Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

QUOTE(astulka1 @ 2011 03 19, 22:27)
nuveziau isskastruoti musu namo kieme gyvenanti katina (nes visi namai apzenklinti) smile.gif - bet po paros (po operacijos) ziuriu- kad jis visviena zenklinasi  lotuliukas.gif  tai kaip cia suprast?

Hormonai iš kraujo išsivaikšto per 8-10 dienų, taip kad tuoj po operacijos "instinktas" gali kažkiek laiko išlikti. Taip pat svarbu gerai išvalyti vietas, kur katinas žymėjosi - likęs kvapas jam irgi yra šioks toks stimulas toliau daryti tose vietose.

QUOTE(Jaklina @ 2011 03 20, 17:18)
sakykit, o 4,5 mėn katinas gali jau žymėtis?  unsure.gif

Na, tokiam amžiui dar ankstoka rolleyes.gif Bent jau 6 mėn. būtų...
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2011 03 20, 16:57)
O ką perspės, kai nepažįsta katinuko... Ir manau, kad priklauso nuo kiekvieno individualiai... Bet bent jau neturėtų smirdėti dabar tas sysius biggrin.gif



tai norit pasakyti, kad kiekvienam katinui kastraciaj pasireiskia kitaip?? ir specialiai pasilenkiau paauostyti... tai kad yra kvapelis......
ryt vezam kate sterilizacijai - teks uzklausti kame cia reikalas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 03 20, 21:06)
tai norit pasakyti, kad kiekvienam katinui kastraciaj pasireiskia kitaip?? ir specialiai pasilenkiau paauostyti... tai kad yra kvapelis......

Nugi nenuima kaip ranka tuoj kitą dieną po operacijos biggrin.gif
Luktelėkit truputuką, tegu hormonai iš kraujo pasišalina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2011 03 20, 22:08)
Nugi nenuima kaip ranka tuoj kitą dieną po operacijos biggrin.gif
Luktelėkit truputuką, tegu hormonai iš kraujo pasišalina  mirksiukas.gif


o jus irgi kastarvot katina - ir taip buvot, kad taip sakot?
tai kad jau 4 dienos praejo, bent jau kvapo nebutu. mano mama kai savo katina veze kastruoti - jau nuo pirmos dienos nebezymejo savo teritorijos namuose.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2011 03 20, 20:01)
.
Na, tokiam amžiui dar ankstoka  rolleyes.gif Bent jau 6 mėn. būtų...

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaklina: 20 kovo 2011 - 22:13
QUOTE(astulka1 @ 2011 03 20, 21:15)
o jus irgi kastarvot katina - ir taip buvot, kad taip sakot?
tai kad jau 4 dienos praejo, bent jau kvapo nebutu. mano mama kai savo katina veze kastruoti - jau nuo pirmos dienos nebezymejo savo teritorijos namuose.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...

taigi, turiu pavydzį, realų, kai katinėlis kastruotas, po operacijos dar apie dvi savaites žymėjo.
Dabar katinėlis kastruotas gal kokie pusę metų..tiksliai nepasakysiu ir viskas gerai, nebežymi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soncco: 20 kovo 2011 - 23:11
QUOTE(astulka1 @ 2011 03 20, 21:15)
o jus irgi kastarvot katina - ir taip buvot, kad taip sakot?
tai kad jau 4 dienos praejo, bent jau kvapo nebutu. mano mama kai savo katina veze kastruoti - jau nuo pirmos dienos nebezymejo savo teritorijos namuose.

Kastravau blush2.gif Ne mažiau nei kokius 554 cool.gif Tik po operacijos ne pas mane buvo, o namo grįždavo ir paskui jau šeimininkai papasakodavo blush2.gif
Vieniems būna, kaip ranka nuima - sulig kita diena nustoja žymėti, kiti dar kažkiek laiko "spardosi" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2011 03 21, 01:55)
Kastravau  blush2.gif Ne mažiau nei kokius 554  cool.gif Tik po operacijos ne pas mane buvo, o namo grįždavo ir paskui jau šeimininkai papasakodavo  blush2.gif
Vieniems būna, kaip ranka nuima - sulig kita diena nustoja žymėti, kiti dar kažkiek laiko "spardosi"  mirksiukas.gif


tai pas jus veislynas ar labdara uzsiiminejat, padedat Lesei?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 03 21, 01:13)
tai pas jus veislynas ar labdara uzsiiminejat, padedat Lesei?

lotuliukas.gif o jetau....moterie..
kykute yra vet.gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 03 20, 22:15)
o jus irgi kastarvot katina - ir taip buvot, kad taip sakot?
tai kad jau 4 dienos praejo, bent jau kvapo nebutu. mano mama kai savo katina veze kastruoti - jau nuo pirmos dienos nebezymejo savo teritorijos namuose.

kiek as domejausi tuo dalyku, tai dar gera menesi hormonai veikia ir katinai gali zymeti mirksiukas.gif truputuka kantrybes gal reikia ir viskas bus gerai. tai juk labai individualu, nuo katino priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(soncco @ 2011 03 21, 02:15)
lotuliukas.gif o jetau....moterie..
kykute yra vet.gydytoja smile.gif


o jatau "moterie" - is kur man zinot, as gi ne aiskerege; bash.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2011 03 20, 22:55)
Kastravau  blush2.gif Ne mažiau nei kokius 554  cool.gif Tik po operacijos ne pas mane buvo, o namo grįždavo ir paskui jau šeimininkai papasakodavo  blush2.gif
Vieniems būna, kaip ranka nuima - sulig kita diena nustoja žymėti, kiti dar kažkiek laiko "spardosi"  mirksiukas.gif

noriu paklaust o kaip su 3 men kaciuku kastravimu, mes anksciausiai beveik 5 men esam vetui dave kastruot ,bet sake kad ir 3 men jokiu problemu?
Atsakyti