Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Bandau det, nezinau ar pavyks blush2.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
as ruosiuosi daryti labai panasiai kaip 4 foto, tik plaukucius prasysiu susegti auksciau, kad nuometas graziai prisisegtu ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 04 07, 19:28)
as ruosiuosi daryti labai panasiai kaip 4 foto, tik plaukucius prasysiu susegti auksciau, kad nuometas graziai prisisegtu ax.gif user posted image



Man ta irgi labai skoninga pasirode, romantiska heart.gif biggrin.gif
Atsakyti
man ir 4 wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos,
o jus planuojat bandomaja sukuosena siek tiek anksciau pasidaryt?
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 08, 08:28)
Merginos,
o jus planuojat bandomaja sukuosena siek tiek anksciau pasidaryt?



as jau bandziau ax.gif nes pas ta kirpeja niekad pries tai nesu buvus...
Atsakyti
Mano manymu, butinai reikia pasidaryti bandomaja sukuosena jei nesi tokios pries tai dariusi ax.gif Kad po to nebutu papildomo streso ir neduok dieve asaru verysad.gif Daug kur bandomaja sukuosena daro uz daug mazesne kaina, tik ja po to isardo, kad nesugalvotum keliaut tiesiai i vestuves biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute3 @ 2009 04 08, 10:30)
Mano manymu, butinai reikia pasidaryti bandomaja sukuosena jei nesi tokios pries tai dariusi  ax.gif  Kad po to nebutu papildomo streso ir neduok dieve asaru  verysad.gif Daug kur bandomaja sukuosena daro uz daug mazesne kaina, tik ja po to isardo, kad nesugalvotum keliaut tiesiai i vestuves  biggrin.gif  doh.gif


Realiai bandomųjų kaina ir turėtų būti mažesnė, nes priemonių galima dėti daug mažiau, kurti tik bendrą vaizdą, tas neužima tiek laiko, kiek vestuvinė.
Aš pvz. išardau tik tada, kai darome su manais segtukais biggrin.gif Porą kartų prašė pasiskolinti segtukus, "ale" gražins vestuvių dieną, tai dažniausiai 30proc. pasimesdavo arba pasimiršdavo ir pastoviai tonomis segtukų tekdavo pirktis doh.gif
Nusibodo.. doh.gif Db siūlau atsinešti savų, tada lai aina su šukuosena kur tik nori, ar man gaila? lotuliukas.gif Jeigu yra koks balius, tai juo labiau -gerai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos noriu jusu pagalbos blush2.gif

vestuvems planuoju puokre is gerberu ax.gif

Bet va ir i plaukus kokios tai gelytes norisi blush2.gif tik gerbera tikrai per didele butu doh.gif

Ka galit patarti ax.gif gal kokiu sukuosenu turit su panasiom gelem blush2.gif

beja planuoju eiti palaidais subanguotais plaukiukais blush2.gif
Atsakyti
Perziurejau cia sudetus grozius ir galvoju, ka reikes daryti, nes mano plaukai stori, ilgi, banguoti.. praktiskai kiekviena diena vaikstau su panasiomis sukuosenomis, nes jie naturaliai krinta didelemis bangomis. O kuodai man netinka.. g.gif

Kaip manote, ar gerai butu tiesiog istiesintais plaukais su ypac graziu veliumu? g.gif Gal kas uzmatete tokiu pvz? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute3 @ 2009 04 08, 11:30)
Mano manymu, butinai reikia pasidaryti bandomaja sukuosena jei nesi tokios pries tai dariusi  ax.gif  Kad po to nebutu papildomo streso ir neduok dieve asaru  verysad.gif Daug kur bandomaja sukuosena daro uz daug mazesne kaina, tik ja po to isardo, kad nesugalvotum keliaut tiesiai i vestuves  biggrin.gif  doh.gif


Gerai, reiks ir man tada sukuosena banodamaja daryt smile.gif Nes kirpeja mano plauku nepazista, pirma kart pas ja smile.gif

Gal sakau pries mergvakari pabandzius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabulyte @ 2009 04 08, 11:28)
Merginos noriu jusu pagalbos  blush2.gif

vestuvems planuoju puokre is gerberu  ax.gif



Pasitark su floriste, galbūt yra kokių mažesnių tų gerberų...ne visos jos gal didelės ax.gif Teko daryti šukuosenų ir su 1 didesne, visai gerai atrodo.
Atsakyti