Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(sigitawhatever @ 2009 04 25, 16:38)
KARAMELINIS - RIESUTINIS SURIO PYRAGAS

Mmmm, kaip skaniai atrodo thumbup.gif Kandidatas į Mamytės dienos kepinį bigsmile.gif

Tik aš norėčiau paklausti, gal aš kažko nedaskaitau ar nedažiūriu, bet apačioj matau biskvitą, tas baltas sluoksnis - varškės, o tarp jų? Toks švelniai rusvas sluoksnis tarp biskvito ir varškės? g.gif
Ar čia tiesiog taip gaunas ir man nesukt galvos dėl nieko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 26, 13:57)
Obuoliniai irgi skanuliai,tik paskutinej nuotraukoj labai jau raudona viskas blush2.gif



QUOTE(Povila$ @ 2009 04 26, 14:03)
Pritariu. Man irgi, jau net akį rėžia nuo tų foto prikoregavimo.  doh.gif  Labai atsiprašau, bet kitą kartą dėkit mažiau "tvarkytas" foto mirksiukas.gif


Jeigu neskiriate "tvarkytų" nuotraukų nuo vakarinio apšvietimo tai nėra mano bėdos mirksiukas.gif Atsiprašau, jei rėžia akį, bet pas mus kepama - fotografuojama dažniausiai vakarais, taigi...
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 04 26, 15:52)
Jeigu neskiriate "tvarkytų" nuotraukų nuo vakarinio apšvietimo tai nėra mano bėdos  mirksiukas.gif  Atsiprašau, jei rėžia akį, bet pas mus kepama - fotografuojama dažniausiai vakarais, taigi...

Nenorejom tikrai izeist,as dazniausiai irgi vakarais fotografuoju,bet kazakip jos naturalios gaunasi,tikrai nesipyksim del nuotrauku kokybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 26, 19:00)
Nenorejom tikrai izeist,as dazniausiai irgi vakarais fotografuoju,bet kazakip jos naturalios gaunasi,tikrai nesipyksim del nuotrauku kokybes 4u.gif

Nera cia del ko pyktis smile.gif Gal pas jus apsvietimas geresnis, gal fotoaparatas, kas cia zino.
Atsakyti
isbandziau siandien kavos bucinukus pagal Daividijos recepta wub.gif pasaka wub.gif receptas cia recepte nenurodytas cukras kiekis,tai rasau cia,del visa ko bigsmile.gif 75g cukraus
nespejau nufotkint visu,tad rodau likusius du hihihi.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *B.A*: 26 balandžio 2009 - 20:36
QUOTE(Wild Flower @ 2009 04 26, 18:23)
Mmmm, kaip skaniai atrodo thumbup.gif Kandidatas į Mamytės dienos kepinį bigsmile.gif

Tik aš norėčiau paklausti, gal aš kažko nedaskaitau ar nedažiūriu, bet apačioj matau biskvitą, tas baltas sluoksnis - varškės, o tarp jų? Toks švelniai rusvas sluoksnis tarp biskvito ir varškės? g.gif
Ar čia tiesiog taip gaunas ir man nesukt galvos dėl nieko? biggrin.gif



Tas rudas sluoksnis ir yra karamelinis sluoksnis mirksiukas.gif Jis kepimo eigoj kazkokiu budu nuskesta, taip varske atsiduria virsuje.
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 04 26, 22:19)
Tas rudas sluoksnis ir yra karamelinis sluoksnis  mirksiukas.gif  Jis kepimo eigoj kazkokiu budu nuskesta, taip varske atsiduria virsuje.

Taip ir buvau pagalvojus mirksiukas.gif
Ačiū už atsakymą, greitu laiku, manau, bus išmėgintas bigsmile.gif

*B.A*, kas čia skundės, kad nėr kur dėt visų tų skanumynų? O jau žiūrėk su naujais ateina biggrin.gif Šaunuolė, skaniai bučkiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Flower: 26 balandžio 2009 - 23:19
QUOTE(Wild Flower @ 2009 04 27, 00:18)

*B.A*, kas čia skundės, kad nėr kur dėt visų tų skanumynų? O jau žiūrėk su naujais ateina biggrin.gif Šaunuolė, skaniai bučkiai atrodo thumbup.gif

atostogos juk man-pati realizuoju viska lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
juokauju angel.gif

kazkaip gerai viskas sueina,todel ir kepu bigsmile.gif


dar vakar pamirsau paminet,kad vietoj paprastos tirpios kavos dejau jacobs 3in1 riesutine...ji su cukrum,tad sausainiai buvo siek tiek per saldus..kita karta desiu maziau cukraus bigsmile.gif

ir sausainiai kepant zymiai padideja..tad siulau daryt labai mazus rutuliukus mirksiukas.gif nes pas mane gaovosi 20 gigantu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *B.A*: 27 balandžio 2009 - 07:09
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 04 25, 16:38)
KARAMELINIS - RIESUTINIS SURIO PYRAGAS


Tiesiog super drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos visos kepejeles. mirksiukas.gif man reikia siokios tokios pagalbos. ax.gif si savaitgali buvau padarius torta meduti,tai jis sutirpo tiesiog akyse.bet va mano vyriskis uzsiprase senu laiku torto JAUNYSTE.as bandziau ieskoti,bet niekur nerandu.ar isvis jis toks yra?PAGELBEKIT!!!!!!!! blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 04 27, 16:52)
sveikos visos kepejeles. mirksiukas.gif man reikia siokios tokios pagalbos. ax.gif si savaitgali buvau padarius torta meduti,tai jis sutirpo tiesiog akyse.bet va mano vyriskis uzsiprase senu laiku torto JAUNYSTE.as bandziau ieskoti,bet niekur nerandu.ar isvis jis toks yra?PAGELBEKIT!!!!!!!! blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

paziurek cia sakau gal tiks blush2.gif
ir cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *B.A*: 27 balandžio 2009 - 16:11
QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 20:16)
Nu va ir mano "snikers"'as su karameliniu ganasu.
karameliniai biskvitai:

2 kiausiniai,
2 stiklinės cukraus
1 stikline cukraus,
puse skardines virto kondensuoto pieno,
1 stikline grietines,
1a.s. gesintos sodos.
Visus ingredientus sumaisome mikseriu.Pilame i forma isklota sviestiniu popieriumi puse teslos ir kepame 180C apie 15min.Taip iskepame du biskvitus.Atvesusius perpjauname per puse,gauname 4.


Daividija... Kaip ten su tomis cukraus stiklinėmis? unsure.gif Kaip įsivaizduoju 1 cukraus ir 2 miltų, teisingai? unsure.gif O čia kokio dydžio formai tinka toks kiekis? O grietinė aišku 30 - 35 proc.?
Aš labai atsiprašau, kad tiek klausinėju, bet man skaniausi saldumynai yra kibinai, silkė, sausas raudonas vynas... Ale kai pamačiau šitą, nusprendžiau brangiausiajam gimtadienio proga iškept (nu jis tai ir š cukrum pabarstytą suvalgytų, bet vis tiek noris, kad išeitų kaip reikia) Niekad nesu torto kepusi, tik pyragus visokius, pyragaičius ir t.t. unsure.gif Bet šitas net man sukėlė seilėtekį...
Atsakyti