Įkraunama...
Įkraunama...

Viena ryški juostelė, kita neryški II

QUOTE(pantera83 @ 2009 04 24, 11:48)
sveikutes, mes ir planuojam  nestuke.gif ir labai laukiam wub.gif dabar labai nerimauju, nes mmm velavo kelias dienas, pasidariau testa, rode I, dar vakar, t.y. po keliu dienu, pakartojau, rode II, bet antrasis I - vaiduoklis ir pradejo teplioti, siandien vel rode antraji I kaip vaiduokli, bet dabar pradejau daugiau kraujuoti. kaip suprasti?

palauk pora dieneliu, stebek koks kraujavimas, gal cia tiktai bus truputeli, neprasides tikrosios mm. Kazkur forume skaiciau, kad kai kurie NT reaguoja i hormonu pasikeitima pries mm. Tikiuosi mm tau bus tos netikrosios, ir testukas rodys ta pati, po tepliojimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2009 04 24, 11:00)
palauk pora dieneliu, stebek koks kraujavimas, gal cia tiktai bus truputeli, neprasides tikrosios mm. Kazkur forume skaiciau, kad kai kurie NT reaguoja i hormonu pasikeitima pries mm. Tikiuosi mm tau bus tos netikrosios, ir testukas rodys ta pati, po tepliojimu. 4u.gif


as ir labai tikiuosi wub.gif
Atsakyti
deja, pradejo lyg upelis teketi, kaip niekad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 04 25, 22:40)
deja, pradejo lyg upelis teketi, kaip niekad doh.gif

nenusimink, kita menesi viskas bus gerai, lauksim geru rezultatu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
kazkokia nesamone nesuprantu as bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(abigaile88 @ 2009 04 27, 14:04)
kazkokia nesamone nesuprantu as bigsmile.gif

apie ką tu?
Atsakyti
Na va ir aš šiandien nusipirkau kasetę ir nesulaukusi mėnesinių dienos pasidariau. Pasirodė labai nežymi antra juostelė. Jaučiu po kelių dienelių vėl teks kartoti, nes prieš darantis testuką buvau daug prigėrusi arbatos. Tad galėjo būti ir netikslus. Bet jau 1.5 savaitės kokį baisų nuvargį jaučiu. Tiesiog kojas vos pavelku. Jeigu būsiu ne nėščia tai turiu kuo nors rimtai sirgti. Juk neymanoma šitaip toliau gyventi. Baisus silpnumas ir mieguistumas. blink.gif
Atsakyti
Atleiskite ka rasau cia,bet man labai reikia jusu nuomones
Menesiniu jau savaite negaliu sulaukti verysad.gif siandien dariau 2 NT,tik nezinau kaip vertinti unsure.gif is pradziu buvo viena juostele,as apsidziaugiau,palikau ji vonioj.Po valandos uzejau,norejau ismesti,bet pastebejau antra labai neryskia juostele unsure.gif Paskui padariau antra ir su juo ta pati situacija unsure.gif gal kam taip yra buve?Nezinau ka galvoti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Madrita @ 2009 04 27, 19:17)
Atleiskite ka rasau cia,bet man labai reikia jusu nuomones
Menesiniu jau savaite negaliu sulaukti verysad.gif siandien dariau 2 NT,tik nezinau kaip vertinti unsure.gif is pradziu buvo viena juostele,as apsidziaugiau,palikau ji vonioj.Po valandos uzejau,norejau ismesti,bet pastebejau antra labai neryskia juostele unsure.gif Paskui padariau antra ir su juo ta pati situacija unsure.gif gal kam taip yra buve?Nezinau ka galvoti doh.gif

Man taip paskutines pora savaiciu buvo - vos vos matoma antra juostele atsirasdavo po pusvalandzio. Kadangi visa ta laika testai neryskejo, o ir gydytoja nepatvirtino nusprendziau jog arba testai nekokybiski arba mano hormonai kvailioja.
Atsakyti
QUOTE(Madrita @ 2009 04 27, 19:17)
Atleiskite ka rasau cia,bet man labai reikia jusu nuomones
Menesiniu jau savaite negaliu sulaukti verysad.gif siandien dariau 2 NT,tik nezinau kaip vertinti unsure.gif is pradziu buvo viena juostele,as apsidziaugiau,palikau ji vonioj.Po valandos uzejau,norejau ismesti,bet pastebejau antra labai neryskia juostele unsure.gif Paskui padariau antra ir su juo ta pati situacija unsure.gif gal kam taip yra buve?Nezinau ka galvoti doh.gif


Pasidaryk už kelių dienų, jei testukas bus ryškesnis, tada sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniukė: 28 balandžio 2009 - 11:55
QUOTE(Madrita @ 2009 04 27, 18:17)
Atleiskite ka rasau cia,bet man labai reikia jusu nuomones
Menesiniu jau savaite negaliu sulaukti verysad.gif siandien dariau 2 NT,tik nezinau kaip vertinti unsure.gif is pradziu buvo viena juostele,as apsidziaugiau,palikau ji vonioj.Po valandos uzejau,norejau ismesti,bet pastebejau antra labai neryskia juostele unsure.gif Paskui padariau antra ir su juo ta pati situacija unsure.gif gal kam taip yra buve?Nezinau ka galvoti doh.gif

Jei menesines veluoja ir antra juostele yra, vadinasi uzkibo. Dabar antra juostele turi po biski rysketi.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Nusprendžiau temą užvesti čia, nes manau, kad čia daugiausia mergyčių besidarančiu NT.
Pradėjo imti mane paranoja, kad labai nepatikimai man tie prezervatyvai kaip apsaugos priemonė atrodo ir šiandien popiet pasidariau NT. Na ir po 5 min, kai testas visai išdžiūvo atsirado blausi antra juostelė. Tikriausiai dabar truputį nervinčiausi, nes visgi 3 pametinukai man būtų per daug biggrin.gif jei man to nebūtų nutikę pernai žiemą, prieš planuojant antrą mažiuką. Testas rapipreg firmos, tą kart irgi tas pats buvo, pasidariau HCG tyrimą ir jokio nestuke.gif nebuvo doh.gif Dabar man 8 DPO. Gal kartais tiesiog matoma ta vieta, kur įdėta ta jautri HCG vieta?
Atsakyti