Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELES

QUOTE(Akire3 @ 2009 05 11, 21:09)
Katuks - labai grazu ir klostes grazios ir tokia puosni. SUPER

Ačiū. apie klostes tai tiek galiu pasakyti, kad kadangi Maxiai mezgimui nelabai tinka, o raštas banguotas, tai pusė tos bangos gerai gula, o kita pusė sukasi, todėl gaunas biškį pasigarbanojus. bet iš esmės nelabai matosi ax.gif tik aš pati žinau, kame reikalas

QUOTE(zaniatja @ 2009 05 11, 22:06)
sakyciau truputi zodziais nuvertinate save. Man sitas darbas atrodo idealiai atliktas  thumbup.gif

bigsmile.gif iki idealumo tai man toli dar doh.gif esu nekantri, ir didelio daikto mezgimo pabaigos negaliu niekaip sulaukti, todėl pradedu labai skubėti, ir pridarau visokių liapsusų. bet vistiek malonu, ačiu už gražius žodžius blush2.gif

QUOTE(AveM @ 2009 05 11, 23:11)
Katuks,labai labai grazu. wub.gif

aciuks.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 05 12, 09:01)
Katuks, labai daili suknyte. Cia tau pasipuosti prie suknytes  smile.gif  user posted image

oi kaip gražu wub.gif net mintis kilo rimtai kokį papuošaliuką pagaminti ax.gif tik kaži nebus per daug visko? g.gif

dabar planuose va tokia suknė, tik nespalvota, dryžiuosiu iš Tulip ir Maxių to pačio atspalvio, man rodos iš tokios pat spalvos ir rūšies Akire auksinę neria bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 05 12, 09:16)
dabar planuose va tokia suknė, tik nespalvota, dryžiuosiu iš Tulip ir Maxių to pačio atspalvio, man rodos iš tokios pat spalvos ir rūšies Akire auksinę neria

o kaip tu ja gaminsi - prisinersi juosteliu ir kazkaip susiusi ar sunersi tam tikrose vietose? idomi tokia
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 12, 08:33)
o kaip tu ja gaminsi - prisinersi juosteliu ir kazkaip susiusi ar sunersi tam tikrose vietose? idomi tokia


Štai schema.. http://radikal.ru/F/...00d802.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 12, 10:33)
o kaip tu ja gaminsi - prisinersi juosteliu ir kazkaip susiusi ar sunersi tam tikrose vietose? idomi tokia

nee, man rodos yra suknelių schemose, jei ne, galiu įmest angliškai aprašą. neriasi labai paprastai, ratuku stulpeliais su užmetimu, tiesiog juos vietomis suneriant, vietomis iš vienos kilputės išneriant kelis, ir gaunas tokios bangos. o skylutės gaunas iš pynutės akių. paprasta, tik raštas tankus, tai daug siūlo reiks doh.gif
bigsmile.gif kol parašiau, tai Bielra ir atsakė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 12 gegužės 2009 - 08:45
QUOTE(katuks @ 2009 05 12, 09:16)

Sveikos, sakykit ar manes akys neapgauna: ar cia is lininiu siulu nerta? kaip tik ieskau modeliuko lininiams siulams, nu sitas taip tiko. Katuks gal gali angliska imesti, is manes silpna nereja, tai pries pradedant reikia kuo daugiau info. 4u.gif
Atsakyti
Kokia grazi ta baltute,kaip sniegelis.
Atsakyti
QUOTE(rasaj @ 2009 05 12, 14:36)
Sveikos, sakykit ar manes akys neapgauna: ar cia is lininiu siulu nerta? kaip tik ieskau modeliuko lininiams siulams, nu sitas taip tiko. Katuks gal gali angliska imesti, is manes silpna nereja, tai pries pradedant reikia kuo daugiau info. 4u.gif

biškiuką apgavau blush2.gif
ne angelską turiu, o va tą patį kaip ir Bielra nurodė. gal ispaniškas g.gif na bet raštelis matosi puikiai, kaip rankovę išimti irgi parodyta. visi primezgimai irgi, tai kaip ir užtenka ax.gif vis tiek gi akių skaičių pagal save pasikoreguoji. siūlai tia gal ir lininiai, nepagalvojau net. rašo Linha Camila. tai gal tas linha ir yra linas bigsmile.gif
pradėjau nerti, tai vieną eilutę (ratuką) nėriau 1,5 valandos doh.gif
ai dar va Osinkoj mergaitės Online ją nagrinėja.
http://www.club.osinka.ru/topic-57301
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 05 12, 09:43)
Štai schema..

QUOTE(katuks @ 2009 05 12, 09:44)
bigsmile.gif kol parašiau, tai Bielra ir atsakė 4u.gif

nugis aciu - i lobyna itraukta. zinot man irgi grazu, gal kad tu spalvu daug, gal pacios bangos, beveik uzsikabinciau....bet paziurejau kad modelis ne mano, virsus irgi ne mano tipo...ir dar kad linas taip irgi sudomino, vis noris kazka lininio pabandyt, bet kad neatrodytu senoviska....Liuks suknine tikrai
mano siulu istorija - maxius grzinau, ir uzsisakiau nauju...jei ras tai penktadieni turesiu ir maxius ir blizgius, jei ne pries sekmadieni ingridiushka gaudysiu ax.gif
P.S. apibegau gal tris pardes jau su visa sukne ir siulu galais, kad iskart derint (nes anakart tai tik su etiketem laksciau), tai visos trys pardavejos liepe traukt is maiso sukne ir rodyt ka nunerus - nu ir zavejosi aisku moterytes...as aisku kuklinaus, bet reiskia tikrai bus grazu.. visoms aiskinau kad turiu geras padejejas intike....vienu zodziu visom po baliona nuo manes 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz tai kad dirbam, ikvepiam viena kita, padedam ir kuriam grozius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 12 gegužės 2009 - 14:16
QUOTE(Akire3 @ 2009 05 12, 15:13)
nugis aciu - i lobyna itraukta. zinot man irgi grazu, gal kad tu spalvu daug, gal pacios bangos, beveik uzsikabinciau....bet paziurejau kad modelis ne mano, virsus irgi ne mano tipo...ir dar kad linas taip irgi sudomino, vis noris kazka lininio pabandyt, bet kad neatrodytu senoviska....Liuks suknine tikrai
mano siulu istorija - maxius grzinau, ir uzsisakiau nauju...jei ras tai penktadieni turesiu ir maxius ir blizgius, jei ne pries sekmadieni ingridiushka gaudysiu  ax.gif

TAi gerai aš pasiimsiu siūlus ir tu skambink Sekmadienis ir penktadiensi busiu KAune nors neilgai ,bet pakankamai kad perduoti kamuoliukus:)
O man kaip tik tokios suknios schmoll.gif schmoll.gif , man jos kaip Mexikos muzikantų togos:(
MAn labiau Chanel, Carolina Herera, Ramunė Piekautaitė..išlaikyta klasika prie širdies:) TAs moteriškumas wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Originalas:
user posted image
Atsakyti
Prašau visų patarimo. Pradėjau nerti suknelę kurią Akire3 neria,tai kur prasideda dryžuota man tie stulpeliai svyra į kairę, nesuprantu kodėl g.gif gal išplovus išsitiesins. Gal kuriai iš jūsų taip buvo nutikę?

P.s. Įdedu nuotrauką, tik kai užsidedu aiškiau matosi nei nuotraukoje,kad skersuoja verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 05 12, 17:51)
Prašau visų patarimo. Pradėjau nerti suknelę kurią Akire3 neria,tai kur prasideda dryžuota man  tie stulpeliai svyra į kairę, nesuprantu kodėl  g.gif gal išplovus išsitiesins. Gal kuriai iš jūsų taip buvo nutikę?

P.s. Įdedu nuotrauką, tik kai užsidedu aiškiau matosi nei nuotraukoje,kad skersuoja  verysad.gif


pupa uoga, tu neklausei, as neparasiau - as neriau ratu, 4 ratus i viena puse is geros puses, 4 i kita puse, t.y. is isvirkscios puses. rastas nesiskiria
gali eiluciu kieki pati nusprest kas kiek keist.
dabar neardyk, bet pabandyk sekancia eilute is blogos puses nert, gal atsitiesins.
bet pas tave apacia laisviau atrodo nei virsus, ar man vaidenas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 12 gegužės 2009 - 17:12