Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas


QUOTE(estetė @ 2009 04 15, 09:40)
Mane irgi, jei galima, be kritikos praleiskit  lotuliukas.gif


Praleidžiu.. 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 04 15, 10:29)
As norejau parodyti kokia turiu servetele tongue.gif  Manau ji cia geriausiai isipaise, nes ilgai masciau kur ja pritaikyt.Labiausiai vargau kol pauksciukus nupiesiau, tam reikejo "dideliu" sugebejimu. Viena bepiesiant ranka sudrebejo, teko "piesti"dangu. Vnz.vieni isbandymai lotuliukas.gif


Ir tave be kritikos praleidžiam.. smile.gif ..

P.S. Šiandien skelbiama diena be kritikos..Taip, kad visos prašom rodytis...Rytojus bus kritikos diena..taip, kad skubam skubam merginos ir rodom, ką turim.. bigsmile.gif
Atsakyti
Estete, labai grazi dezele mirksiukas.gif Bet pamacius vos neissiziojau... Turiu panasios formos, gal biski mazesne dezele, pries kelias dienas apmozojau ja spaklium, galvoju bus smelis, o ant likusios dalies jurini motyva uzklijuosiu biggrin.gif Rezulte kazkas panasaus i tavo doh.gif ech biggrin.gif nu bet kas pirmesnis tas gudresnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 15, 10:30)
grazu sobieska:))as ir turiu sita servetele, baisiai grazi:)))bet dar niekur neuzlipo:)

Aciu 4u.gif Servetele tai kaip paveiksliukas, tikrai keblu ja kazkur ipaisyt: ant dezites-puse grozio tada nesimatys, ant lentutes-nei sis nei tas, berysio butu, na o veidrodukas dekingas tam atvejui pasitaike, tai nieko nelaukus ir... biggrin.gif
Estete 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Salne @ 2009 04 15, 10:47)
Ir tave be kritikos praleidžiam.. smile.gif ..


Ot tai dekui, ot tai aciu...praslydau karsta.gif
Atsakyti
Oi, paskutinėm dienom tiek paslapčių čia ir t.t.

Mano kompas išvežtas reanimuot, tai negaliu normaliai ir paskaityt... Tenka MB kompą okupuot. Bandysiu sukelt, ką išskrebinau per tas dieneles, kol namuose nesisedėjo visai. smile.gif

Pirmas pabandymas klijuot vientisą servetėlę ir pirmas bandymas su Sotile. Dangtelį kaip mozaiką rinkau, nepersidengia ten... bet vistiek nepatinka, todėl, mesiu jį lauk. Kita darysiu...

user posted image user posted image user posted image

O čia šiaip pasicackinimas:
user posted image user posted image

P.S. merginos aš kritikos nebijau, nemėgstu saldžių pagyrų... Juk normalu klysti, kai net dešimt darbelių dekupažo technika nesu padarius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 04 15, 11:51)
Estete, labai grazi dezele  mirksiukas.gif Bet pamacius vos neissiziojau... Turiu panasios formos, gal biski mazesne dezele, pries kelias dienas apmozojau ja spaklium, galvoju bus smelis, o ant likusios dalies jurini motyva uzklijuosiu biggrin.gif Rezulte kazkas panasaus i tavo  doh.gif ech  biggrin.gif nu bet kas pirmesnis tas gudresnis  biggrin.gif

Aš labai telepatiška lotuliukas.gif
Sobieska norėjo, pamenu, raudoną dėžutę su juodu viršum daryti, bet aš pirma pasirodžiau, dabar su tavim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 04 15, 11:48)
Aš labai telepatiška  lotuliukas.gif
Sobieska norėjo, pamenu, raudoną dėžutę su juodu viršum daryti, bet aš pirma pasirodžiau, dabar su tavim  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif tu turi sugebejimu perimti kitu zmoniu mintis, ne kitaip tongue.gif Dabar net bijau pagalvoti, ka ruosiuos daryt, vel nugvelbsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 15, 12:58)
lotuliukas.gif  tu turi sugebejimu perimti kitu zmoniu mintis, ne kitaip tongue.gif  Dabar net bijau pagalvoti, ka ruosiuos daryt, vel nugvelbsi biggrin.gif

Jei ne iš vaikiškų darbų, tai nenugvelbsiu, aišku, paskubėk paskubėk, nedelsk labai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
vis uzbegu pasigrozeti, permetu visu nuotraukutes greitai, o parasyti vis nerandu kada.
Pacios zinote kuriu grazius. Naujokiu progresas nerealus. Saunus visu darbeliai.
Bet jau kai pamaciau Jakatos staliukus, tai net ir laiko parasyti radau.... Superiniai. thumbup.gif
Atsakyti
Na tai ir vėl užsuku pasigirti tongue.gif blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
merginos cia klausimeli turiu,bandziau skelbimu lentoje,rankdarbiuose tema atidaryt,dar vis nepatvirtina,kas turi temukes skelbimu lentoj kiek laiko reik laukt kol patvirtins? jau trecia kart bandau ir vis neina doh.gif nesuprantu ka netaip darau? doh.gif
Atsakyti
ogogo tai ka jau cia siandien beprikritikuosi su atvėpusiu stalčium biggrin.gif Šitiek grožių thumbup.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas, patvirtina per 2-3 darbo dienas , lauk ( juo labiau nėra pagrindinės to skyrelio moderatorės, tai ir nepatvirtins arba reikia rašyti kitai moderatorei) Kad parašysi 3 kartus tą patį greičiau tikrai nebus smile.gif
Atsakyti