Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(kvepia liepos @ 2009 04 25, 12:39)
Įdedu paprastą bet neprastai atrodantį desertuką. gal kuriai patiks idėja

Iš 150 g miltų, trijų trynių, 50 g cukraus, druskos, 75 g sviesto sumaišyti tešlą, pusę valandos laikyti šaldytuve.
Kiniškus keramikinius šaukštus pasviestuoti, apdengti folija, ant jos mase, subadyti, kepti 150º C kol pagels.
Įdaryti plakta grietinėle su cukrumi ir žemuogėmis.
Nuotraukoje įdaras iš 5 min apvirtų kivių su braškėmis ir cukrumi.
user posted image

labai gražus desertas.. tik va su tuo ingredientu "kiniški keramikiniai šaukštai" tai slabo pas mane rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 28, 13:31)
labai gražus desertas.. tik va su tuo ingredientu "kiniški keramikiniai šaukštai" tai slabo pas mane  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dukrele @ 2009 04 28, 12:26)
Gaila,kad vidaus torto nesimato.Idomu butu pamatyti,koks vaizdelis........ smile.gif



Tortas buvo išnešimui, todėl ir nėra jo vidaus nuotraukų.

Receptą ėmiau iš rusų forumo, tai įkelsiu torto vidaus nuotrauką iš ten.
Atsakyti
Merginos, as pas jus su klausimu, turiu du indelius marskapones. Ka su juo pasidaryt skanaus, gaivaus, saldaus? blush2.gif
Nenoriu marskapones det i tesla kuris bus kepama, man gaila ji taip sunaudot, noreciau gal kokie pertepima, tik nesugalvoju kaip ta pertepima padaryt, gal turit ideju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 04 28, 16:39)
Merginos, as pas jus su klausimu, turiu du indelius marskapones. Ka su juo pasidaryt skanaus, gaivaus, saldaus? blush2.gif
Nenoriu marskapones det i tesla kuris bus kepama, man gaila ji taip sunaudot, noreciau gal kokie pertepima, tik nesugalvoju kaip ta pertepima padaryt, gal turit ideju? 4u.gif

SONATINOS berods
Varškės tortas „Marsas“

250 g šokoladinių sausainių
150 g sviesto

3 a. š. želatinos miltelių
375 g kreminės varškės arba MAscarponės
1 a. š. vanilės
120 ml cukraus
300 ml riebios grietinėlės
3 šokoladukai „Mars“

22 cm skersmens torto formą iškloti folija. Sausainius susmulkinti blenderyje ir sumaišyti su ištirpintu sviestu. Gauta mase lygiu sluoksniu padengti formos dugną ir kraštus. Uždengti plėvele ir pašaldyti 1 val.
Želatiną užpilti 60 ml vandens, išbrinkinti ir ištirpinti ant nedidelės ugnies. Mikseriu išplakti varškę su cukrumi ir vanile. Atskirai išplakti grietinėlę. Šokoladukus smulkiai supjaustyti ir sumaišyti su varške. Įmaišyti želatiną. Tada palaipsniui įmaišyti išplaktą grietinėlę. Gautą masę sukrėsti į paruoštą formą ir šaldyti 4 – 6 val.

P. S. nedaug darbo, o rezultatas super...

Tiramisu,


Tiramisu
10 porcijų



450 g mascarpone sūrio
75 g persijotos cukraus pudros
125 ml kavos likerio
90 g šokolado, sutarkuoti
450 ml plakamos grietinėlės
2 šaukšteliai kavos esencijos
18 biskvitinių sausainėlių (lady fingers)


1. Dideliame inde plakite mascarpone mikseriu su 60 g cukraus pudros., 3 šaukštais kavos likerio ir 2/3 tarkuoto šokolado (likusią dalį šokolado atidėkite papuošimui).
2. Kitame inde išplakite 300 ml plakamos grietinėlės. Sudėkite į sūrio mišinį ir išmaišykite.
3. Sumaišykite kavos esenciją, likusį kavos likerį ir 2 šaukštus vandens (1 šaukštas=15 ml).
4. Serviravimo dubenyje (čia toks gilus pusapvalis dubuo...), ant dugno dėkite 4 sausainėlius, juos palaistykite 2 šaukštais kavos esencijos mišinio. Sudėkite 1/3 sūrio masės. Vėl dėkite sausainius, patepkite ir vėl sūrio masę. Ir taip sudėliokite viską sluoksniais, kad ant viršaus būtų sausainiai, juos patepkite, barstykite šokoladu (išskyrus 1 šauštą)
5. Išplakite likusią grietinėlę (150 ml) su likusia cukraus pudra iki standumo. Papuoškite grietinėle deserto viršų naudodami konditerini švirkštą. Tada ant grietinėlės suberkite likusį šaukštą šokolado.
6. Šaldykite desertą min. 4 val.

Šaltinis: Mary Berry, Best Desserts

iki tiesiog išplakto ir su vaisiaisi pagyvinto kremo-deserto.
Ko norisi. MAn skanu tiesiog šokoladiniai sausainiai pamirkyti kavoje ir pertepti mascarpones kremu.
PAčią mascarpone su blenderiu išplaku, cukraus įdedu, kartais sviesto dar kokius 100 g.galima konservuotų vaisių įdėti, braškių šviežių ar kiviųsmile.gif
Arba iškepi biskvitą ir jį pertepi:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 28 balandžio 2009 - 15:54
Va tiramisu jau nebenoriu, kazada dariau gavosi pliurze kazkokia tik blush2.gif

As irgi galvoju, gal isiskepti lakstus kokius, ir juos pertepti marskapone maisyta su kuom nors, bet va su kuo maisyt nezinau blush2.gif
ir dar i pertepimus det braskiu su bananais, visai skaniai skamba rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatinos Marsas gana riebus ir "sunkus" desertas, mums sunkiai valgesi net sveciams padedant blush2.gif jei nori gaivaus, nelabai tiktu...
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 27, 07:06)

ACIUKAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Varskes tortas su "Snickers" sokoladukais RECEPTAS

Cia kazkas minejo Sonatinos panasu torta, bet sis siek tiek kitoks. Na man labai labai patiko!!! Tik kita karta siek tiek pakeitimu daryciau:

1. Vietoj sausaininio pagrindo, bandysiu kept sokoladini biskvita. Arba, jei sausainius desiu, tai daugiau sviesto, arba palaistyciau dar kuo nors, nes gavosi truputuka sausokas pagrindas.
2. Sokoladukus smulkinciau dar smulkiau, ir deciau ju daugiau smile.gif
3. Ir siek tiek dar zelatinos deciau, man patinka kai buna toks standut standutelis toks tortukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 28, 18:59)
Varskes tortas su "Snickers" sokoladukais RECEPTAS




labai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 04 28, 15:39)
Merginos, as pas jus su klausimu, turiu du indelius marskapones. Ka su juo pasidaryt skanaus, gaivaus, saldaus? blush2.gif
Nenoriu marskapones det i tesla kuris bus kepama, man gaila ji taip sunaudot, noreciau gal kokie pertepima, tik nesugalvoju kaip ta pertepima padaryt, gal turit ideju? 4u.gif


Dar labai išgirtas buvo berods RiMami tortukas su maskarpone ir bananais thumbup.gif
O šiaip maskarponės temoje yra labai didelė įvairovė nekeptų tortukų ir desertų iš maskarponės 4u.gif
Atsakyti
to su bananais dabar norėčiau prie arbatos, mmmmm essen.gif
Atsakyti