Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Cia akcentuojama ne sukuosena, bet man patiko juostele kaip detale ir paprastute sukuosena smile.gif kakta taip pat uzdengta

user posted image
user posted image
Papildyta:
Neleidzia kopinti tai idedu nuoroda 4u.gif

Nuoroda i sukuosenas
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 04 balandžio 2009 - 21:47
Grazu kam tinka uzdengta kakta thumbup.gif thumbup.gif Deja as irgi su savo veiduku priklausau bulkuciu bureliui biggrin.gif Labai grazi sukuosena paskutineje nuotraukoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 04 05, 00:14)
Grazu kam tinka uzdengta kakta thumbup.gif  thumbup.gif  Deja as irgi su savo veiduku priklausau bulkuciu bureliui biggrin.gif Labai grazi sukuosena paskutineje nuotraukoje wub.gif


aha, sukuosena ta paskutine tai grazi, bet kai pagalvoju, kad papus lauke vejas ir visus plaukus pasiaus i kita puse biggrin.gif As jauciu rinksiuos kazkaip sukeltus plaukus....
Atsakyti
As kaip tik ir ieskau sukuosenos pailgam veidui, idomu kokios dar tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 04 04, 23:14)
Grazu kam tinka uzdengta kakta thumbup.gif  thumbup.gif  Deja as irgi su savo veiduku priklausau bulkuciu bureliui biggrin.gif Labai grazi sukuosena paskutineje nuotraukoje wub.gif

lotuliukas.gif Nu tu pavarei lotuliukas.gif paieškosiu ko nors, na nebent etatinės stilistės pridės kokių pvz. ir vertingų nurodymų mirksiukas.gif

Oj, mergos, šiandien medžiojau karolius. Vienus labai panašius nusižiūrėjau, bet buvo dviejų atspalvių, tai kol nulėkiau pasižiūrėt kitoj vietoj kokio ten atspalvio, tai ardavėja dingo doh.gif likau be karalių, bet su ta pačia vizija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 04, 23:26)
aha, sukuosena ta paskutine tai grazi, bet kai pagalvoju, kad papus lauke vejas ir visus plaukus pasiaus i kita puse biggrin.gif As jauciu rinksiuos kazkaip sukeltus plaukus....


Tu teisi 4u.gif Nebent lako privarytu tiek kad jaustumeis kaip su salmu ant galvos lotuliukas.gif Bet jeigu atvirai tai ir as ziuresiuos kazka sukelto bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai grazi tokia smile.gif http://www.adianas.c...gHairStyle2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 05 balandžio 2009 - 22:53
QUOTE(Nady @ 2009 04 04, 23:41)
lotuliukas.gif  Nu tu pavarei  lotuliukas.gif paieškosiu ko nors, na nebent etatinės stilistės pridės kokių pvz. ir vertingų nurodymų  mirksiukas.gif

Oj, mergos, šiandien medžiojau karolius. Vienus labai panašius nusižiūrėjau, bet buvo dviejų atspalvių, tai kol nulėkiau pasižiūrėt kitoj vietoj kokio ten atspalvio, tai ardavėja dingo  doh.gif  likau be karalių, bet su ta pačia vizija  biggrin.gif


Nu gal surasi tuos karalius lotuliukas.gif svarbiausia vizija yra thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi pritarius - svarbiausia žinoti, ko nori. visa kita - tik laiko ir pastangų klausimas irnesakyk.gif
Atsakyti
man tai su tais karoleis super atrodo thumbup.gif labiausei kuri istrigo,bet idomu ar ji ant mano moliugo tiktu,mano veidas ovalus ir zandukai putloki nors pati nesu apvaloka blush2.gif tik va galvoju ka su tuo priekiu daryti,pas mane grifka yra, g.gif reik muset biski paauginti ir kaip nors i sona mesti g.gif kaip mergelikes manot ar apvaliam veidukui tinka toksai kuodas blink.gif
Atsakyti
na nezinau, kad paskui galva kaip kamuolys neatrodytu g.gif
gal labiau palaidi tiktu
Atsakyti