Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

QUOTE(efauto @ 2009 04 23, 13:33)
na, as uz sendintoja mokejau 13,80lt. abieju buteliuku talpa po 75ml. tai manau, kad visai nedaug tekainuoja wink.gif na dar +patina apie 11lt. o rezultatas tai tikrai geras smile.gif tik dar toki pastebejima pasakysiu: jam netinka jokios priemones, kurios nors truputi su vandeniu.. vazona norejau itrinti su aliejiniais dazais, tai su tikrais aliejiniais gerai isitryne, dar turiu tokius neaiskius aliejinius, bet jie "watercolor" tai su jais niekaip.. pavirsius siektiek uzsivele.. kol nuvaliau, dar uzveliau.. na zodziu, nieko, kas su vandenuku  ax.gif

Aha, tai vadinasi ir klijai tie kuriuos naudojame servetkas klijuoti netinka ir akriliniai dažai? Reikia aliejinius pirktis? bet gi kaip ilgai jie džiūsta blink.gif
O čia už abu buteliukus tik tiek mokėjai? doh.gif kur pirkai?
Dar mane domina įtrinimo procesas ta patina ar aliejiniais dažais. Išsimuzoja labai? paskui lengvai nusivalo? kuo valyti? Ir kokį minėjai laką ant viršaus dedi? Aliejinį taip pat? Lyg minėjai, praleidau pro akis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 balandžio 2009 - 13:37
QUOTE(driftas @ 2009 04 23, 13:51)
Aišku, tada nieko, šito nebandžiau..  biggrin.gif
Turėjau ką pasakyti apie kitą tokį mašininį  biggrin.gif

o tai papasakok apie kita...kad nenusipirkti, ar jis blogas ar geras?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2009 04 23, 13:32)
Kamštinius padėkliukus dengiau saunoms skirtu laku. Karšti puodukai vos vos prilimpa, bet greitai atšoka, nepalieka jokių žymių.
O tas papildomas skeldėjimas savotiškai įdomus, nes jis gan stipriai matomas, todėl vieni įtrūkimai įtrinti su spalva, o kiti bespalviai, įdomiai gaunasi.


O kokį saunų laką naudoji? Gal gali foto 4u.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 13:32)
Žydraake, aš naudoju saunų laką, jis vandens pagrindu, nerašo kad akrilinis, alkidinis ar dar koks, tai aš ir nežinau tikslaii, bet va padėkliukai vis tiek limpa, ir dabar sėdžiu ir kilnoju puodelį su prikibusiu  doh.gif  Bet su juo nesiplėšia niekas ,servetėlė lieka savo vietoje. Jis tarsi guma, negalima jo šveisti, nes nusilups gabalais, taip jau pasidariau  blush2.gif
Atrodo taip:
user posted image
Pirksiu kitą, nes nervina lipnumas, o šitą sunaudosiu vonioje dekoruodama spintelę, nes yra vandeniui atsparus. O pirkti beje, mastau arba beckerį, nors merginos šiek tiek pagąsdino dėl po kiek laiko iškylančių problemų, arba tą kur tu rodei pirmąjį, su žaliu dangteliu  mirksiukas.gif
Tik ką reiškia dispersinis? ir ką reiškia alkidinis? Prašau, paaiškinkite man tundrai  doh.gif


Na aš tuo dispersiniu negaliu tepti ant RETRO, bent jau taip supratau pagal Retro naudojimo instrukiją...
Bet va mano kolegė padėkliukus lakuoja būtent šituo ir va dabar daboju akies kampeliu ph34r.gif nu nelimpa jau puodelis prie padėkliuko nors tu ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 23, 14:00)
O kokį saunų laką naudoji? Gal gali foto 4u.gif
Na aš tuo dispersiniu negaliu tepti ant RETRO, bent jau taip supratau pagal Retro naudojimo instrukiją...
Bet va mano kolegė padėkliukus lakuoja būtent šituo ir va dabar daboju akies kampeliu  ph34r.gif nu nelimpa jau puodelis prie padėkliuko nors tu ką g.gif

Gal po ilgo laiko ri nebelimpa, nežinau, nes neseniai pati esu pradėjusi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 13:35)
Aha, tai vadinasi ir klijai tie kuriuos naudojame servetkas klijuoti netinka ir akriliniai dažai? Reikia aliejinius pirktis? bet gi kaip ilgai jie džiūsta  blink.gif 
O čia už abu buteliukus tik tiek mokėjai?  doh.gif kur pirkai?
Dar mane domina įtrinimo procesas ta patina ar aliejiniais dažais. Išsimuzoja labai? paskui lengvai nusivalo? kuo valyti? Ir kokį minėjai laką ant viršaus dedi? Aliejinį taip pat? Lyg minėjai, praleidau pro akis  blush2.gif



as tikriausiai netaip papasakojau blush2.gif na, padarai darbeli, kaip iprasta, nudazai su akriliniais, priklijuoji servetele, jei reikia paseseliuoji, paskui reikia tepti PATINA VARNISH FOR DECOUPAGE, lauki kol nudzius(teptuka reiks plauti su vaitspiritu). tada kita "AMBER CRACLING VARNISH FOR DECOUPAGE" ir lauki kol suskils. kai skyla reikia iskart uzfiksuoti, manau su sintetiniu purskiamu. o tada itrini su patina. na dazai aliejaus pagrindu puikiai tinka itrynimam(tik ne akriliniai), ir galiausiai vel nulakuoji "PATINA VARNISH FOR DECOUPAGE". galuti sluoksni as lakavau tik viena karta ax.gif mirksiukas.gif pirkau Telsiuose dailinku parduotuveje 4u.gif taip, 13,80lt sumokejau uz abu buteliukus smile.gif as irgi pagalvojau, kad jie juokauja ir kaina tik vieno buteliuko, bet pasirodo uz abu tiek sumokejau rolleyes.gif
Papildyta:
as padekliukus lakavau su IMA saunu laku, tai visai nelimpa puodelis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 23, 14:24)
as tikriausiai netaip papasakojau  blush2.gif na, padarai darbeli, kaip iprasta, nudazai su akriliniais, priklijuoji servetele, jei reikia paseseliuoji, paskui reikia tepti PATINA VARNISH FOR DECOUPAGE, lauki kol nudzius(teptuka reiks plauti su vaitspiritu). tada kita "AMBER CRACLING VARNISH FOR DECOUPAGE" ir lauki kol suskils. kai skyla reikia iskart uzfiksuoti, manau su sintetiniu purskiamu. o tada itrini su patina. na dazai aliejaus pagrindu puikiai tinka itrynimam(tik ne akriliniai), ir galiausiai vel nulakuoji "PATINA VARNISH FOR DECOUPAGE". galuti sluoksni as lakavau tik viena karta  ax.gif  mirksiukas.gif pirkau Telsiuose dailinku parduotuveje  4u.gif taip, 13,80lt sumokejau uz abu buteliukus smile.gif as irgi pagalvojau, kad jie juokauja ir kaina tik vieno buteliuko, bet pasirodo uz abu tiek sumokejau  rolleyes.gif
Papildyta:
as padekliukus lakavau su IMA saunu laku, tai visai nelimpa puodelis wink.gif

Labai ačiū už išsamų paaiškinimą. Bet kaip pigiai mokėjai doh.gif Čia mačiau 17lt vienas buteliukas. Gal ta dailininkų parduotuvė kartais Meno mūza? ne? Reikės man čia Kaune į ją užsukti, gal irgi turės
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 23, 14:24)
Pradžioje norėdama išmėginti dekupažą nusiprkau Senukuose šį laką
user posted image

Aš irgi naudoju šitą laką, man su juo lengva dirbti, tolygiai tepasi, be to dėžutės niekada nelimpa. Bet galvoju pabandyti naują laką, norėčiau matinio, bet girdėjau, kad nuo kai kurių matinių lakų darbai atrodo kaip plastmasiniai, todėl ir klausiau merginų, kurios naudoja matinius lakus, ar taip yra ir kokius lakus naudoja.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 23, 15:54)
Aš irgi naudoju šitą laką, man su juo lengva dirbti, tolygiai tepasi, be to dėžutės niekada nelimpa. Bet galvoju pabandyti naują laką, norėčiau matinio, bet girdėjau, kad nuo kai kurių matinių lakų darbai atrodo kaip plastmasiniai, todėl ir klausiau merginų, kurios naudoja matinius lakus, ar taip yra ir kokius lakus naudoja.


Aš naudoju blizgų tepamą laką, o jei noriu matinio - tiesiog paskutinį kartą užpurškiu sintetinį matinį ant viršaus. Bet aš dar visai naujokė dekupaže, tai nežinau ar čia gerai darau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2009 04 23, 15:58)

Skaičiau, kad ne viena dekupažininkė taip daro smile.gif galvoju ir aš taip daryti, kol rasiu patinkanti akrilinį matinį laką, neturiu galimybių dažnai dirbti su sintetiniu purškiamu laku.
Dar norėčiau paklausti, sugalvojau daryti dėžutę, apjuosta medžiagine juostele ir surišta nedideliu kaspinėliu, bet kilo abejonių, kaip tokia dėžutė atrodys po kelių metų, ar neapdulkės ta juostelė su kaspinu? g.gif Kaip manote?
Atsakyti
Ką pasakytumėt apie šį laką (man jį šiandien rekomendavo kaip naują ir tinkamą RETRO)

http://www.tegra.lt/...rsal_enamel/559
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 14:52)
Labai ačiū už išsamų paaiškinimą. Bet kaip pigiai mokėjai  doh.gif  Čia mačiau 17lt vienas buteliukas. Gal ta dailininkų parduotuvė kartais Meno mūza? ne? Reikės man čia Kaune į ją užsukti, gal irgi turės


jo, kazkas panasaus i meno muza. visko ten galima rasti ir marabu, ir stamperijos, ir hobby line ir t.t. mirksiukas.gif rimtai, po 17lt blink.gif nu cia tai man pasiseke bigsmile.gif siaip, ta sendintoja maciau tik viena karta ir iskart paciupau ax.gif
Atsakyti
Menų mūzoj dabar nemažai yra...Ir nebrangiai palyginus...Buvau šią savaitę...Susikibau su pardavėja (meno priešininkė)... Bet gal painioju..Ten priešais rėminimo parduotuvė...Ir prekiauja firmomis Lukas bei didelis pasirinkimas rusiškų prekių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 23 balandžio 2009 - 16:16