Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 02, 12:42)
o cia apie kurias sluostes kalbat? ax.gif vakar TBS kazkokia veidui nusipirkau, sake jautriai veido odai, bet paskutine prigriebiau, nes sake isparduoda. cia kur tokia kaip is dvieju sluoksniu? ax.gif

na toks kaip merliukas is dvieju sluoksniu smile.gif
Papildyta:
pakuoteje 3vnt apie 17lt su nuolaida
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 02, 11:05)

aš šitą bandysiu kažkada, o dėl rankšluostėlių, tai ir aš lauksiu ekonomikos kilimo

kokią turi? Aš turiu dvi - viena tamsi, kita tokia blizgi smėlinė, kažkurioje jau nėra kempinėlės - galėčiau tau atiduoti, jei nori


as turiu pacia pirma spalvyte. tokia kremine-auksine.. na labai svelni svelni sviesi tokia wub.gif
ar tikrai paciai nebereikia? kazkaip nejauku butu blush2.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 04 02, 12:12)
as ne aliejuka naudojau is weledos.. turejau migdolini pieneli, kuris tikrai labai puikus buvo.. akiu negrauze, labai svelnus..
bet kas del alieju, tai migdolu alieju naudojau is KN akiu makiazui nuvalyt (ir seip paakius tepdavau).. irgi puikus buvo.. net paakius atgaivines buvo siek tiek  biggrin.gif
na is hidrolatu gal tiek daug nesitikeciau.. aisku, prisideda kazkiek.. man pvz labai nerolis (hidrolatas.. ea neturiu, nes bais brangus) nuotaika pakelia  biggrin.gif  toks kvapnus  kvapas ilgai islieka..
o va levandu hidrolato labai greit nugaruoja kvapas pasipurskus..  unsure.gif  nespetu ir nuramint jauciu
as tai megdavau vienu metu (kai persidirbdavau.. o po to sunkiai uzmiegu  ) levandu ea lasiuka ant pagalves kampo uzlasint.. tai miegodavau kaip kudikis 

as dbr kazko sunkiai uzmiegu naktim..reiks pabandyt su ta pagalve ir levandu ea pazaist 4u.gif



Odora, o kiek laiko Jum uztrunka toks prausimasis? kazkaip ryte, kai skubu, man tai atimtu begale laiko,man rods g.gif
ale gundot tokiais aprasymais tai kaip reikalas lotuliukas.gif blush2.gif
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 02, 13:36)
O sakykit, kurie, jusu nuomone, seseliai verti isbandymo?

vienareiksmiai dr.H thumbup.gif logonos man kazkaip netaip tolygiai tepas, ir spalvu nera plati gama. tik gal gerumas tas,kad sukomplektuoti po du buna..nors dr.h man rods jau irgi yra po du,ne? ax.gif
Atsakyti
Dar atsinesu savo postuka is ankstesnes temos, gal
ne visos radot, o produktas tikrai vertas pagyru

Labai noriu pagirti krema, vakar pirkta Nimfali

Kremas su sviestmedžio sviestu ir bioapelsinų ekstraktu

user posted image

Skirtas raumenu skausmui ir itampai mazinti,
shea sveisto pagrindu

vakar pasitepiau blauzdikes tai taip odyte susvelnejo, itryniau
peciu, kelieniu sanarius kaip rekomenduoja, nes
vakar teko nemazai vaikscioti kojos buvo pavarge
istiesrodos palengvejo, spranda netgi patepiau,
nes nuo sedimo darbo jauciasi nuolatine itamap
sprando srityje

O dar sumasciau panaudoti kaip ranku krema, tai rankos - pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 02 balandžio 2009 - 12:17
QUOTE(Sultry @ 2009 04 02, 13:16)
vienareiksmiai dr.H  thumbup.gif  logonos man kazkaip netaip tolygiai tepas, ir spalvu nera plati gama. tik gal gerumas tas,kad sukomplektuoti po du buna..nors dr.h man rods jau irgi yra po du,ne?  ax.gif


hauchkos mačiau ir po 4, spalvos idealios wub.gif tiek, kad kol kas sau neleidžiu, nes realiai šešėliais dažaus ne taip ir dažnai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 04 02, 00:01)
O vat is sitos kompanijos kaip supratau prekinasi KN, tik niekur neradau kur yra ju parduotuve, ar reikia uzsisakyt tik inetu?
http://materiaaromat...om/default.aspx[/url]

sakyciau, jie turi tik internetine parduotuve. Faina, kad UK siuncia nemokamai. PAti buvau nusiuntus pageidavimu sarasa ir uzkliausiau kiek siuntimas, bet taip nieko ir neasake unsure.gif, nes sudejus viska i krepsa raso 0 svaru doh.gif


QUOTE(Tarela @ 2009 04 02, 07:24)
Kažkaip neužmačiau niekur neskrudintų moliūgų sėklų aliejaus, tai susidariau įspūdį kad ir nėra kitokio...Rašo, kad sertifikuotas, nerafinuotas, šalto spaudimo.
Gal geriau moliūgų sėklų aplamai pakeisti kokiu kitu, tik nelabai žinau kuris dar stiprina organizmą ir yra naudingas.
Linų sėmenų tada imsiu iš ten, teisingai - bus besibaigiančios visai garantijos - gražinsiu atgal.

g.gif manau, kad esu maciusi. Organizmo stiprinimui tai kanapiu itin patariama, bet moliugu aliejus geriau valo organizma ax.gif

QUOTE(Monica @ 2009 04 02, 07:58)
Kunigunda, o kiek tas champak maždaug kainuos? ir gal kvapą trup. apibūdintum ax.gif


kainu dar negalejo pasakyti, bet sake, kad tikrai bus brangesni nei visi kiti. Kvapa apibudino zemiau mirksiukas.gif

QUOTE(violence @ 2009 04 02, 08:26)
wub.gif uosčiau atarą Champak, kvapas ne pats pačiausias, man labiau patiko M... kažkuris ataras, ten vienas iš M raidės biggrin.gif bet va Champak antroj vietoj  biggrin.gif
kada žada gaut?  :

o man champak -tai wub.gif

QUOTE(Tarela @ 2009 04 02, 08:57)
O jis nerafinuotas?

ne

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 02, 10:28)
Aš irgi uosčiau. Champaka man labai patinka wub.gif Ir ataro norėčiau biggrin.gif  O kvapą apibūdinti sunku. Pasičiupau biologės citatą apie šilkmedines michelijas iš kvepalų forumo, gal nesušaudys:
"Pirma, michelijos yra artimai giminingos magnolijoms, antra, jų žiedų kvapas panašus, trečia, netgi stipresnis, ketvirta, lengviau išgaunamas, negu magnolijų. Tai švarūs natūralūs aliejai, gauti nenaudojant cheminių tirpiklių (distiliacijos būdu), tad jų kaina nemaža. Kvapas gėlinis, stiprus, bet švelnus ir gaivus, kiek primenantis citrinų, pakalnučių, frezijų aromatą. Michelijos eterinis aliejus – vienas Dioro J’Adore komponentų, nors ir neminimas kvepalų natose."

dar reiktu forumo adresiuka ideti ir tada jau tikrai nesupyktu biggrin.gif (as rimtai)


QUOTE(katutis @ 2009 04 02, 11:06)
Palomina, tu pas mus kvapų ekspertė  ax.gif Kuo skiriasi Rose de Mai ir Damascena hidrolatų kvapai?  4u.gif

realiai, tai skiriasi siu 2 EA -tai siek tiek ir paciu hidrolatu kvapas skiriasi ax.gif

QUOTE(Odora @ 2009 04 02, 11:19)
as nusipirkau rose de mai hidrolata tai mb svelniausias apibudinimas buvo "paplekes" ir sake cia ne rozes

nes zmones realiai nezino koks yra tikrasis rozes kvapas, nes yra prate prie sintetiniu kvapu produktuose -todel jie taip ir reaguoja ax.gif. Taip pat niekas negamina EA ar absoliutu is tu olandijos roziu, kurias iprate zmones pirkti - todel ir asociacijos netikros rolleyes.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 02, 11:28)
o nerolio hidrolato kvapa, kuris man anksciau smirdejo, nes primine kai ka, tai "prisijaukint" man padejo kunigunda, kai pasake, kad jai jis primena pakalnuciu pieva, tai dabar jau ir man nebesmirda biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 04 02, 13:16)

Odora, o kiek laiko Jum uztrunka toks prausimasis? kazkaip ryte, kai skubu, man tai atimtu begale laiko,man rods g.gif
ale gundot tokiais aprasymais tai kaip reikalas  lotuliukas.gif  blush2.gif

i mane "tu" wink.gif
laiko tai uztrunka, bet guodziuos mintim, kad investuoju savo laiko i odos grozi ir kad kuo toliau tuo maziau dazytis reiks biggrin.gif
o jei rimtai dabar dirbu namuose tai galiu sau leisti pasiterlioti ir ilgiau
Atsakyti
Labas visoms, kas "per mane" užsisakėte prekyčių iš biologisch24.com Jau siuntinukas atkeliavo thumbup.gif Bandysiu popiet, užmigdžius vaikutį, visoms parašyti el. laiškus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 02, 13:19)
g.gif manau, kad esu maciusi. Organizmo stiprinimui tai kanapiu itin patariama, bet moliugu aliejus geriau valo organizma  ax.gif

ne


Tada reiks ir kanapių į sąrašiuką įsitraukti.

Skaitau tą vieną žodelį atsisėdusi ir nesuprantu ne - nerafinuotas ar ne - rafinuotas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 04 02, 12:16)
as turiu pacia pirma spalvyte. tokia kremine-auksine.. na labai svelni svelni sviesi
vienareiksmiai dr.H  thumbup.gif  logonos man kazkaip netaip tolygiai tepas, ir spalvu nera plati gama. tik gal gerumas tas,kad sukomplektuoti po du buna..nors dr.h man rods jau irgi yra po du,ne?  ax.gif

4u.gif
na ka, atejus geresniems laikams unsure.gif , reiks bandyt isigyt biggrin.gif
Atsakyti
O moliugu alieju gerti reikia? po sauksta kasdien ar daugiau?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 04 02, 09:22)
as naudojau weledos migdolu ax.gif dabar logonos ta aliejuka naudoju, bet man nei vienas, nei kitas negrauze akiu (ko nepasakyciau apie pienelius) ax.gif

o kuris labiau patiko? ax.gif

QUOTE(violence @ 2009 04 02, 09:26)
bet kokia tu jautri  verysad.gif kike skaitau tai vis kažkas netinka ir kažką negero daro sad.gif o jei valytis makijažą tiesiog jojobos aliejumi ar kokiu kitu baziniu?  rolleyes.gif

akys jautrios, o visa kita labiau isrankumas nei jautrumas.
Ne, kitais valyti nebandziau.
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 04 02, 11:12)
as ne aliejuka naudojau is weledos.. turejau migdolini pieneli, kuris tikrai labai puikus buvo.. akiu negrauze, labai svelnus..
bet kas del alieju, tai migdolu alieju naudojau is KN akiu makiazui nuvalyt (ir seip paakius tepdavau).. irgi puikus buvo.. net paakius atgaivines buvo siek tiek  biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 04 02, 08:26)
uosčiau atarą Champak, kvapas ne pats pačiausias, man labiau patiko M... kažkuris ataras, ten vienas iš M raidės biggrin.gif bet va Champak antroj vietoj  biggrin.gif


Mottia? tikrai idomus smile.gif nors man vistiek Champa labiau - kaip kazkada sakiau, primena indiskos sventyklos kvapa, kur atsipalaiduoja kasdienes mintys ir apima ramybe smile.gif

o uostete kokiu KN pagaliau turi smilkalu? dar neturi prekybai, tik pabandymui gavo 2 rusiu- dieviski... pasmilkius - nuostabus kvapas namuose iskaulyjau po viena lazdele pabandymui blush2.gif . ne laso cheminio, degesiu, mesliuko hihihi lotuliukas.gif , ar sintetinio kvapo. ir nors smilkant labai stiprus kvapas (uztenka puses lazdeles), bet nuo jo nepradeda pykinti. man tobulai suderinti kvapai, ypac tas tamsus, o sviesusis tai sandalo, labai svelnus kol neuzdegtas. sake is tos indu seimos ir uzsakines, nes pagaliau rado tikrai tokios kokybes kokios norejo smile.gif lauksiu prekyboje thumbup.gif
Atsakyti