Įkraunama...
Įkraunama...

Mišinukas.Kodėl?

Apklausa: Kodėl pradėjote maitinti(primaitinti)mišiniu? (370 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano mazoji neeme kruties, tai 2.5 men. maitinau nutrauktu pienu is buteliuko. Taciau laikas nuo laiko duodavau ir misinuko, nes pieno nusitraukimas man uzimdavo daug laiko, o tokiam maziukui vaikui dar dantu neuzkalbesi, kai valgyt nori. Todel vaiko nerekindavau, o padaryavau misinuko ir ramiai pamaitindavau.
Isties, kai reikejo piena nusitraukineti, man budavo nuolatinis stresas doh.gif Tai viena ranka dukryte supi, kad maziau verktu, o kita nusitraukineji, tai nuolat sedi ir skaiciuoji minutes - ar jau laikas nusitraukineti, ar jau pakankamai pieno pasigamino, kad uztektu nusitraukimui, ar dar biski palaukti, bet kas bus, jei vaika badas uzklups ir t.t.
Nuo tos minutes, kai spinteleje atsirado misinuko pakelis, man jau buvo ramiau. O paskui ir karta per diena misinuko davimas man leisdavo labai atsipusti ir nestresuoti. Kai pagalvoji, tai jei laiminga mama, tai laimingas ir kudikis.
Jei buciau maitinusi is kruties, tai manau, kad butu kitaip. Taciau yra kaip yra ir as isties dziaugiuosi, kad maniske mergyte misinuka valgo be problemu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaluka: 13 liepos 2009 - 07:26
Mano sunelis gime 5200g 57cm. Dare extra CP. 5 paras valge misinuka nes neturejau pienuko.paskui turejau siek tiek bet vistiek maitinau ir misinuku.dabar MP beveik nera tai maitinam misinuku.Cia mano ir vyro apsisprendimas taip maitinti musu vaikuti. Ir nematau cia nieko smerktino schmoll.gif
Atsakyti
Kai gulejau ligoninej visi kas netingejo,- daktarai, sesutes - tu neturi pieno, blogos krutys ir pan. vaikas klyke, duodavo gliukozes tirpalo, nurimdavo, o po beveik dvieju paru paaiskejo, kad mazuliui luzes raktikaulis buvo - del to jis klyke, o ne del pieno - bet jau stresas buvo, aciu sundaktariams, pries isvaziuokjant is ligonines, kurioj visa savaite asaras liejau, patare pamegint antspenius, namuose vaikelis istisai verkdavo, spjaudavo kruti ir su anspeniu, pirkom misini, vis delsiau, atvaziavus sesute patare nusitraukt piena ir paziuret kiek jo turiu. Vyras nupirko paprasta toki - su juo per valanda gal 50ml pritraukiau, tada nusipirkau elektrini pritraukiau daugiau, nusitraukineju iki siol, karta ar kelis kart dienoj duodavau ir duodu misinio, dabar duodu kosyciu, bet ir pienuko pamazejo, tai vis tiek tenka misinio duot. O koks vargas su tuo pientraukiu doh.gif Labai tikiuosi kad kai bus antras vaikelis, siusiu visus "daktarus" kuo toliau ir maitinsiu ilgai, ilgai smile.gif
Atsakyti
Ir su pirma dukra ir su antra turejau mazai pieno.
Nesigamino ir tiek...
Viską išbandžiau.
Maitindavau vieną maitinimą iš vienos krūties, kitą iš kitos, tai pieno pasigamindavo per 6 val. O ir tai viena krūtis beveik negamino...
Galų gale gyd. patarė iš abiejų maitinti kas tris val. ir kas????
Nieko nuo to- tik visai pienas dingo. Nespėdavo pasigaminti pienukas, krūtys minkštos, vaikas nevalgęs... Nežinau kaip kitoms, bet man dažniau maitinant, daugiau neatsirado...
Bandžiau grįžti į savo režimą: vieną kartą iš vienos, kitą kartą iš kitos... Ir deja...

Beja mano mama taip pat pieno beveik neturėjo...
Gal paveldimumas???
Na, o dabar valgom Aptamil ir viskas OK.
Pirmąją auginau su Aptami, tai jokių problemų, jokių ligų....
Tikiuosi ir dabar taip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
man o extra CP pieno uzteko tik 6 dienas nes po to gavau begale antiiotiku ir dingo pienukas, dudodu misinuka NAN HA 1 ir lelius valgo kas 2.5-3 val. buna kad atpilineja bet ilgesni tarpai tarp maitinimu nebuna, mums ligoninej dave NAN 1 tai gryzus namo bandem duoti HIPP taciau netiko labai nenoriai gere, isitisai atpilinejo ir vis verke tada nupirkom pastaraji ir duodam taciau klausiau pediatres tai ji rekomendavo nekaitalioti misinuku taciau kai vaikiukas taip daznai valgo gal misinukas nera sotus g.gif tiesiog nezinau ka daryti ar keisti ar toliau stebeti g.gif
Atsakyti
Pradejau maitinti misinuku, nes nenorejau numarinti vaiko badu! Pieno mazai ir to tik vienoj krutyje...nusitraukinejau-per para prirenku siai dienai 100 ml. Sotus vaikas-ramus vaikas-rami mama..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bubuke: 26 rugpjūčio 2009 - 08:45
Aš primaitindavau mišinuku iš esmės tam kad susireguliuot mitybos grafiką ir įeiti į kažkokį ritmą.

Pirmą mėnesį maitinau pagal patarimus leist kabėt ant krūties kiek nori, pieno nei daugėjo, nei mažėjo, bet per naktį persipildydavo krūtys, o kai mažė buvo neįpratus vienu kartu daug suvalgyt, tai užtrukdavo iki vakaro, kol krūtys aptuštėdavo. Užsistovėdavo pienas, ko pasekmė buvo krūties uždegimas ir toj krūty pieno žymiai sumažėjo. Tada tas nuolatinis kabėjimas dar padidėjo, nes maitint teko praktiškai viena krūtim - tada nusispjoviau į visus žindymo maniakų patarimus ir pradėjau maitint griežčiau pagal grafiką, 5 kart per parą, 20 min viena krūtis, 20 min kita krūtis, o paskui mišinukas kiek dar trūksta. Nu ir ką, iš pradžių išgerdavo daug to mišinuko, o dabar po mėnesio grįžom praktiškai vėl tik prie MP, valgom pagal grafiką daug maž ir jaučiamės patenkintos.
Atsakyti
savo sunu gimdziau nepaprastai ilgai skausmingai ir viskas baigesi operacija, mat tik prapjove pilva gydytojai pakraipe galvas: 'tai jinai aplamai pati negali pagimdyti' Po operacijos zaizda gijo sunkiai, o priespienio as isvis neturejau ne laso, ka jau kalbant apie piena. Sunui pirmom gyvenimo minutem sugirde Aptamil, sita misinuka mes valgem visa laika. Uzaugo sveikas drutas vyras, nei sirgo nei ka. Nors turiu pasakyti, kad is pazistamu mamyciu sulaukiau be galo daug kritikos , kad atseit mama tik ta, kuri pati pagimdo naturaliais gimdymo takais ir pati maitina..... Manau misinukai tam ir sukurti, kad tam tikrais atvejais padetu tiek mamai tiek vaikui. Neagituoju ir nereklamuoju, bet as tik uz tai - jeigu gyvenimas privercia ir nera cia ko smerkti:) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas1 @ 2009 09 03, 12:30)
savo sunu gimdziau nepaprastai ilgai skausmingai ir viskas baigesi operacija, mat tik prapjove pilva gydytojai pakraipe galvas: 'tai jinai aplamai pati negali pagimdyti' Po operacijos zaizda gijo sunkiai, o priespienio as isvis neturejau ne laso, ka jau kalbant apie piena.

atsakysiu kad mano situacija panasi as maitinau 6 dienas irgi pjuviai, negijo, karsciavau ir gavau antibu tai teko maitinti misinukais kagi nupirkau Aptamil ar taip nebuvo kad atpylinetu bet Aptamil Confort neradau ziuresim kaip cia viskas gausis
Atsakyti
Todel, kaD zindymas man buvo kancia... Pagrinde del psichologiniu priezasciu. Kreipiausi i psichologus siuo klausimu kai dar buvau nescia, nes jutau vis stiprejanTi nenora zindyti. Baisu sakyti, bet man sukeldavo pasislykstejima zindanciu moteru nuotraukos ant sienu poliklinikoje, kai ateidavau i konsultacijas. Pasakiusi apie tai gydytojui savo, sulaukiau tik smerkiamu zodziu. Deja, to paties sulaukdavau is visu psichologiu ( deja, kreipiausi tik i tas, kurios internetu i klausimus atsako, i tikras nedrisau) . Vien smerkimas. Na, tada, kai pagimdziau, pradejau naudoti pientrauki, nes suvokiau,kad pienas vaikui reikalingas, ir duodavau is buteliuko. Netoli 3 menesiu taip maitinau. Galejau gal ir toliau, bet savo noru numazinau ir taip mes ir perejom ant APTAMOLIO..... verysad.gif
Atsakyti
Suejus 3 savaitem prasidejo pilvuko diegliai, po 3 paru be miego su kudikiu ant ranku visiskai dingo pienas, nebeliko nei laso, jau praejo 3 savaites, krutims nieko nedariau, neisvarvejo nei lasiuko, mazylis aisku kruties nebeeme, kai pastebejo susinervines kad nieko ten nera, todel valgome misisnuka unsure.gif
Atsakyti
As savo dvynius iki 8,5 men pamaitinau,bet neatlaikiau dantu dygimo cool.gif .Vaikai mazi,nepaaiskinsi,o sunus istisai dantim grieze man i papa ,o ir papo reikejo laaabai daznai.Dukriukas irgi vis pasikasydavo verysad.gif .Jau geros trys savaites misini geriam,nelabai noriai,bet pries naktele isiulau.
Atsakyti