Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas

Jetau kokie groziai. wub.gif wub.gif negaliu net isskirti, nes visi darbai nuostabus.

snd tiek daug darbu ivairiom tematikom thumbup.gif . atrodo geliu nebuvo g.gif . tai dedu savasias snd padarytas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 01, 21:56)
Jetau kokie groziai.  wub.gif  wub.gif negaliu net isskirti, nes visi darbai nuostabus.

snd tiek daug darbu ivairiom tematikom thumbup.gif . atrodo geliu nebuvo g.gif . tai dedu savasias snd padarytas.
user posted image

nerodo foto
Atsakyti
Nugi rodo mielą dėžutę su orchidėjom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 04 01, 22:14)
Nugi rodo mielą dėžutę su orchidėjom wub.gif

taip taip dabar matau doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 04 01, 22:14)
Nugi rodo mielą dėžutę su orchidėjom wub.gif

nematau nei dezutes , nei orchideju...kas nors perkelkit kitu formatu nuotrauka, kazko kompas jos neskaito
Atsakyti
QUOTE(liullie yu @ 2009 04 01, 22:25)
Juostutes reikeru raudonos..
bet juoda plota butu gerai uzhpildyki kuom nors  4u.gif  4u.gif
shiaip mintis faina, ir juosteles man jau senokai tokios i akis krito, bet vis rankos nekyla pritaikyti juosteles prisipirktas rankdarbiam..taip ir laikau kaip zhiurkenas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Liux dezheles tavo  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif ipac toji su mano megstama servetute su varnele  wub.gif  wub.gif

aciu aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o dabar ar matot?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 01 balandžio 2009 - 21:40
user posted image
tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Rose @ 2009 04 01, 23:02)

kokie fainulkos thumbup.gif
as paklausiu jusu patarimu ir pataisiau savo pipirine dabar tokia ryskia raudona cili spalvos plonyte juostele uzdejau,vaizdas iskart pasitaise,dekui jum 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 04 01, 21:52)
lotuliukas.gif
Net i parasa paziurejau, o ten dukryte tik diena veliau uz mane gimus, as 10 13, aisku metai skiriasi  rolleyes.gif

o tai svarstykles esat abi,puoseivos biggrin.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 01 balandžio 2009 - 22:30
QUOTE(grite @ 2009 04 01, 21:12)

Kaip visada - be žodžių.... BRAŠKĖĖĖSSS....
Atsakyti
Lady Rose idomus auskariukai..prijauciu rytietishkai kulturai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 04 01, 21:49)
Tikrai taip biggrin.gif
Ačiū mergaičiukės kad gero žodžio nepagailėjot mano braškėms biggrin.gif
Gerai kad lietus nelyja ,o tai į užverstą mano nosį prilytų ir paskesčiau blink.gif



Grite tu cia su tom nosim tai man pabaik lotuliukas.gif (reiks uzpatentuot savo riesta nosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )

O jei rimtai tai dezute braskine labai saunuoliska ir grazus sklilimai ir spalvytes labai labai.
Papildyta:
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 01, 22:32)
o dabar ar matot?


Tikrai matom labai labai grazu o spavos kokios vaiskios rolleyes.gif as tai visada uz spalvas balsuoju lotuliukas.gif

Lady rose tikrai auskarai labai labai is visu matytujoi kol kas tik jie taip patrauke aki, ispudingi, grazus motyvas... thumbup.gif
Atsakyti