Įkraunama...
Įkraunama...

Viena ryški juostelė, kita neryški II

Pabandyk gal rytoj pakartoti testą. Nes jau kai tiek dienų vėluoja tai turėtu su kiekviena diena vis ryškiau ir ryškiau rodyti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos... as taip pat dabar nekokioje situacijoje... paskutines normalias mm turejau vasario 19d, nesulaukus sekanciu daraiusi testus(jie buvo teigiami), bet balandzio antra pasirode truputeli kraujo ir nuvaziavau i ligonine, ten gydytojas tik pasisaipe ir isleido i namus, kita deina kraujo buvo daugiau, bet tik viena diena, o paskui kelios dienos tepliojimo doh.gif ... tad maniau, kad persileidau.. cray.gif ... bet sleikstuliukas neisnyko ir silpnumas nezmoniskas, galvojau tai del persileidimo, bet pastebejau, kad jau kelnes ankstokos darosi ir pilvukas papustas.. tad vel emiausi testu...kas keisciausia,jie rodo labai ryskiai teigiama, bet isryskeja tik praejus 15-20min. nezinau ar verta jais tiketi... unsure.gif ...gal kuri buvote pakliuvusi i tokia situacija? padekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguracka @ 2009 04 18, 15:50)
Sveikutes, merginos... as taip pat dabar nekokioje situacijoje... paskutines normalias mm turejau vasario 19d, nesulaukus sekanciu daraiusi testus(jie buvo teigiami), bet balandzio antra pasirode truputeli kraujo ir nuvaziavau i ligonine, ten gydytojas tik pasisaipe ir isleido i namus, kita deina kraujo buvo daugiau, bet tik viena diena, o paskui kelios dienos tepliojimo doh.gif ... tad maniau, kad persileidau.. cray.gif ... bet sleikstuliukas neisnyko ir silpnumas nezmoniskas, galvojau tai del persileidimo, bet pastebejau, kad jau kelnes ankstokos darosi ir pilvukas papustas.. tad vel emiausi testu...kas keisciausia,jie rodo labai ryskiai teigiama, bet isryskeja tik praejus 15-20min. nezinau ar verta jais tiketi...  unsure.gif  ...gal kuri buvote pakliuvusi i tokia situacija? padekite 4u.gif

O tai tu pas gydytoją dėl nėštumo buvai? ax.gif
Atsakyti
kai tik velavo mm ir testas rode teigiama, tai uzsirasiau pas gydytoja, bet tik balandzio 22d., per ta laika daug visokiu problemeliu istiko mane...tad jau nebeilgai laukti, bet... nezinau nei ka galvoti jau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguracka @ 2009 04 18, 20:56)
kai tik velavo mm ir testas rode teigiama, tai uzsirasiau pas gydytoja, bet tik balandzio 22d., per ta laika daug visokiu problemeliu istiko mane...tad jau nebeilgai laukti, bet... nezinau nei ka galvoti jau  verysad.gif

Nuo vasario mėnesio pas ginę registravo tik balandžiui??? O siaube...
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 04 19, 12:17)
Nuo vasario mėnesio pas ginę registravo tik balandžiui??? O siaube...


taip... tik balandziui verysad.gif , bet ne nuo vasario, o nuo kovo unsure.gif , nes juk rasiau kad vasari paskutines normalios mm buvo... g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguracka @ 2009 04 18, 21:56)
kai tik velavo mm ir testas rode teigiama, tai uzsirasiau pas gydytoja, bet tik balandzio 22d., per ta laika daug visokiu problemeliu istiko mane...tad jau nebeilgai laukti, bet... nezinau nei ka galvoti jau  verysad.gif

nesijaudink, tu ne viena, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as irgi labai nerimstu del treciadienio vizito pas gyd., bet dar tik keliausiu pas seimos, o pas gine reik siuntimo, gal priims ta pacia diena. Ana savaite dariausiu testus, tai I ryski, kita vaiduoklis, mm nebuvo, tik 2 d. patepliojo, bet ir tai mazai. Dar ryt darysiu NT, kad tureciau ka gyd. pasakyt, bus matyt ka parodys, tikiuosi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2009 04 20, 12:37)
nesijaudink, tu ne viena,  4u.gif  4u.gif  4u.gif
as irgi labai nerimstu del treciadienio vizito pas gyd., bet dar tik keliausiu pas seimos, o pas gine reik siuntimo, gal priims ta pacia diena. Ana savaite dariausiu testus, tai I ryski, kita vaiduoklis, mm nebuvo, tik 2 d. patepliojo, bet ir tai mazai. Dar ryt darysiu NT, kad tureciau ka gyd. pasakyt, bus matyt ka parodys, tikiuosi nestuke.gif


na, as vel dariausi testa, bet iskart man neisryskeja antra juostele, vos vos kazkas matosi po keliu minuciu, o po valandos normalios, ryskios II... nezinau nei ka galvoti... oilvukas papustas, burbuliuoja lyg virtu jame ten kas g.gif ... kazkaip prarandu vilti jau kad galiu buti nestuke.gif
Papildyta:
Bozena83, o ka nors keisto jauti? po kiek laiko vaiduokliukas isryskejo? ax.gif kiek laiko mm veluoja? g.gif gal tai geras zenklas tas vaiduokliukas? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguracka @ 2009 04 20, 14:26)
na, as vel dariausi testa, bet iskart man neisryskeja antra juostele, vos vos kazkas matosi po keliu minuciu, o po valandos normalios, ryskios II... nezinau nei ka galvoti... oilvukas papustas, burbuliuoja lyg virtu jame ten kas  g.gif ... kazkaip prarandu vilti jau kad galiu buti  nestuke.gif
Papildyta:
Bozena83, o ka nors keisto jauti? po kiek laiko vaiduokliukas isryskejo? ax.gif  kiek laiko mm veluoja? g.gif  gal tai geras zenklas tas vaiduokliukas?  bigsmile.gif  4u.gif

mano mm tai sterikus kartais daro. Buvo 01.04, 03.02, o dabar nera, tiktai 04. 12 ir 13 diena truputeli patepliojo. O del savijautos tai sunku pasakyt: viena krutis prisilietus skauda, dilgcioja sonus, arba papilve skauda, pora dienu dar ir viduriavimas buvo (o gal cia tik svenciu rezultatas)ir beprotiskas nugaros skausmas. Vyras sian nupirko NT tai dar gadinsiu, kazkaip ir prie namu noriu tvarkytis ir nezinau, kad tik nepersistengt
Papildyta:
o be to ir slapintis keliuosi kelis kartus per nakti g.gif
Atsakyti
del viduriavimo, tai ir man tai pasireiske pirmomis dienomis, bet gal tik pora dienu, o dabar su viduriukais nekas blush2.gif , nors visuomet man taip rolleyes.gif ... o tai kaip tau su tais testukais? po keliu minuciu jie isryskeja? ax.gif ... as niekaip nesuprantu, ar gali buti tiesa, kai jie isryskeja labai stipriai tik po valandos, ar galima tada laikyti teigiamu? schmoll.gif 5domu ar yra taip kam nors buve? ir ar pasitvirtino? nors instrukcijoje parasyta kad po 10 min vertinti negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguracka @ 2009 04 20, 21:19)
del viduriavimo, tai ir man tai pasireiske pirmomis dienomis, bet gal tik pora dienu, o dabar su viduriukais nekas  blush2.gif , nors visuomet man taip  rolleyes.gif ... o tai kaip tau su tais testukais? po keliu minuciu jie isryskeja? ax.gif ... as niekaip nesuprantu, ar gali buti tiesa, kai jie isryskeja labai stipriai tik po valandos, ar galima tada laikyti teigiamu? schmoll.gif  5domu ar yra taip kam nors buve? ir ar pasitvirtino? nors instrukcijoje parasyta kad po 10 min vertinti negalima  g.gif

su tais NT tai visai neaisku, anos savaites pabaigoj kur dariausi, tai pradedavo rysket po kokiu 5 min., o siandien vyrui parvaziavus is darbo, ir atvezus NT, pradejo rodyti is karto, gal ne taip ryskiai kaip I bruksniukas, bet jau ryskiau nei ana savaite thumbup.gif
kaip raso instrukcijoj, tai jau po kokiu netgi 10 min., vertint negalima, bet suprask tu juos ten.
kai laukiausi pirmojo, tai NT irgi grybavo, norejau vyrui padaryt dovana gimtad. proga, o sis niekselis NT nieko neparode, nors buvo jau mazdaug 4 sav. nestumo, o reklama kad rodo po 6, 10 dienu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes, mes ir planuojam nestuke.gif ir labai laukiam wub.gif dabar labai nerimauju, nes mmm velavo kelias dienas, pasidariau testa, rode I, dar vakar, t.y. po keliu dienu, pakartojau, rode II, bet antrasis I - vaiduoklis ir pradejo teplioti, siandien vel rode antraji I kaip vaiduokli, bet dabar pradejau daugiau kraujuoti. kaip suprasti?
Atsakyti