Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

Ačiū, Tina Les 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 23, 00:41)
o tu apie si sendintoja kalbi? user posted image

Manau tai aliejiniu pagrindu dvikomponentis sendintojas. jam reikia ir skiediklio ir džiūsta jis mano žiniomis ilgokai. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina Les @ 2009 04 23, 11:49)
Kai nenaudojau Picasaweb nuotraukų tvarkyklės, naudojausi tokia programėle http://www.imageresi...om/download.php
nedaug vietos kompe užima wink.gif

Aš asmeniškai nepatarčiau naudotis šia programa, nes su ja labai labai dažnai užlinksta kompas ir viskas dingsta, nebeišeina išgelbėti ax.gif
Parsisiųsk kokį Adobe Photoshop CS ar kokią kitą programėlę(Microsoft Powerpoint), nesunkiai mažinasi su jomis mirksiukas.gif Tai tik mano patarimas iš gilios patirties verysad.gif
http://www.brotherso...shop-59749.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 balandžio 2009 - 12:07
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 13:05)
Manau tai aliejiniu pagrindu dvikomponentis sendintojas. jam reikia ir skiediklio ir džiūsta jis mano žiniomis ilgokai.  blush2.gif
Papildyta:

Aš asmeniškai nepatarčiau naudotis šia programa, nes su ja labai labai dažnai užlinksta kompas ir viskas dingsta, nebeišeina išgelbėti  ax.gif
Parsisiųsk kokį Adobe Photoshop CS ar kokią kitą programėlę(Microsoft Powerpoint), nesunkiai mažinasi su jomis  mirksiukas.gif  Tai tik mano patarimas iš gilios patirties  verysad.gif
http://www.brotherso...shop-59749.html


Kaip gerai, kad parašei, o tai būčiau bėdu su savo patarimu pridarius doh.gif
Atsakyti
as turiu si sendintoja ir vis bandau perprast ji wink.gif na, jo pirmas sluoksnis dziuna 6-8 valandas, o kai uztepi kita sluoksni, tai gal kokia valandziuke reikia palaukti, tik kiek supratau, kai jau pamatai trukius, reikia juos uzfiksuoti, instrukcijoje raso, kad su tuo laku, kur pirmas sluoksnis buvo teptas, paskui itrukimams paryskinti reikia bituminio skyscio. as jo niekur negavau tai nusipirkau patina is lefrance & borgeois, tik dar nespejau patikrinti, ar tinka wink.gif tai gal reikia vos tik suskilus uzpurksti sintetinio ir tada trinti itrukimus? siaip trukiai gaunasi plonyciai. tik iskart juos reikia uzfiksuoti, nes pavelavus nebera jokiu trukiu smile.gif as dariau jau du darbelius su juo, siaip man patiko gaalutinio lako sluoksnis, nors jis blizgus, taciau darbelis atrodo, kaip po stiklu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2009 04 23, 12:10)
Kaip gerai, kad parašei, o tai būčiau bėdu su savo patarimu pridarius  doh.gif

Na gal ir nieko nebūtų nutikę, bet aš kai pasiskaitinėjau čia forume, kad labai visos tą picassa naudoja, paėmiau ir parsisiunčiau, nieko MB nesakiusi, o jis pas mane kompiuteristas. Kai pamatė, kad toks dalykas yra, gavau nemenkai velnių... Tai dabar ką žinau ir jus perspėju. O kompas tai vis gi užlinko ir neaišku ką bus įmanoma iš to disko išgelbėti. Ar tai sutapimas ar ne, nežinau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(efauto @ 2009 04 23, 12:12)
as turiu si sendintoja ir vis bandau perprast ji wink.gif na, jo pirmas sluoksnis dziuna 6-8 valandas, o kai uztepi kita sluoksni, tai gal kokia valandziuke reikia palaukti, tik kiek supratau, kai jau pamatai trukius, reikia juos uzfiksuoti, instrukcijoje raso, kad su tuo laku, kur pirmas sluoksnis buvo teptas, paskui itrukimams paryskinti reikia bituminio skyscio. as jo niekur negavau tai nusipirkau patina is lefrance & borgeois, tik dar nespejau patikrinti, ar tinka wink.gif tai gal reikia vos tik suskilus uzpurksti sintetinio ir tada trinti itrukimus? siaip trukiai gaunasi plonyciai. tik iskart juos reikia uzfiksuoti, nes pavelavus nebera jokiu trukiu smile.gif as dariau jau du darbelius su juo, siaip man patiko gaalutinio lako sluoksnis, nors jis blizgus, taciau darbelis atrodo, kaip po stiklu wink.gif

Man irgi labai patinka galutinis rezultatas su šitu sendintoju, toks grynai antique. Mačiau, čiupinėjau, bet pati nebandžiau, reikės pamėginti. Ir žinau kad patina tikrai jam tinka mirksiukas.gif Nes prie jo ir parsiduoda ji. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 balandžio 2009 - 12:17
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 09:56)
o kodel nedraugauja?jis draugauja...tik reikia ilgiau laukti kol isdzius ir tada tik dirbti, ar kas atsitiko?


Tai kad man bėda su kamštiniu padėkliuku, išmėginau ant jo, išdžiovinau abu RETRO sluoksnius ir užpurškiau tą sintetinį laką ir ką...šiek tiek panaudojus padėkliuką lakas suskilinėjo toliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 23, 12:19)
Tai kad man bėda su kamštiniu padėkliuku, išmėginau ant jo, išdžiovinau abu RETRO sluoksnius ir užpurškiau tą sintetinį laką ir ką...šiek tiek panaudojus padėkliuką lakas suskilinėjo toliau verysad.gif

Gal lakas neatsparus ir netoleruoja karščio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 13:05)
Aš asmeniškai nepatarčiau naudotis šia programa, nes su ja labai labai dažnai užlinksta kompas ir viskas dingsta, nebeišeina išgelbėti  ax.gif

Turbut nuo kompo priklauso.Nes su sita programa naudojuos jau keli metai ir abu kompai sveiki tongue.gif Turejau omeny mihov resizer.Nerealiai greit ir gerai susimazina foto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 23 balandžio 2009 - 12:23
QUOTE(bumbasi @ 2009 04 23, 12:21)
Turbut nuo kompo priklauso.Nes su sita programa naudojuos jau keli metai ir abu kompai sveiki  tongue.gif

Na kompas kaip ir naujas bei tikrai ne vėžliukas, sudėta kas įmanoma geriausia ir greičiausia, juk kompiuteristas sau darėsi, čia netinka pasakymas "batsiuvys be batų" mirksiukas.gif
Nežinau, bet jis man ir pats sakė, iš savo profesinės patirties, jo su šita programa viskas dingsta, kompai pastringa ir jei išinstaliuoji, paskui kitos programos fotkių neatpažįsta, net ikonas kažkokias keistas meta. Na ką aš žinau, kam gerai, naudokitės, aš tik šiaip, savo žinias parašiau rolleyes.gif
Papildyta:
mamukas Indriukas, o kur tu šitą sendintoją pirkai, koks tūris ir kainytė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 23, 13:19)
Tai kad man bėda su kamštiniu padėkliuku, išmėginau ant jo, išdžiovinau abu RETRO sluoksnius ir užpurškiau tą sintetinį laką ir ką...šiek tiek panaudojus padėkliuką lakas suskilinėjo toliau verysad.gif

ai del skilinejimo...tai as rasiau, kad jis paskatina tolimesni skilinejima..dabar noriu isbandyti sotile uzpurksti tuo kitu laku...ir paziuret, gal nuo jo ir sotile nebeskilines...bus aisku kas kaltas...
o siaip tie skilinejimai kartais kaip tik duoda savo zavesi ir darbelis ampa tik siltesnis. mirksiukas.gif parodyk kas ten suskilo...smile.gif
Atsakyti
Gabii
tas kitas purškiamas mašininis, apie kurį dabar šneki tai Dinitrolis???
Atsakyti
http://www.senukai.l...st_tab=articles
stai sis.
Papildyta:
bet man su juo neskilo daugiau tik retro, sotile as nebandziau.ir du darbai daryti su retro.tai labai garantuoti negaliu...noriu dar ir sotile isbandyti...
Atsakyti