Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingi interjerai, baldai, detalės

geras lotuliukas.gif nu tikrai geras biggrin.gif

norėčiau pamatyt, kas jums baisu smile.gif aš čia iš smalsumo smile.gif gal bus tai, ko aš ieškau sau?
Atsakyti
siek tiek rytietiskas tas stilius, tik akd tie kalnai nelabai
Atsakyti
Zana, nieks nesuprato taves lotuliukas.gif Matai kaip viskas vsiems grazu lotuliukas.gif O ta vonia, tai pobaise man blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 04 07, 11:43)
Zana, nieks nesuprato taves  lotuliukas.gif  Matai kaip viskas vsiems grazu lotuliukas.gif  O ta vonia, tai pobaise man  blink.gif

Pritariu, man irgi ta vonia-visiškas nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 04 07, 10:43)
Zana, nieks nesuprato taves  lotuliukas.gif  Matai kaip viskas vsiems grazu lotuliukas.gif 

lotuliukas.gif
židinys:

neina foto įkelti...
http://biblioteka.na...208:w.220:h.500
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 07 balandžio 2009 - 12:58
ten kur pradzioje tas "perdizainerintas" sukarpytas langas greičiausiai yra eksterjero, o ne interjero detale, gal is isores pastatas atrodo afigienai su tokia "suskaldyta" siena. g.gif
na tos lovos aš už dyka neimčiau, net jei namą priedo duotu biggrin.gif
o ten kur merginos ant sienu tikra ideali kalinio svajonių vienute lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 07 balandžio 2009 - 13:13
QUOTE(Žanė @ 2009 04 03, 15:18)
na puiku, tai dėkit tai, kas jums baisu smile.gif vieniems viena - kitiems kita smile.gif

visada bus žmonių, kuriems patinka tai, kas kitiems nepatinka... yra daug temų, kur aptariame, giriame ir pan. o ši tema, kaip ir rašiau,skirta tam, kad jūs parodytumėte, kas jums yra negražu / siaubinga...
user posted image


esu sita ir as maciusi, ten ir daugiau sito "interjero" razinku buvo. kazkas kraupaus.
Atsakyti
na čia, tam, kas ant žemės, priekaištų neturiu, bet lubos... beje, čia ne viešbutis, čia gyvenamasis namas...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 08 balandžio 2009 - 10:59
į šią temą būtų galima sukelti pusę salon.ru ir 90% aruodas.lt smile.gif
bet temos prasmės nelabai suprantu... Pasidyvyti, "vajei vajei, kaip baisu" ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 04 08, 11:02)
į šią temą būtų galima sukelti pusę salon.ru ir 90% aruodas.lt smile.gif
bet temos prasmės nelabai suprantu... Pasidyvyti, "vajei vajei, kaip baisu" ?  biggrin.gif

na, juk pilna temų vaje vaje kaip gražu, tai kodėl gi ir nepasidyvijus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 04 08, 12:25)
na, juk pilna temų vaje vaje kaip gražu, tai kodėl gi ir nepasidyvijus? biggrin.gif


pagirti man rodos galima smile.gif
o ši tema vistik su negatyvia potekste.

Kaip ten bebūtų, tai kažkieno darbo, pastangų rezultatas. Tegul ir neatitinka mūsų skonio, o kai kada - tiesiog mūsų supratimo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 04 08, 12:43)
pagirti man rodos galima smile.gif
o ši tema vistik su negatyvia potekste.

Kaip ten bebūtų, tai kažkieno darbo, pastangų rezultatas. Tegul ir neatitinka mūsų skonio, o kai kada - tiesiog mūsų supratimo... smile.gif

nu grožėtis vien už tai, kad kažkas daug beprasmiškai dirbo nematau ko. beto dažniausiai tokį interjerų "stilių" lemia ne dizaineris, o užsakovas...
4u.gif
Atsakyti