smegenelius smile.gif Kartais net per daug - vizija susipina su realiom galimybem, tada vizijuoju is naujo biggrin.gif
Is tiesu viena sienute butinai teks daryti nuo musuose siaucianciu veju - ten kur matosi "pavesines" uzdanga su langiukais. Ant tos sienutes ir galvoju uzleisti arbatine roze ... o pries tiesiaja terasos dali - levandu plantacija biggrin.gif
O kol kas ariam abu su diedu kaip kupranugariai - bandom dali zolytes uzsiset. Jetau negalvojau kad bus taip sunku su tom zemem. Bet upas yr, o tai svarbiausia biggrin.gif

Tinko nuotrauka butinai padarysiu, tik jeigu galvosit daryt, muskit darbininkus kad nebijotu, darytu grubiau, grubiau, o tai musiskiai kazkokie nedrasus buvo - viena siena is viso beveik lygi, ir tik paskutine kuria dare galu gale kazka panasaus i nelygu pavirsiu padare  tongue.gif

na, musu jau raudonu plytu padarytas ax.gif bet man is toli labai dailiai atrodo, tai sakau, imesk pasigrozejimui, kaip is arti atrodo. blush2.gif
o arbatines rozes as galvojau, kad jos zemos buna g.gif tai jos ir vijoklines tokios pacios?
as maciau labai faina vijokline prie Botanikos sodo kaune iejimo. tokia idomi, kaip liana, o ziedai balti, tusciaviduriai, tai as ant pergoles apie tokia svaigstu. Man ji tokia idomi, senoviska atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 05 rugpjūčio 2009 - 14:18
[quote=vanesax,2009 07 17, 18:11]
Labas mergaitės smile.gif
Jau senų seniausiai vis paskaitinėju šitą temą, pagaliau pribrendo reikalas ir parašyti, reikalinga pagalba smile.gif
antra diena sėdžiu prie savo nudažytų durų ir niekaip nesusigaudau, ką toliau daryti. Reikalas tas , kad neapsisprendžiu, palikti baltas, ar perdažyti tokia pieniška spalva. Kažkaip lyg ir pjauna mane ta balta.



Man grazios tos baltos durys. Galima (paeksperimentuoti) pakeisti tik ju rankeneles, pvz. i keraminius ar medinius bumbuliukus (spalva rinktis viena is salia esancios sienos atspalviu). Tokiu atveju ir sien atrodys "draugiskesne". Tu keraminiu rankeneliu galima issirinkti visuose prekybos centruose (senukai, ermitazas, ir t.t. didelis pasirnkimas parduotuvese, kurios prekiauja virtuves iranga.)
Atsakyti
Svarstykle,labai grazus namuciai. mums reikia tokiu laiptu kaip jusu, kadangi bus WC po laiptais. kas jums dare laiptus ir kiek mazdaug kainavo.
Atsakyti
Elitarai, o jūsų laiptinės tokia ir bus?
Ar čia išmūryta siena ar ji apdailinta taip?
Mat pas mus mūrinis namas raudonų plytų, tai vis mąstau ar palikti kur netinkuotų sienų, bet bijau, kad be ryšio po to atrodys. Vyras sako, kad jei nori plytų sienos, tai jau užtinkavus daroma tokia apdaila a le raudonų plytų siena...
Taip vat ir smalsauju ax.gif Pati tai žalia esu tuose dalykuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2009 08 14, 12:01)
Mat pas mus mūrinis namas raudonų plytų, tai vis mąstau ar palikti kur netinkuotų sienų, bet bijau, kad be ryšio po to atrodys. Vyras sako, kad jei nori plytų sienos, tai jau užtinkavus daroma tokia apdaila a le raudonų plytų siena...
Taip vat ir smalsauju  ax.gif Pati tai žalia esu tuose dalykuose  rolleyes.gif

Zinai, a le raudona, tai ir yra "a le''. Na matosi, kad tai netikra blush2.gif mano manymu jau geriau nieko, nei tokia nesamone. kas nori tikru, tai jei yra galimybe, tai palieka (bet tai dazniau senuose restauruotuose namuose ir butuose, arba perki senas plytas (pasigooglink senos, senovines plytos) ir sumuriji sienele is ju. Jei jau tu labai tokio elemento nori, bet nenorite tom plytom islaidauti, dar paplildomai muryti, tai geriau jau palikti netinkuota dabar esancia siena (man grazu ir kai jas nudazo baltai) nei tas plytu imitacijas deti. Aisku, skonio reikalas, bet na...pigiai atrodo blush2.gif

ak, kiek klaidu padariau blush2.gif pasitaisiau lyg ir jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 14 rugpjūčio 2009 - 10:24
QUOTE(Cobre @ 2009 08 14, 10:23)
Zinai, a le raudona, tai ir yra "a le''. Na matosi, kad tai netikra blush2.gif  mano manymu jau geriau nieko, nei tokia nesamone. kas nori tikru, tai jei yra galimybe, tai palieka (bet tai dazniau senuose restauruotuose namuose ir butuose, arba perki senas plytas (pasigooglink senos, senovines plytos) ir sumuriji sienele is ju.  Jei jau tu labai tokio elemento nori, bet nenorite tom plytom islaidauti, dar paplildomai muryti, tai geriau jau palikti netinkuota dabar esancia siena (man grazu ir kai jas nudazo baltai) nei tas plytu imitacijas deti. Aisku, skonio reikalas, bet na...pigiai atrodo blush2.gif


Man irgi gražu kai sumūryta siena nudažyta baltai, bet išvedžiojo elektros instaliaciją, tai tokių sienų be laidų beveik neliko, o su laidais be ryšio atrodys schmoll.gif .

Man šitas stalas labai patinka, bet kaina jo 3000 lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2009 08 14, 12:33)
Man irgi gražu kai sumūryta siena nudažyta baltai, bet išvedžiojo elektros instaliaciją, tai tokių sienų be laidų beveik neliko, o su laidais be ryšio atrodys  schmoll.gif .

tada jums belieka variantas muryti tikras senovines, arba bent jau sendintas plytas. Na, o tos imitacijos, tai labai jau pigiai atrodo. gal tada geriau atsisakyti tos minties ir tureti paprasta grazia dazyta arba kokiu idomiu tapetu padengta siena.

Stalas grazus. As irgi ieskau pigesnio. smile.gif
Atsakyti