Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

mergaites, kazkokiame nesename zurnaliuke (rodos reklaminiame) maciau toki viliojanti dziovintu vaisiu pyraga wub.gif . bet neberandu doh.gif . gal kas turite unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 04 11, 10:55)
mergaites, kazkokiame nesename  zurnaliuke (rodos reklaminiame) maciau toki viliojanti dziovintu vaisiu pyraga wub.gif . bet neberandu doh.gif . gal kas turite unsure.gif

Maximos reklaminiame žurnale skirtame Velykoms. Turbūt tas. Pabandyk paieškoti maximos tinklapyje tarp leidinių. Aš irgi prisipirkau džiovintų vaisių - kepsiu.
Atsakyti
labai aciu -radau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 22:14)
Ne, nekartu. Lakstai tokie labai sokoladiniai skanus, minksti.
Va CIA buvau parodzius kaip atrodo lakstai. O siek tiek zemiau beveik pjuvis, t.y. sulygintas apipjautas sonas

Turiu klausimą ax.gif

kada reikia dėt sodą į Otelą unsure.gif
taviškiai padai taip pasipūtę , maniškiai kai atvėso visai neišsipūtę unsure.gif
sodą dėjau visai prieš galą unsure.gif
Atsakyti
Issikepiau juodojo misko biskvitus.Kazkada lygtai macius buvau jog sokoladinis sluoksnis kietas buvo. gal galit pasakyti ar tame torto surinkime butina ka nors pakeisti??( na ta prasme piena grietinele pakeisti) aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 11, 15:55)
Issikepiau juodojo misko biskvitus.Kazkada lygtai macius buvau jog sokoladinis sluoksnis kietas buvo. gal galit pasakyti ar tame torto surinkime butina ka nors pakeisti??( na ta prasme piena grietinele pakeisti) aciu  4u.gif


Taip tas šokolado sluoksnis kietokas būna kai sušala, gali truputį pieno ipilti papildomai, tada nebus taip kieta. Bet jeigu tortą palaikysi kokia valandą kambario temperatūroje prieš valgyma, tai tas sluoksnis bus kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
vietoje pieno visada pilu grietinėlę, tas sluoksnis yra tiesiog liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 11, 18:34)
vietoje pieno visada pilu grietinėlę, tas sluoksnis yra tiesiog liuks thumbup.gif

na as dariau viska is puses normos ir sokoladiniam sluoksniui panaudojau ~100 g sokolado , 2 v.s.grietineles ir truputi pieno. bus matyt rytoj kas gavos smile.gif Bet aciu jums visoms uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Nu va mano tortas blush2.gif su papuošimu man sekas nelabai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 11, 18:43)
Nu va mano tortas  blush2.gif su papuošimu man sekas nelabai  blush2.gif




koks cia geris?
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 04 11, 19:57)
koks cia geris?

Otelas 4u.gif

receptas praeitame puslapyje
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 09, 09:41)
Mergaites, turiu iskepti viena tortuka, todel nusprendziau isbandyti naujo biskvito recepta.
Ir ka galiu pasakyti......
vaizdas superinis, lygus lygutelis, minkstas, dregnas, nesmirda kiausiniais, kas man labai svarbu.
Tinka tiek tortams, tiek vyniotiniams. Pagal viena recepta galima pagaminti 3-ju skoniu biskvitus: balta, karamelini ir sokoladini. Dabar iskepiau balta, dar kepsiu sokoladini.

Stai jo receptas:
BALTAS biskvitas
1-am biskvitui:
1 kiausinis, 0,5 stiklines cukraus, 1/4 skarbonkes kondensuoto pieno, 0,5 stiklines grietines, 1 stikline miltu, 0,5 a.š. gesintos sodos.




Sakyk, ar bandei is siu biskivitu sukti vyniotini? g.gif
Atsakyti