Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

Išmėginau dvikomponetį "Retro", įtrūkimai įtrinti su bitumu ,lakuot reikia alkoholiniu laku. Dar maloniai nustebino auksinė pasta, kvepianti apelsinais essen.gif
user posted image
user posted image
Didesnės nuotraukos ČIA
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2009 04 03, 23:10)
turiu ir aš tokį klausimėlį  doh.gif
pasendinau su Sotille, trūko, viskas tvarkoj. įtryniau skilimus, užpuškiau laku - dingo įtrinimas  doh.gif net nesimato trūkio  doh.gif kažin antrą kartą sendinima turbūt nelabai galima  g.gif  doh.gif

dar laukiu jūsų patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 04 04, 12:26)
Išmėginau dvikomponetį "Retro", įtrūkimai įtrinti su bitumu ,lakuot reikia alkoholiniu laku. Dar maloniai nustebino auksinė pasta, kvepianti apelsinais  essen.gif


Fantastiška dežutė.. bigsmile.gif ..
Atsakyti

Dėl spausdinimo ant ryžinio popieriaus...

Aš spausdinau net ir ant paprasto popieriaus ir gana neblogai gavosi, na, bent man taip atrodo smile.gif Tai vienas pirmų darbelių...

Demonstruoju:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurrga: 04 balandžio 2009 - 14:53
gražios labai labai abi dėželės, bet kodėl čia rodotės, o ne pagyrų puode? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 04 balandžio 2009 - 15:09
QUOTE(spurrga @ 2009 04 04, 15:51)
Dėl spausdinimo ant ryžinio popieriaus...

Aš spausdinau net ir ant paprasto popieriaus ir gana neblogai gavosi, na, bent man taip atrodo  smile.gif  Tai vienas pirmų darbelių...

Demonstruoju:



oho koks grozis thumbup.gif
reiks bandyt matyt ne tik serveteles thumbup.gif

norejau paklaust, jei tarkim ant medinio pavirsiaus noriu klijuoti servetele, bet noriu kad liktu ta medzio spalva, na nenoriu dazyt, tai reik kokio sluoksnio lako ar pan, ar tiesiai ant medzio klijuoti? g.gif
Atsakyti
Klijuoji tiesiai ant medžio biggrin.gif
Atsakyti
IF.. labai grazi dezute!! super!! tik as noriu paklausti, is kur gavai bitumo? ar is kokios specelizuotos parduotuves, ar jo galima gauti ir senukuose? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 04 04, 11:26)
Išmėginau dvikomponetį "Retro", įtrūkimai įtrinti su bitumu ,lakuot reikia alkoholiniu laku. Dar maloniai nustebino auksinė pasta, kvepianti apelsinais  essen.gif
Didesnės nuotraukos ČIA


Labai dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 04 04, 16:45)
Klijuoji tiesiai ant medžio biggrin.gif


aciukas 4u.gif
Atsakyti
IF, thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif labai dailu, nuostabu , ...uuu biggrin.gif , jaučiu ir man to lako greitai prireiks rolleyes.gif
Atsakyti
IF, jau dėžutė-papuošalinė ...... rolleyes.gif . Tikriausiai ten pritapei dar?
Atsakyti