Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

Sveikos,

Labai man reikia Jusu patarimo. Noriu pasidaryti sau sage is dekupazo, taciau kiek apvaikstinejau sagu parduotuviu, jokiu spec sagu negavau. Gal galit pasakyti, kurios darete, kur gavot sages, kurias nudekoravote? Labai labai prasau padekit:)
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 04 04, 20:20)
Sveikos,

Labai man reikia Jusu patarimo. Noriu pasidaryti sau sage is dekupazo, taciau kiek apvaikstinejau sagu parduotuviu, jokiu spec sagu negavau. Gal galit pasakyti, kurios darete, kur gavot sages, kurias nudekoravote? Labai labai prasau padekit:)


Pati asmeniskai nedariau,bet drauge is pradziu is modelino sage pasidare o tada dekupazino.. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 04 04, 18:20)
Sveikos,

Labai man reikia Jusu patarimo. Noriu pasidaryti sau sage is dekupazo, taciau kiek apvaikstinejau sagu parduotuviu, jokiu spec sagu negavau. Gal galit pasakyti, kurios darete, kur gavot sages, kurias nudekoravote? Labai labai prasau padekit:)

Kaune Creativoj yra sagėms pagrindų medinių.
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 04 04, 12:26)
Išmėginau dvikomponetį "Retro", įtrūkimai įtrinti su bitumu ,lakuot reikia alkoholiniu laku. Dar maloniai nustebino auksinė pasta, kvepianti apelsinais  essen.gif


baikit gundyt su tais Retro doh.gif labai gražus skilimas wub.gif
klausimas - kur pirkai auksinę pastą? (čia pasta tai tas bitumas???)
Atsakyti
Pradejau dekupazinti pjaustymo lentutes, patepiau laku,kuris turetu suteikti skilinejimo efekta,bet kad labai jau smulkutis skilinejimas gavosi...ar cia turi reiksmes tam to lako rusis ar tiesiog pavirsius "nesileidia skaldomas"? g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Veja, kaip parduotuve vadinasi?
Kokioj gatvej ir ar sekmadieny dirba?
Ryt kaip tik mano draugas is kauno gryzta, paprasyciau, kad nupirktu..
Papildyta:
Aaa, jau radau ta aprduotuve, tik mane domina, ar ryt jie dirba, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 04 04, 19:59)
Aaa, jau radau ta aprduotuve, tik mane domina, ar ryt jie dirba, ar ne.

Sekmadieniais Creativa nedirba...turbūt nei viena tokio pobūdžio parduotuvėlė sekmadieniais nedirba g.gif
Atsakyti
[quote=IF...,2009 04 04, 11:26]
Išmėginau dvikomponetį "Retro", įtrūkimai įtrinti su bitumu ,lakuot reikia alkoholiniu laku. Dar maloniai nustebino auksinė pasta, kvepianti apelsinais essen.gif

O ar butinai reikia lakuot alkoholiniu laku g.gif ? Jis baisiai smirda? O jeigu akriliniu?
Atsakyti
Būtinai lakuoti alkoholiniu laku.Nieko čia nepadarysi kad smirda blink.gif Ir patarčiau nebandyti akrilinio (sakau iš patirties doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 04 04, 12:26)
Išmėginau dvikomponetį "Retro", įtrūkimai įtrinti su bitumu ,lakuot reikia alkoholiniu laku. Dar maloniai nustebino auksinė pasta, kvepianti apelsinais  essen.gif


labai grazu, istikruju wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 04, 00:34)
IRR - labai aciu uz info:) kaip tik ryt kaune bus galimybe prasinest pro SAVA:)
ir bytent zaidimai lekstes domina:))nors ir ne i tema:)))


nu nors kam buvau naudinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 04 04, 11:26)
Išmėginau dvikomponetį "Retro"...

Fantastiškas darbas wub.gif O dar magnooolijos...jos tokios ypatingos...
Ir..."retro"...
Na, žinoma, nei magnolijos, nei "retro" savaime nieko nereiškia...jiems pasisekė papulti į teisingas rankas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos dekupazintojos wub.gif

As su pora pribrendusiu klausimeliu.
Pirmas niekur nerandu pirkt pusryciu stalelio (kur ant lovos galima pusryciaut) pirkt, kazkada maciau jusu pagyru puode dekupazuotus g.gif laabai noreciau ir as bigsmile.gif

Antras klausimas is mano nesekmiu auksuoti.. Esu bandzius ir purskiamus auksinius dazus ir ta pudra radijatoriams (Lacheses patarimas mirksiukas.gif ) bet uzlakavus vistiek pasidaro geriausiu atveju murzinas varis doh.gif
Artmanijoj maciau pora darbeliu su aukso pasta (atrodo taip vadino) bet neturejo jos tuo metu. Isduokit kaip jus darot unsure.gif
Atsakyti