Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas

Na ir nesnaudžiate merginos, dirbate išsijuosusios, šaunuolės. Viskas labai gražu, labai. Povas įspūdingas, švyturiai svaigina, dėželė verčia apsisvajoti wub.gif
O pas mane tinginio ir draugų lankymo diena. jei ryt būsiu neratuota teks dabuotis, nes velykos ant nosies, dovanų reikia, o jei su ratais vėl į gastroles yahoo.gif
Atsakyti
smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2009 04 01, 19:48)



mmm... pakvipo afrika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 01 balandžio 2009 - 19:00
Labas adrbstuoles jau senai cia lankiausi tai sakau aplankysiu paziuresiu kokiu cia groziu prikepet ir apakau bigsmile.gif o grozybiu tai akiu atplest negaliu thumbup.gif
QUOTE(Zlata @ 2009 04 01, 11:00)
Labas rytas 4u.gif

Na kadangi temukės pradedančiom neatsirado biggrin.gif , tai  ir aš naujam puode pasigirsiu blush2.gif  Nors po Lachesės dėžutės tai čia kaip koks spamas atrodys  biggrin.gif
Dėžutė "Žalio povo mėlynumai"
Ir mano "Seniobinė arbatinė"
Maniškis kol kas patenkintas, nes va moteriškė užsiėmus , su servetėlėm sau žaidžia, į akis nelenda lotuliukas.gif  paprašiau susukt dėžutę vakar -tai liepė eit vaiko maudyt (kad jam nereiktų) ir migom susuko...  O šiaip kai aš čia vis darau kažką tai ir jis gal susigėdęs bet kėdes atrestauravo, turim dabar tokias -atrodo kaip iš valdovų rūmų pavogtos thumbup.gif

ta senovine dezutes tai superine labai grazi ir taip naturaliai pasenusi wub.gif thumbup.gif
QUOTE(*Mulate* @ 2009 04 01, 20:48)
smile.gif


labai fainai isnaudota servetelel viskas taip vietose bent mano akim as taip pati net nebuciau ismasciusi nu labai fainai thumbup.gif
Atsakyti
o cia mano pipirine blush2.gif , juostele dar neuzklijuota,nes nezinau geriau su ja,ar be jos ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2009 - 22:39
Mamuliuk, man atrodo, kad be juosteles kazkaip turstoka, o su juostele nzn, gal siek tiek siauresnes reiktu servetels.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 01, 20:32)
Mamuliuk, man atrodo, kad be juosteles kazkaip turstoka, o su juostele nzn, gal siek tiek siauresnes reiktu servetels..  g.gif

sutinku pati tik apie siauresne juostele ir galvojau,tik dabar po ranka si pasitaike doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 01 balandžio 2009 - 19:36
QUOTE(*Mulate* @ 2009 04 01, 19:48)


Nu ir ka as galiu pasakyt...graziai sukomponuota mirksiukas.gif
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 01, 20:06)
o cia mano pipirine blush2.gif ,

aha, matau...tik pamirsai parasyti viena zodeli "o cia mano grazi pipirine" As tai vietoj pipiru pakalnutes desiu ax.gif -siandien pajegiu tik siek tiek galvoti, va ir lenda nesamones doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 01, 20:45)
Nu ir ka as galiu pasakyt...graziai sukomponuota mirksiukas.gif

aha, matau...tik pamirsai parasyti viena zodeli "o cia mano grazi pipirine" As tai vietoj pipiru pakalnutes desiu ax.gif -siandien pajegiu tik siek tiek galvoti, va ir lenda nesamones doh.gif

pakalnutes mmm bus grozis jau matau thumbup.gif
Atsakyti
Nu prie pipirų prašom braškių:
user posted image
user posted image
Atsakyti
uzsimaniau braskiu
yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2009 04 01, 21:03)
ta senovine dezutes tai superine labai grazi ir taip naturaliai pasenusi  wub.gif  thumbup.gif

Aciu 4u.gif

Mamukas Indriukas gražios tavo dėželes, o va del juostelės man asmeniskai be jos gražiau 4u.gif
Mulate - labai vientisa ir išbaigta viskas. Ėch Afrika wub.gif ..Pati kelias afrikines servetėles tik sugadint sugebėjau, tai vat dabar seilė ištyso į tavo dėžutę bežiūrint
QUOTE(grite @ 2009 04 01, 22:12)
Nu prie pipirų prašom braškių:
[


Gražu bigsmile.gif Tie skilimai gražūs, atrodo lyg braškės lede, tokios nespėję atitirpt, pirmos iš po sniego thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 01 balandžio 2009 - 20:17