Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

Torto glajų jau radau biggrin.gif
O sakykit vietoj grietinėlės noriu į dėt "seperuotą" varškę (trinta tokia kaip kremas) - nepagadinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 04 10, 21:39)
Jeigu braskes bus normalios, ne patizusios, jos tikrai torte grietineleje standzioje gerai laikosi, su varske nezinau, gal dar ir nuo braskiu paciu priklauso, kur augintos kuo laistytos, bet i pertepima reiktu gal siek tiek zelatinos ideti, manau tada reikalas tikrai garantuotas.

Aciu, Srove

Bet jau su sitomis braskemis nerizikuosiu nieko daryt. Lauksim vasaros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 09 26, 12:12)
4u.gif
Noriu as pasidalinti savo torto receptu. Labai labai skanus, ypac sokolado megejams.  thumbup.gif  thumbup.gif Si torta kepu jau 10 metu ir dar nebuvo zmogaus, kuriam jis nepatiko, net gi tiems, kurie nemegsta saldumynu, riebaus kremo ir pan.
Tai gi

Tortas "OTELAS"

Tesla:
3 kiausiniai
2 stikl. cukraus
1 stikl. kakavos
5 valg. saukst. istirpinto sviesto (100 g.)
1/2 litro kefiro
3 stikl. miltu
1 arbt. saukst. nugesintos sodos

Kremas:
400 gr. sviesto
1 indelis sutirstinto pieno su cukrumi (reikia isvirti, virti apie 1,5 - 2 val.). Kai kurie, girdejau, vietoj virto sut. pieno  naudoja RUDUDU, nesu bandziusi, nezinau.

Paruosimas:
Imu dideli inda- -bliuda. Kiausinius suplakti su cukrumi iki vientisos mases, maisant ideti kakava, ipilti sviesta, kefira. Po kiekvieno ingridiento reikia gerai viska sumaisyti. Ideti miltu. Gerai ismaisyti su saukstu. Tesla t.b. kaip tirsta grietine.
Kepti keptuveje ant virykles ant mazos ugnies uzdengus dangciu apie 5 min.
I keptuve 26 cm reikia mazdaug 4 valg. saukstu teslos. Keptuve patepti alejumi (tepu su bintu). Tik patepti, neturi buti aliejaus lasu. Keptuve t.b. vos ikaitusi. Kai idedi teslos reikia pasukti keptuve, kaip blynus kepant, kad tesla vienodai pasiskirstu. Iskeptas blynas buna minkstas apacia matine, virsus blizgantis. Tam kad ištraukti blyna tiesiog dedu medini padekla ant keptuves ir apverciu, o paskui graziai su rankom apverciu ant geros puses. Taip iškepu visus blynus. Gaunasi apie 6-7 vnt.
Kremui sumaisyti iki vientisos mases isvirta sutirstinta piena ir sviesta. Sviestas t.b. minkstas. Sviestas ir pienas t.b. kambario temperatūros.

Pertepu visus blynus, viršutinio netepu.
Papuosimas tai jau kas kaip moka.
As darau taip:
Iškepu viena labai plona blyna, supjaustau smulkiais kubeliais, palieku siek tiek kremo ir idedu tuos kubelius, viska sumaisau. Dar lieka siek tiek kubeliu, kai apipjaustau sonus. Sonus jau pjaunu, kai gatavas ir suteptas visas tortas. Tuos kubelius priklijuoju prie sonu. Verdančiu vandeniu užpilu migdolu riesutus, taip labai gerai nusilupa ruda zieve. Ir migdolus baltus ismeigiu i torto virsu, bet kaip. Virsu užpilu šokoladu, labai grazu, kai kaz kiek nuteka to šokolado i krastus.
Gaunasi labai grazus eziukas.

Gaila, kad neturiu nuotraukos

Skanaus.  birthday.gif



Čia vėl aš biggrin.gif

Gal visgi šitą bandysiu, jeigu taip visiems patinka bigsmile.gif
Tik nesupratau kokios čia reikia pilti kakavos blush2.gif geriamos kakavos?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 10, 21:52)
Čia vėl aš  biggrin.gif

Gal visgi šitą bandysiu, jeigu taip visiems patinka  bigsmile.gif
Tik nesupratau kokios čia reikia pilti kakavos  blush2.gif geriamos kakavos?

Ne, ne
Paprastu kakavos milteliu nesaldziu
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 22:03)
Ne, ne
Paprastu kakavos milteliu nesaldziu

Aišku, didelis kiekis tai suabejojau unsure.gif nekartu paskui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 10, 22:10)
Aišku, didelis kiekis tai suabejojau  unsure.gif nekartu paskui  unsure.gif

Ne, nekartu. Lakstai tokie labai sokoladiniai skanus, minksti.
Va CIA buvau parodzius kaip atrodo lakstai. O siek tiek zemiau beveik pjuvis, t.y. sulygintas apipjautas sonas
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 22:14)
Ne, nekartu. Lakstai tokie labai sokoladiniai skanus, minksti.
Va CIA buvau parodzius kaip atrodo lakstai. O siek tiek zemiau beveik pjuvis, t.y. sulygintas apipjautas sonas

aciuks.gif dideliausias bigsmile.gif

dar toks kvailas klausimėlis blush2.gif kiokiam skaičiui žmonių užtenka jo ( 1 torto) pas mus susirinks apie 12 žmonių doh.gif bijau kad neužteks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 10, 22:22)
aciuks.gif dideliausias  bigsmile.gif

dar toks kvailas klausimėlis  blush2.gif  kiokiam skaičiui žmonių užtenka jo ( 1 torto) pas mus susirinks apie 12 žmonių  doh.gif bijau kad neužteks  biggrin.gif


Jeigu is visos normos kepsi, tai uzteks. Tai gi normalus tortas apie 26-28 cm skersmens. O jeigu abejoji, kad bus mazai, tai gali padidinti norma + dar 1 kiausinis ir kitu produktu atitinkamai daugiau. Bet mums visada uztenka. Man is pilnos normos gaunasi 2 tortai po 19-20 cm skersmens.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 22:29)
Jeigu is visos normos kepsi, tai uzteks. Tai gi normalus tortas apie 26-28 cm skersmens. O jeigu abejoji, kad bus mazai, tai gali padidinti norma + dar 1 kiausinis ir kitu produktu atitinkamai daugiau. Bet mums visada uztenka. Man is pilnos normos gaunasi 2 tortai po 19-20 cm skersmens.

aciuks.gif
pamasčiau kad mano keptuvė 24 cm ir suabejojau, reiks ieškot platesnės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 16:44)
Vienas sluoksnis nuo trintu bananu patamses, kitas sluoksnis nuo braskiu prarugs, nu zodziu torta padarysiu, eina peklon , skanumelis vadinsis  lotuliukas.gif

nu prisijuokiau iki valios lotuliukas.gif bet manau, kad neteks patirti fiasko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 10, 22:33)
aciuks.gif
pamasčiau kad mano keptuvė 24 cm ir suabejojau, reiks ieškot platesnės  bigsmile.gif

Tai padaryk antra auksta mazesni

Arba gal meduti isbandyk. Ten gigantas gaunasi is pilnos normos. Nereikes ir keptuves
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 22:48)
Tai padaryk antra auksta mazesni

Arba gal meduti isbandyk. Ten gigantas gaunasi is pilnos normos. Nereikes ir keptuves

Ne... šito labai noriu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti