Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELES

QUOTE(katuks @ 2009 05 11, 20:03)
Labas sukneliautojos
Jau kiek grožių prikūrėt wub.gif
Fiona 35, nuostabi suknia:super nerčiau, bet nežinau ar modeliukas man tiktų ax.gif
Žuviuko žydrieji dryželiai taip vasara padvelkė.
Hakura, ateis dar ir kitas ruduo su žiema, ir džiaugsies, kad nereik rūpintis apdarais ir dar tokiais gražiais 4u.gif

Na ir aš atsinešiau paaaagaliau baigtą suknią. megztą permegztą doh.gif modelis visai iš galvos ir beje kuriamas buvo mezgimo eigoje. siūlas Maxi dvigubas, beje visai netinkamas mezgimui. sukasi. ir nelabai man patinka tos klostės, kažkaip neišlyginamos. bet jūsų teismui:
user posted image

o grozis grozis wub.gif ir spalvos ir rastas ir viskas - labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 12, 17:12)
pupa uoga, tu neklausei, as neparasiau - as neriau ratu, 4 ratus i viena puse is geros puses, 4 i kita puse, t.y. is isvirkscios puses. rastas nesiskiria
gali eiluciu kieki pati nusprest kas kiek keist.
dabar neardyk, bet pabandyk sekancia eilute is blogos puses nert, gal atsitiesins.
bet  pas tave apacia laisviau atrodo nei virsus, ar man vaidenas


Taigi, kad aš pati tik gal kokioje 8 eilėje pastebėjau, bet išpradžių galvojau, kad vaidenasi,bet žiūriu, kad kuo tuoliau tuo labiau verysad.gif Ko tai nesiseka man su ja, daugiau ardau nei neriu doh.gif


P.s. ačiū tau už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 05 12, 13:18)
user posted image
Originalas:
user posted image


koks grozis bigsmile.gif spalva tai man zymiai grazesne nei originale thumbup.gif gal kad si sezona asinesiau ant geltonos, bet man labai grazu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 05 12, 18:38)
Taigi, kad aš pati tik gal kokioje 8 eilėje pastebėjau, bet išpradžių galvojau, kad vaidenasi,bet žiūriu, kad kuo tuoliau tuo labiau  verysad.gif  Ko tai nesiseka man su ja, daugiau ardau nei neriu  doh.gif
P.s. ačiū tau už pagalbą  4u.gif

vienu zodziu nosi aukstyn, ranku nenuleist. as pradzioj irgi tris kart ardziau - gyveni ir mokais...viskas bus ciki...
ir aplamai visai faina, kad ir as kam padet galiu, o ne tik viskas man ir man.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 05 12, 14:39)

Aciu, bandysiu sifruoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 05 12, 17:14)
o grozis grozis wub.gif  ir spalvos ir rastas ir viskas - labai labai grazu thumbup.gif

Kaip grazu wub.gif Niu man tikrai grazu,neturiu prie ko prikibti mirksiukas.gif
Super thumbup.gif noreciau ir as tokios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 05 12, 18:59)
koks grozis  bigsmile.gif  spalva tai man zymiai grazesne nei originale  thumbup.gif  gal kad si sezona asinesiau ant geltonos, bet man labai grazu  rolleyes.gif

Dėkui 4u.gif , nors ir realybėj kiek ryškesnė ax.gif
Atsakyti
sveikos, atlendu ir as su nauja suknute, deja tinkamos manekenes nepavyko surasti: uzsakoves krutine - didele, mano - maza tai kai susikeliu aukstyn: nesimato iskirptes ir rankovyciu grozio, kai nuleidziu zemyn: viskas lieka labai zemai, todel nuotrauku daug gal susidarysit bendra vaizda smile.gif manekenes cia demonstravo dvi lotuliukas.gif tos kurios krutine didesne - liemuo per storas, kurios liemuo tinkamas - krutine per maza doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 05 12, 20:16)

Be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 05 12, 20:16)
sveikos, atlendu ir as su nauja suknute, deja tinkamos manekenes nepavyko surasti: uzsakoves krutine - didele, mano - maza tai kai susikeliu aukstyn: nesimato iskirptes ir rankovyciu grozio, kai nuleidziu zemyn: viskas lieka labai zemai, todel nuotrauku daug gal susidarysit bendra vaizda smile.gif manekenes cia demonstravo dvi  lotuliukas.gif tos kurios krutine didesne - liemuo per storas, kurios liemuo tinkamas - krutine per maza  doh.gif

nu LAABAAAAAAAAAAAAAI grazu, vel padvelke vasariska gaiva....liuks kurinys, nesvarbu kad manekeniu daug...
Atsakyti
La Perla, aš taip ir likau atvipusiu žandikauliu. kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 05 12, 19:22)
Be žodžių wub.gif  wub.gif  wub.gif



QUOTE(Akire3 @ 2009 05 12, 19:23)
nu LAABAAAAAAAAAAAAAI grazu, vel padvelke vasariska gaiva....liuks kurinys, nesvarbu kad manekeniu daug...



QUOTE(naiste777 @ 2009 05 12, 19:24)
La Perla, aš taip ir likau atvipusiu žandikauliu. kaip gražu  wub.gif

aciu, merginos, man ji irgi labai patinka tik privargau su gelemis doh.gif
Atsakyti