Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas

Na tikrai, segės nuostabios rolleyes.gif
Mane irgi, jei galima, be kritikos praleiskit lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 15, 02:40)
Gabii, radau tavo sena veikianti puslapiuka ir daug dalykeliu i kuriuos paziurejus tik noras kyla kuo greiciau prasisukti pro juos. bet dekupazintu darbeliu tik vienoj foto tebuvo wink.gif tai laukiu naujo puslapiuko  rolleyes.gif  mirksiukas.gif

ne ten ziurejai:))) tongue.gif nesvarbu...gi nebukit tokios...nepristokit, kai bus visi tai ir pamatysit:))))
Atsakyti
Ingusia 31 bigsmile.gif grazu bigsmile.gif patiko tas asimetriskas karoliuku pasiuvimas, o antra tai isvis jega thumbup.gif ir raukinukas man kaip raukinuku megejai labai netgi vietoj. Saunuole

Estete bigsmile.gif kaip zavu 4u.gif dangus toks saulelydis prie juros. Puiki ideja!

lotuliukas.gif ziurejau ziurejau kas ten per atsuktuvai kairiam kampe ogi irklai ten doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 15 balandžio 2009 - 08:50
QUOTE(Salne @ 2009 04 15, 09:09)
Nu kadangi kirtikos nepriimi..o būtum gavus velnių, kad per daug gerai viską darai..galėtum kartais ir kokį liapsusą padaryti.. smile.gif ..Tai giriamasis mano žodis..Nu gundančios sagės.. ax.gif ..Ypač ta antroji man tokia romantiška, paslaptinga.. rolleyes.gif

Amen lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Net nefaina pasidare, tiek ieskojau prie ko prikibt Ingusios31 sagese, nu neradau, tarpukai tarp karoliuku jau tokie lygus...vos nepradejau padalinus sege per puse ju skaiciuot, anuz vienoje puseje bus vienu per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 04 15, 09:40)
Na tikrai, segės nuostabios  rolleyes.gif
Mane irgi, jei galima, be kritikos praleiskit  lotuliukas.gif


Negaliu praeiti pro šalį nepakomentavus swoon.gif - man ši dėžutė tokia tokia... labai graži 4u.gif iš ties... net žodžių trūksta... Ačiū už tokį grožį aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 04 15, 09:40)
Mane irgi, jei galima, be kritikos praleiskit  lotuliukas.gif



bigsmile.gif jau man ta glamzyta servetka kaip vietooooj. Cool dezuke
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 15, 08:27)
Del kritikos as tik siaip juokavau  lotuliukas.gif siandien as ant bangos juokeliams
Del pirmosios sages. Klimto bucinys nusibodes ir man bet tiesiog nepatikesi kliente man atnese pati nupirkus net tris serveteles su buciniu ir prase buten tik to o karoliukais as tik pazaidziau kaip skaiciau kad bus neuzgoziant pacio klimto margumo ir spalvu.
Antra irgi uzsakymukas dartytas, bet neklonuotas pagal neseniai daryta apyranke ir mezgineliai nemaise uzsakovei  bigsmile.gif zodziu KAS MOKA PINIGUS TAS UZSAKINEJA IR MUZIKA  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Supratau, tada nebeliko kritikos mirksiukas.gif
Man asmeniškai raukinukai ne prie širdies visoms sagėms, va be jų man atrodo supper
Geros dienelės visoms biggrin.gif
Atsakyti
estetė - grazu:) ir tobulejimas, nauju dalyku isbandymas jauciasi:)
Atsakyti
Ačiū visoms, labai malonu, vien dėl to verta dirbti rolleyes.gif
Atsakyti
As norejau parodyti kokia turiu servetele tongue.gif Manau ji cia geriausiai isipaise, nes ilgai masciau kur ja pritaikyt.Labiausiai vargau kol pauksciukus nupiesiau, tam reikejo "dideliu" sugebejimu. Viena bepiesiant ranka sudrebejo, teko "piesti"dangu. Vnz.vieni isbandymai lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
grazu sobieska:))as ir turiu sita servetele, baisiai grazi:)))bet dar niekur neuzlipo:)
Atsakyti
Sobieska - labai mielas šiltas rėmelis, kraštai dėkingai stori smile.gif
Kai "ranka sudreba" aš baltai užpaišau, o ant baltos vėl ką noriu piešiu, čia kaip su korektorium smile.gif
Atsakyti