Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(Vaiiva @ 2009 04 28, 19:23)
Dar labai išgirtas buvo berods RiMami tortukas su maskarpone ir bananais  thumbup.gif
O šiaip maskarponės temoje yra labai didelė įvairovė nekeptų tortukų ir desertų iš maskarponės  4u.gif



QUOTE(Olesta @ 2009 04 28, 19:24)
to su bananais dabar norėčiau prie arbatos, mmmmm essen.gif


Merginos plyyyz duokit nuoroda kur to torciuko receptas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 04 28, 19:18)
Merginos plyyyz duokit nuoroda kur to torciuko receptas 4u.gif

Nuorodos negaliu duoti, nes neberandu pati, bet receptuką turiu išsisaugojusi, tai atkopijuosiu.. ax.gif

TORTAS SU BANANAIS IR MASCARPONE SŪRIU (arba "Tiesiog tortas")

Tešla:
4 kiaušiniai,
150 ml cukraus,
150 ml miltų,
3 v. š. kakavos,
1 a. š. kepimo miltelių.

Sudrėkinimas:
150 ml bananų likerio arba bet kokio kito alkoholio.

Įdaras:
3 bananai,
250 g mascarpone arba kitokio šviežio sūrio,
50 ml cukraus,
2 a. š. vanilės,

100 g karčiojo šokolado,
200 ml grietinėlės,
3 v. š. citrinos sulčių,
50 ml brendžio.

Padengimas:
250 g mascarpone arba kitokio sūrio,
3 v. š. grietinėlės,
1 v. š. kakavos,
1 v. š. cukraus,
razinų šokolade,
maltų migdolų arba migdolų plokštelių.


Išplakti kiaušinius su cukrumi. Palaipsniui suberti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais ir kakava. Tešlą supilti į kepimo popieriumi išklotą formą. Kepti 30 min. 175° C temperatūroje.
Grietinėlę išplakti. Šokoladą sutarkuoti stambia tarka arba supjaustyti peiliu. Išplakti mascarpone su cukrumi, šokoladu, vanile, citrinos sultimis ir pabaigoje sudėti plaktą grietinėlę.
Biskvitą supjaustyti į 3 lakštus. Pirmąjį lakštą sulaistyti bananų likeriu ir apdėlioti bananų griežinėliais. Ant viršaus sudėti pusę kremo masės. Uždengti antru lakštu ir pakartoti viską nuo pradžių. Uždėti trečią lakštą, uždengti plėvele ir padėti kuriam laikui į šaldytuvą.
Migdolus paskrudinti, kol taps auksinės spalvos (galima orkaitėje 225° C, 2–3 min.). Išplakti mascarpone su 3 šaukštais grietinėlės, suberti kakavą, cukrų ir aptepti šia mase tortą.
Papuošti šokolado drožlėmis, migdolais ir razinomis šokolade.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 04 27, 21:57)
Tortas su džiovintomis slyvomis

Sveika, mirksiukas.gif
Labai jau sudomino sis torciukas. Tiesiog laaabai megstu dziovintas slyvas, bet dar neteko ragauti ju torte, tai dabar knieti ji isbandyti.
Turiu kelis klausimukus:
1. Kokioj formoj darytas tortukas (t.y. formos dydis)?
2. Kiekviena laksteli kepti atskirai, ar viska is karto, o po to perpjauti?

Aciu uz atsakymus ir uz recepta!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 04 28, 20:32)
Sveika,  mirksiukas.gif
Labai jau sudomino sis torciukas. Tiesiog laaabai megstu dziovintas slyvas, bet dar neteko ragauti ju torte, tai dabar knieti ji isbandyti.
Turiu kelis klausimukus:
1. Kokioj formoj darytas tortukas (t.y. formos dydis)?
2. Kiekviena laksteli kepti atskirai, ar viska is karto, o po to perpjauti?

Aciu uz atsakymus ir uz recepta!!!  4u.gif


Prašom, prašom... Pati mėgstu džiovintas slyvas bigsmile.gif

Aš kepiau 24 cm formoje. Kepiau atskirai 4 lakštus. Galima kepti vieną biskvitą ir paskui jį perpjauti į dalis. Skonis nuo to nenukenčia.

Tikiuosi patiks tortukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 04 28, 23:38)



Laaabai aciu!!! user posted image Bus isbandytas!
Atsakyti
RiMami maskarpones tortas su bananais be galo skanus, as velykoms kepiau, tai visiems labai patiko thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justina_r: 29 balandžio 2009 - 11:42
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 22, 19:26)
Varskes pyragas su aguonomis

taiva mano pyragas atsidure siuksl.... manau jog viska man torto kremas sugadino. Jau nujauciau kad per daug pieno jam, bet kazkaip pasitikejau doh.gif butinai ketvirtadieni bandysiu dar karta nes as jo noriu..tik jus man pasakykit kokius jus torto kremus naudojat?? pas mane i tuos miltelius tereikia pilti tik 300 ml pieno ir siaip apie 200 g sviesto. Na sviesta isbraukiam, tai supratau bet galbut tada vietoj 500 ml pieno kurie nurodyti pilti ti 300 ml.Pleace padekit 4u.gif
dabar uzsimaisiau Daividijos plikytu pyragaiciu tesla, na jei jie nesigaus doh.gif tai ne mano diena vadinas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 29, 18:59)
taiva  mano pyragas atsidure siuksl.... manau jog viska man torto kremas sugadino. Jau nujauciau kad per daug pieno jam, bet kazkaip pasitikejau  doh.gif  butinai ketvirtadieni bandysiu dar karta nes as jo noriu..tik jus man pasakykit kokius jus torto kremus naudojat?? pas mane i tuos miltelius tereikia pilti tik 300 ml pieno ir siaip apie 200 g sviesto. Na sviesta isbraukiam, tai supratau bet galbut tada vietoj 500 ml pieno kurie nurodyti pilti ti 300 ml.Pleace padekit  4u.gif
dabar uzsimaisiau Daividijos plikytu pyragaiciu tesla, na jei jie nesigaus  doh.gif tai ne mano diena vadinas bus  lotuliukas.gif


Pala pala, tai tu dar pries tai i krema pylei pieno, ir paskui dar pagal recepta pylei pieno??? Siaip ta mase visa mane isgasdino, kol kaitinau, kad ji visiskai skysta. Vestant pradejo tirsteti, bet vistiek atrode, kad ji per skysta. Bet kai iskepe ir atveso, sukietejo normaliai smile.gif Na as gal siek tiek maziua pieno pyliau, bet tik truputuku maziau unsure.gif

Ir as viska pagal ta recepta mazinau perpus. Gal netycia, kur praleidai, ir visa norma supylei.. g.gif

"Vanilinio kremo miltelius, sumaisytus su manu kruopomis ir likusiu cukrumi, isbrinkinti 130 ml pieno. Pasildyti likusius 1060 ml pieno ir maisant supilti i krem" Va cia, as irgi dalinau tuos 130 ml perpus, ir tuos 1060 ml perpus. Miltelius tiesiog sumaisyt su manais.
Atsakyti
Aha as ir taip dariau... tikrai visur per puse viska dejau...man mase labai jau skysta viska buvo ..tai dabar nusprendziau jog kai likusi piena pilsiu , pilsiu tik 300 ml.tikiuos tada per sausa nebus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 29, 19:29)
Aha as ir taip dariau... tikrai visur per puse viska dejau...man mase labai jau skysta viska buvo ..tai dabar nusprendziau jog kai likusi piena pilsiu , pilsiu tik 300 ml.tikiuos tada per sausa nebus  mastau.gif


O tu ismetei iskepusi ar dar tik ta mase padariusi??
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 29, 19:46)
O tu ismetei iskepusi ar dar tik ta mase padariusi??

iskepus.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 29, 19:50)
iskepus.... blush2.gif


Reikejo palaukt, gal atveses butu sustandejes.. ar nepanasu jau i tai buvo? unsure.gif
Atsakyti