Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

Aš ne į temą rolleyes.gif bet kartoju žinutę iš servetėlių temos, gal daugiau kas pamatys blush2.gif
bet labai labai labai reikia šių poros servetėlių
gal kas turit? (naudojos sobieskos albumu blush2.gif nepyk mirksiukas.gif )
user posted image
user posted image
man reiktų to didesnių 33x33 formato, bet ir 25x25 imčiau smile.gif
labai reikia, neradau jų niekur Kaune sad.gif

Sobieska, matau nėr albume pas tave jos su žvaigždutėm, bet gal vigi talkintum? rolleyes.gif blush2.gif :rolleyes

o kas dėl lako, tai naudoju tą kur labai man patinka, bet susipyliau į majonezo stiklainiuką, kad užsukamas dangtelis būtų rolleyes.gif ir pavadinimo nė bum bum doh.gif o jau baigias, nežinau ką darysiu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 04 22, 11:02)
Naudoju štai tokį..
user posted image

Tik atidžiai rinkis, kad netyčia dažų nenusipirktum..Ieškok skaidraus dangtelio..ir žiūrėk, kad būtų užrašyta Klarlack.. mirksiukas.gif

Tiesa...čia kažkas vis ieškojo dvikomponenčio sendintojo.."Lefranc & Burgeois" firmos...Tai jo šiandien mačiau Vilniuje..vienoje parduotuvėje..Ji daugiau prekiauja priemonėmis scrapbookingui..bet yra pirkti ir įvairiausių dažų, teptukų galybė, ir va sendintojų tų yra ir vienkomponenčių ir dvikomponenčių..Parduotuvė  ax.gif
Va toks dvikomponentis:
user posted image


Salne, o neuzmatei kiek kainuoja sitas dvikomponentis? Ir koks jo kiekis ten?

Acius 4u.gif
Atsakyti
Jennifer, as va tokia patina turiu kaip auksciau, kur aistukas idejo toj foto, tik mano ruda patina, uz ja mokejau ~11lt
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 23, 14:54)
Aš irgi naudoju šitą laką, man su juo lengva dirbti, tolygiai tepasi, be to dėžutės niekada nelimpa. Bet galvoju pabandyti naują laką, norėčiau matinio, bet girdėjau, kad nuo kai kurių matinių lakų darbai atrodo kaip plastmasiniai, todėl ir klausiau merginų, kurios naudoja matinius lakus, ar taip yra ir kokius lakus naudoja.


Jeigu nori matinio, tai yra tos pačios firmos tik ne žaliu, o mėlynu dangteliu 4u.gif Draugė man kaip tik davė pamėginti, nu žinok man jis geriau atrodo, nei žaliu dangteliu.

QUOTE(Globusyte @ 2009 04 23, 16:06)
Ką pasakytumėt apie šį laką (man jį šiandien rekomendavo kaip naują ir tinkamą RETRO)

http://www.tegra.lt/...rsal_enamel/559


Kur galima jį įsigyti ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 04 23, 17:18)
man reiktų to didesnių 33x33 formato, bet ir 25x25 imčiau smile.gif
labai reikia, neradau jų niekur Kaune sad.gif

Mačiau, bet Vilniuj CUP'e, "Gerose akyse" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2009 04 23, 16:47)
Mačiau, bet Vilniuj CUP'e, "Gerose akyse"  4u.gif

tai kad aš iš kauno smile.gif bet ačiū labai mirksiukas.gif jei nerasiu šiaip, prašysiu, kad nupirktų ir atsiūstų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 04 23, 17:55)
tai kad aš iš kauno smile.gif bet ačiū labai  mirksiukas.gif jei nerasiu šiaip, prašysiu, kad nupirktų ir atsiūstų  doh.gif  biggrin.gif

Beje, turiu omeny tą su citrinom, pirmosios nepastebėjau, tad gal ten ir nėra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2009 04 23, 17:27)
Salne, o neuzmatei kiek kainuoja sitas dvikomponentis? Ir koks jo kiekis ten?

Acius  4u.gif


O žinok..net nepagalvojau į kainą pasižiūrėti..O kiekis tai nedidelis..lyg po 75ml kiekvienas buteliukas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 23, 17:40)
Jeigu nori matinio, tai yra tos pačios firmos tik ne žaliu, o mėlynu dangteliu 4u.gif Draugė man kaip tik davė pamėginti, nu žinok man jis geriau atrodo, nei žaliu dangteliu.
Kur galima jį įsigyti ir kokia kaina?

7,50 "pasidaryk pats". Šiandien pirkau...
yra ir ta kita VCUPe (bent jau buvo antradienį)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 23 balandžio 2009 - 17:21
sveikos mergytes,

labai reiktu serveteles su G. Klimto gyvybes medziu. gal kaunietes kas nors turit? labai skubu. labai labai ieskau.

dekoju is anksto

parasykit prasau I AZ
Atsakyti
Aistukas: 47 lt (visas rinkinys)...Aš klausiau apie patiną, tai man parodė šį rinkinį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 23 balandžio 2009 - 17:45
QUOTE(efauto @ 2009 04 23, 16:30)
Jennifer, as va tokia patina turiu kaip auksciau, kur aistukas idejo toj foto, tik mano ruda patina, uz ja mokejau ~11lt

Aišku, na aš ryt vakare pasistengsiu foto įdėti to sendintojo ir patinos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gema 2 @ 2009 04 23, 17:40)
sveikos mergytes,

labai reiktu serveteles su G. Klimto gyvybes medziu. gal kaunietes kas nors turit? labai skubu. labai labai ieskau.

dekoju is anksto 

parasykit prasau I AZ

yra šita servetėlė senamiesčio parduotuvėlėje Hobby centras, šalia creativos Daukšos20 mirksiukas.gif
Ryt ten būsiu, jei nori prigriebsiu, tik su perdavimu sudėtingiau, gal netgi į tą parduotuvėlę tau pačiai būtų patogiau ir greičiau nubėgti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 balandžio 2009 - 17:56