Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Gimdymo Namai - VGN (7tema)

QUOTE(Sibile @ 2010 06 16, 14:19)
tiesiog nueik i VGN konsultacine poliklinika ir pasakyk, kad nori ten lankytis ir gimdyti, uzves kortele, pasirinksi gydytoja ir viskas. Dirba ten nuo 7:30 iki 15 val. , telefonas jei ka 8 5 2695463. visi ten labai malonus ir palaugus.

aciu! smile.gif paklaidziojus, bet radus iejima, gryzau visa laiminga, uzsiregistravus. isties visi paslaugus, laaabai patiko bigsmile.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwer @ 2010 06 17, 11:58)
Man jau senei echo dare  verysad.gif 17 sav. tada buvo ir padode tik virkstele tarp kojiciu lotuliukas.gif



svarbu kad leliukas, o ar mergyte ar berniukas dar fainiau jei suzinosi kaip pagimdysi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(agpa @ 2010 06 17, 12:18)
aciu! smile.gif  paklaidziojus, bet radus iejima, gryzau visa laiminga, uzsiregistravus. isties visi paslaugus, laaabai patiko bigsmile.gif  good.gif



pas koki daktara uzisregistravai?
Atsakyti
QUOTE(Sibile @ 2010 06 17, 13:41)
pas koki daktara uzisregistravai?

pas Elona bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, o ar kuri nors esate tarusis su akusere, ne su gydytoja?

Nes, mano nuomone, visas darbas yra atliekamas akuseres, gydytojas tik ateina pasiziureti, mazdaug, "kaip sekasi" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2010 06 17, 14:16)

mano drauge pas ja gimde tai sake labai faina daktre
Atsakyti
Sveikos,

Ar kalbat apie Tvaronaviciene? As pas ja irgi gimdziau (profesionali ir paslaugi pasirode)... dabar planuoju vel tartis smile.gif
o kada Jums gimdyt? Gal zinot,kada ji atostogaus?

QUOTE(Sibile @ 2010 06 17, 17:24)
mano drauge pas ja gimde tai sake labai faina daktre

Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2010 06 17, 14:16)
pas Elona bigsmile.gif


O tai paprastai taip prieme? O jei lankaisi poliklinikoje, ir ten ir ten gali? g.gif Ir dar nemokamai? Nelabai suprantu kaip motyvuot kad nori ten lankytis? 4u.gif
Atsakyti
Aš lankausi savo MP, bet eisiu susitarti su gyd. liepos viduryje. Bet neplanuoju ten lankytis pastoviai iki gimdymo, nebent dar prieš gimdymą dar reikės kokį kartą.
Nasturcija, o pas ką tu planuoji? Aš galvoju pas Kitovienę apsilankyti.
Atsakyti
Man A.Kitoviene darys CP smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas parekomenduotu gera gydytoja VGN? Noriu istoti i iskaita ir veliau pas ja gimdyti rolleyes.gif
Kaip reiketu tartis?
Esu zalia tame reikale, buciau dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti ta pacia Elona Tvaronaviciene 4u.gif

maloni (nors per daug "nesimazuliuoja", nevadina ten visokiom saulytem, katytem smile.gif )profesionali..

o tartis..tai paprasciausi..pasiskambini gydytojai ir sakai,jog nori pas ja gimdyti..o tada jau pasakys,kada pas ja uzeiti i konsultacini kabineta wink.gif

QUOTE(Jolancik @ 2010 06 18, 10:38)
Sveikos,
Gal kas parekomenduotu gera gydytoja VGN? Noriu istoti i iskaita ir veliau pas ja gimdyti  rolleyes.gif
Kaip reiketu tartis?
Esu zalia tame reikale, buciau dekinga uz pagalba  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(atcik @ 2010 06 18, 09:46)
Galiu rekomenduoti ta pacia Elona Tvaronaviciene  4u.gif

maloni (nors per daug "nesimazuliuoja", nevadina ten visokiom saulytem, katytem smile.gif )profesionali..

o tartis..tai paprasciausi..pasiskambini gydytojai ir sakai,jog nori pas ja gimdyti..o tada jau pasakys,kada pas ja uzeiti i konsultacini kabineta wink.gif

Bet ar jinai priims kai dar tik 9 savaites? g.gif
O kaip jos nr gauti? Kai taresi reikia moketi, ar siaip atsilyginti?
Atsakyti