Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingi interjerai, baldai, detalės

QUOTE(laurinė @ 2010 01 06, 18:41)
jums leidus, įsiterpsiu į temą  4u.gif  , ji man patinka  smile.gif

2010-01-06 LR laikrašty publikuota, tipo parduodamas butas, privalumai  doh.gif :


Butas "nerealus" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 04 08, 12:57)
na čia, tam, kas ant žemės, priekaištų neturiu, bet lubos... beje, čia ne viešbutis, čia gyvenamasis namas...

super noreciau tokio "slamsto" pajamciau be jokios grauzaties kad jus nepatinka lotuliukas.gif cia tokie namai ,kokie jums net sapnuoti perbrangu lotuliukas.gif
jei rimtai tai cia ruso turtuolio kurinys,mums Lietuviams taip prasmatnu,kad net bjauru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 04 08, 11:57)
na čia, tam, kas ant žemės, priekaištų neturiu, bet lubos... beje, čia ne viešbutis, čia gyvenamasis namas...

Parodziau savo vyrui sita kurini ir kaip jus manote? Jam labai grazu!!! Sake mes nieko cia nesuprantame, jam net tos juodos uzuolaidos patiko blink.gif Tai va merginos, skoniai visu zmoniu ne vienodi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskytia @ 2010 01 07, 13:31)
Nezinau, o man savotiskai grazus ... Toks jausmas, kad zmogus norejo spalvingesni, ryskesni gyvenima susikurti...

mant tai per daug jau ten visko:))))))))))))))
Atsakyti
"Obuolinis" butukas visai stilingas biggrin.gif - bent jau per visas patalpas vienoda mintis įgyvendinta, o ir išskirtinumas garantuotas lotuliukas.gif
o turtuolio namo net ir turėdama pakankamai pinigų nesapnuočiau doh.gif , nors tos juodos užuolaidos nėr man jau tokios baisios...
Atsakyti
"Obuolinis", kaip čia taikliai pavadinot, butelis, tikrai išskirtinis, bet nėra jis jau toks vientisas, kad būtų gražus, tie natūralūs gamtos vaizdai tapetuose, mano galva, nesiderina su tom sintetinėm detalėm, spalvom, kai kur ir temom. pavadinčiau šį interjerą tikrai siaubingu.

o rusiškas man irgi nepatiko. Kiek detalių, tiek išsišokimų, kiekviena iš jų rėkia, viena kita būtų prislopinta, tai šiaip pavieniuj jos tikrai puoštų butą, bet viskas kartu atrodo chaotiška. Žodžiu, siaubinga. blush2.gif
Atsakyti
Aš ir neturėjau galvoje, kad jis gero skonio- tiesiog bandžiau įsivaizduoti ką galvojo jo šeimininkai taip įsirenginėdami- matyt jiems labai "skaniai" atrodė. Žinoma jei vertinčiau rimtai- tai tik prie baisių jį priskirčiau.
Atsakyti
paskutinė nuotrauka daryta tikrai ne naujojo ruso bute. Ten vyrauja 'auksas" ir šiltos, na dar balta, marmuro spalvos.
Na, jei rūmuose yra dvidešimt kambarių, tai viena iš "reception" gali būti ir tokia ...
Atsakyti
Dar tokių interjerų nemačiau doh.gif
Beja necituokit su foto, lb puskapy istampo ir apkrauna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinė @ 2010 01 06, 18:41)
jums leidus, įsiterpsiu į temą  4u.gif  , ji man patinka  smile.gif

2010-01-06 LR laikrašty publikuota, tipo parduodamas butas, privalumai  doh.gif :

Va čia tai BENT bigsmile.gif lotuliukas.gif Ei-na-sau.
Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2009 04 03, 13:57)
as ir gi nematau cia siaubo mirksiukas.gif isskirtina detale zmogaus namuose,kai ju jau ant kiekvienos sienos butu,tai kas kita,gal ir nelabai but....


QUOTE(Famili @ 2009 04 03, 14:12)
man irgi tos 2 nuotraukos visai nieko, na ne mano stilius, bet.. nėra labai jau baisus. toks vyriškas sakyčiau interjeras  biggrin.gif

Man tai gaila to interjero. Tikrai fainas ir ant kitos sienos meninė fotografija, o čia... tos linijinės panos. blink.gif Na, žinoma, būna blogiau, bet reikėtų dar kažko giminingo tiems piešiniams.
Atsakyti
Sveikos = )

jungiuos ir as.. = ) Na man tas "Obuolinis" butukas tai doh.gif mirgu margu visokiu spalvu, vienur geles, kitur obuoliai, ta ruuuzava spalva, o jo kaina, tai palyginus, pigi = ) jai toki pirkciau tai iskart ismesciau viska ax.gif man grazu kas paprasta = )
Atsakyti
kas del sios temos,tai na nemanau,kad tikslinga rasyti nuomones kam patinka,o kam ne ykelti interjeru pavyzdziai:hm ,juk ne balsavimas.Tiesiog pasiziurejimui,pasimokymui is klaidu ar keistu sprendimu si tema skirta.
Atsakyti