Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Tarela @ 2009 04 02, 08:57)
O jis nerafinuotas?

vat šitos konkrečiai info nerašo unsure.gif tiesiog šaltai spaustas molūgų sėklų aliejus 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 04 02, 10:12)
gali bandyt pati susimaisyt ka nors.. aisku.. brangus malonumas, bet.. tas kurybinis procesas...  wub.gif  nerealu..

nesubrendus aš dar tokiems kūrybiniams malonumams ax.gif žinių maža, vizijos neturiu, o ir mūza kitoj plotmėj sklando biggrin.gif viskam bus savas laikas ax.gif manau ir į mano kiemą ateis kvepaliukų ir kremukų maišymas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 02, 10:28)
"Pirma, michelijos yra artimai giminingos magnolijoms, antra, jų žiedų kvapas panašus, trečia, netgi stipresnis, ketvirta, lengviau išgaunamas, negu magnolijų. Tai švarūs natūralūs aliejai, gauti nenaudojant cheminių tirpiklių (distiliacijos būdu), tad jų kaina nemaža. Kvapas gėlinis, stiprus, bet švelnus ir gaivus, kiek primenantis citrinų, pakalnučių, frezijų aromatą. Michelijos eterinis aliejus – vienas Dioro J’Adore komponentų, nors ir neminimas kvepalų natose."

o bože bože wub.gif kaip nuostabu biggrin.gif
Atsakyti
Palomina, tu pas mus kvapų ekspertė ax.gif Kuo skiriasi Rose de Mai ir Damascena hidrolatų kvapai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 04 02, 12:46)
man panasiai yra su rozem  biggrin.gif  pvz Rose de Mai hidrolato kvapas visai patinka (na ner is paciu paciausiu, bet nosies sukt i kita puse nereikia), o va Rose de Mai eterinio kvapas man nelabai.. gal del to, kad per stiprus kvapas man  g.gif

O man visos rožės kvepia wub.gif Beje, Palomina, ar nepastebėjai, kad pradėjai labiau kvapus skirti, atpažinti? Aš kažkaip, padraugavusi su KN, kvapams jautresnė pasidariau. Na, pvz. anksčiau rožių hidrolatas atrodydavo, kad greitai išgaruoja, o dabar ir dienos pabaigoj dar užuodžiu jo kvapą. O kartą pauosčiau bulgarišką rožių aliejų - vos nenumiriau nuo smarvės, net ant rankos tepti nereikia, kad suprastum jo "kokybę". Va, kaip mano nosis lavinasi ax.gif

QUOTE(violence @ 2009 04 02, 12:51)
Papildyta:
o bože bože  wub.gif kaip nuostabu biggrin.gif

Aha, nuostabu biggrin.gif O dar Laimė pasakojo, kad šampūno pavadinimas ir atsirado iš champakos. Nes anglai Indiją kolonizavę, pamatė, kad indai champa aliejumi plaukus tepasi ir kad tie plaukai labai kvepia ir parsivežė to aliejaus ir galiausiai jis tapo bendriniu žodžiu visoms galvos plovimo priemonės vadinti. Na, kažkaip panašiai, nemoku taip gražiai kaip Laimė pasakoti. esmė, kad champa tapo šampūnu.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 02, 12:06)
Palomina, tu pas mus kvapų ekspertė  ax.gif Kuo skiriasi Rose de Mai ir Damascena hidrolatų kvapai?  4u.gif

oho klausimelis rolleyes.gif biggrin.gif Damaskines rozes hidrolato nesu uoscius, nes kai norejau nusipirkt, tai nebuvo pirkt (ir iki siol nera).. bet eterini uosciau.. tai aisku, kvapas bus panasus, tik ne toks sodrus (cia apie ea ir hidrolata)..
o jei skirtumu tarp Damaskines ir Rose de Mai ieskot g.gif na yra skirtumu.. Rose de Mai turi kazka tokio, nuo kurio mane pykina doh.gif biggrin.gif , o Damaskine to neturi.. bet cia tik mano nosies "ispazintis".. g.gif reiks kada prisest KN ir abu vel pauostyt ir palygint (nes senokai jau tai dariau)..
tikrai sunku klausima uzdavei blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 02, 12:15)
O man visos rožės kvepia wub.gif  Beje, Palomina, ar nepastebėjai, kad pradėjai labiau kvapus skirti, atpažinti? Aš kažkaip, padraugavusi su KN, kvapams jautresnė pasidariau. Na, pvz. anksčiau rožių hidrolatas atrodydavo, kad greitai išgaruoja, o dabar ir dienos pabaigoj dar užuodžiu jo kvapą. O kartą pauosčiau bulgarišką rožių aliejų - vos nenumiriau nuo smarvės, net ant rankos tepti nereikia, kad suprastum jo "kokybę". Va, kaip mano nosis lavinasi ax.gif

taip nosis ir mano islavejus (nepalyginsi kokia anksciau buvo).. as kai i KN pavaiksciojau, net Weledos lupu balzame rozes uzuost pradejau, ko is pradziu visai nejauciau biggrin.gif
Atsakyti
as nusipirkau rose de mai hidrolata tai mb svelniausias apibudinimas buvo "paplekes" ir sake cia ne rozes, o man jis visai nieko kvapas laikosi labai ilgai, per nakti dar ryte uzuodziau, ne taip kaip levandos ar nerolis
tuos naujus hidrolatus apuosciau ir as, pasirode jazminu labai intensyvus kvapas, jie tokie drumstesni sake kad nuo didelio kiekio eteriniu istirpusiu juose
dar nusipirkau tbs "sluostes" veidui biggrin.gif prausiuos dabar pagal pilna programa: pamirkau ranksluostuka siltam vandeny su levandu ea (beje tam naudoju paprasta frotini nes tie muslininiai per ploni greit atsala) pasildau veida, tada pagal dr hauschkos video prausiu cleansing creamu, nuplaunu nuo veido su tuo muslininiu ranksluostuku, ir pabaigai vesiu ranksluosciu dar uzdedu kad sutrauktu poras, na po to jau drekinimas
tai turiu pasakyt labai gerai issivalo veidas su tuo ranksluosteliu atrodo kad net pilingiuko jokio nebereiks, ir vesumas pabaigoj gerai nuramina veida nes siaip po prausimosi bunu visa raudona ax.gif zodziu tie ranksluostukai yra geris, nors tbs balti tokie tai kazin kiek ten tos ekologijos siaip ekologiski buna is nebalintos medvilnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 04 02, 12:19)
dar nusipirkau tbs "sluostes" veidui biggrin.gif


o kuriam tbs pirkai, kazkas minejo, kad kai nuolaidos, tai kaune atrodo kazkur jau nelabai kas belike is tokiu dalykeliu ax.gif
Atsakyti
Kalbant apie kvapus, mane nuo levandu EA buna, kad ir supykina blink.gif tai hidrolato turbut net nesiryzciau bandyt biggrin.gif
o nerolio hidrolato kvapa, kuris man anksciau smirdejo, nes primine kai ka, tai "prisijaukint" man padejo kunigunda, kai pasake, kad jai jis primena pakalnuciu pieva, tai dabar jau ir man nebesmirda biggrin.gif
Atsakyti
O sakykit, kurie, jusu nuomone, seseliai verti isbandymo?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 04 02, 12:24)
o kuriam tbs pirkai, kazkas minejo, kad kai nuolaidos, tai kaune atrodo kazkur jau nelabai kas belike is tokiu dalykeliu ax.gif

cia Vilniuje europoje, as kai pirkau ant lentynos buvo dar like keli ir kitokiu dar ranksluosteliu ar kazko panasaus maciau
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 04 02, 12:19)
dar nusipirkau tbs "sluostes" veidui biggrin.gif


o cia apie kurias sluostes kalbat? ax.gif vakar TBS kazkokia veidui nusipirkau, sake jautriai veido odai, bet paskutine prigriebiau, nes sake isparduoda. cia kur tokia kaip is dvieju sluoksniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 02, 11:15)
O kartą pauosčiau bulgarišką rožių aliejų - vos nenumiriau nuo smarvės, net ant rankos tepti nereikia, kad suprastum jo "kokybę".

esmė, kad champa tapo šampūnu.


hm, man ir tas pats g.gif

šampė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 04 02, 11:18)
Rose de Mai turi kazka tokio, nuo kurio mane pykina  doh.gif  biggrin.gif , o Damaskine to neturi..


supratau, tokio atsakymo ir norėjau 4u.gif Nors pvz. Rose de Mai kvapas man priimtinas, nors su rožėmis kai kuriomis sunkiai sekasi susidraugauti sad.gif

QUOTE(Odora @ 2009 04 02, 11:19)
mb svelniausias apibudinimas buvo "paplekes"


maniškiui taip nepatiko ramunėlių EA, kaip dar nebuvau gyvenime mačiusi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 02, 11:51)
supratau, tokio atsakymo ir norėjau  4u.gif Nors pvz. Rose de Mai kvapas man priimtinas, nors su rožėmis kai kuriomis sunkiai sekasi susidraugauti sad.gif

as irgi nelabai megstu roziu kvapu, bet sis man patinka.
Atsakyti