Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(erikiuxxx @ 2009 12 07, 03:15)
nieko rasyti nera butina  smile.gif
tik pati zurnala uzpildyti reikia
kvitu tikrai nereikia jaigu nenori,nebent pirkejas papraso tai gali israsyti

Ir kaip jūs įsivaizduojat kuom remdamasi tą žurnalą užpildyti?Iš "oro" nukabinti? blink.gif Mes kalbam ne apie tuos kvitukus ar faktūras,kur mes paslaugas suteikiam,o kalba apie tuos,kur mes pačios asmeniškai gaunam pajamas ir asmeniškai turim išlaidų,deja,šituos reikia pagrįsti dokumentais ir net nepaprastais čekiukais,o geriausiai faktūromis. smile.gif
Atsakyti
O gal kuri žinote, kiek kainuotų verslo liudijimas kosmetologei?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 12 07, 03:15)
nieko rasyti nera butina  smile.gif
tik pati zurnala uzpildyti reikia
kvitu tikrai nereikia jaigu nenori,nebent pirkejas papraso tai gali israsyti

unsure.gif o tai jus savo parduotuvej pirkejams kvitu neisrasote g.gif jie taippat turi buti israsomi,kaip ir is kasos aparato ismusti,jei pirkejas pirko preke.
Papildyta:
QUOTE(Amatevi @ 2009 12 07, 13:14)
O gal kuri žinote, kiek kainuotų verslo liudijimas kosmetologei?

kiekvienoj sav.skirtingos kainos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2009 12 07, 20:23)
unsure.gif  o tai jus savo parduotuvej pirkejams kvitu neisrasote g.gif jie taippat turi buti israsomi,kaip ir is kasos aparato ismusti,jei pirkejas pirko preke.
Papildyta:

kiekvienoj sav.skirtingos kainos  4u.gif

Kiek man aiškino VMI, tai jei dirbi su verslo liudijimu - kvituką pildai, jei to pageidauja pirkėjas, o jei dirbi su verslo leidimu/pažyma, išrašyti pirkėjui dokumentą būtina.
Atsakyti
viotinola, teisingai, nes verslo liudijima turint sumoki jau tam tikra suma ir tik tam zmogui paprasius israsai.

o jei vykdai individualia veikla, kaip gali neisrasyti fakturos ar kvito? kiekvienos pajamos turi buti pagristos, juk nuo ju bus mokami mokesciai, ka irasei kvite, tai irasai i zurnala. aisku galima nerasyt ir pajamu nerodyt, bet cia jau bus mokesciu slepimas.

taip kad viska butina pildyti, saugoti, rasyti ir t.t. na ir aisku pinigus atideti. beja kazkas klause, kaip zinot kiek ten reiks moket metu gale. skaiciuokit kas menesi kiek uzridbot, atimkit 34 proc ir atidekit i voka arba atsidarykit atskyra saskaita mokesciams, ir taip kas menesi, tai ir metu gale turesit is ko sumoket uzpildzius deklaracija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2009 12 07, 21:22)
Kiek man aiškino VMI, tai jei dirbi su verslo liudijimu - kvituką pildai, jei to pageidauja pirkėjas, o jei dirbi su verslo leidimu/pažyma, išrašyti pirkėjui dokumentą būtina.

nesuprantu, tai tipo sau kvitelį išrašyt, nes pvz pirkėjai internetu ir jie neprašo kvito, tai kurių velnių man jį pildyti , žurnale ir kvite, čia rimtai privaloma kvitų knygelę pildyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2009 12 07, 21:22)
Kiek man aiškino VMI, tai jei dirbi su verslo liudijimu - kvituką pildai, jei to pageidauja pirkėjas, o jei dirbi su verslo leidimu/pažyma, išrašyti pirkėjui dokumentą būtina.

jap teisingai,vadinamuoju patentu jei dirbi,gali israsyti jei pirkejas to praso,dazniausiai ju niekas nepraso ir niekam nereikia ten rasineti.

QUOTE(Naktibalda @ 2009 12 07, 23:36)
nesuprantu, tai tipo sau kvitelį išrašyt, nes pvz pirkėjai internetu ir jie neprašo kvito, tai kurių velnių man jį pildyti , žurnale ir kvite, čia rimtai privaloma kvitų knygelę pildyti  g.gif

jei tavo individuali veikla pagal pazyma,tai yra ne tas vadinamasis patentas,su kuriuo gali dirbti prekyvetiese,kioskeliuose,geliu bei knygu pard.turi rasyti kvitukus.tarkim internetu perka prie prekiu turi ideti kvituka israsyta uz perkama preke,tas pats kas nuejus i maxima,man irgi kvito nereikia bet ji ismusa nesvarbu ar as ji imu ar pardaveja ismerta i siuksliadeze biggrin.gif kvito neisrasyma yra mokesciu slepimas,ikliuvus baudele nemenka. is drauges patirties parasysiu, pas ja solidus vyrukas nusipirko du sumustinius po 7 litus ir ji neismuse cekio, israse 2000 litu baudos,pasirodo taip mokesciai tikrino doh.gif

PS.beje internetu prekiauti su patentu negalima,reikia individualios veiklos pazymejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 07 gruodžio 2009 - 23:46
QUOTE(labamba @ 2009 12 07, 23:44)
jap teisingai,vadinamuoju patentu jei dirbi,gali israsyti jei pirkejas to praso,dazniausiai ju niekas nepraso ir niekam nereikia ten rasineti.
jei tavo individuali veikla pagal pazyma,tai yra ne tas vadinamasis patentas,su kuriuo gali dirbti prekyvetiese,kioskeliuose,geliu bei knygu pard.turi rasyti kvitukus.tarkim internetu perka prie prekiu turi ideti kvituka israsyta uz perkama preke,tas pats kas nuejus i maxima,man irgi kvito nereikia bet ji ismusa nesvarbu ar as ji imu ar pardaveja ismerta i siuksliadeze biggrin.gif kvito neisrasyma yra mokesciu slepimas,ikliuvus baudele nemenka. is drauges patirties parasysiu, pas ja solidus vyrukas nusipirko du sumustinius po 7 litus ir ji neismuse cekio, israse 2000 litu baudos,pasirodo taip mokesciai tikrino doh.gif

PS.beje internetu prekiauti su patentu negalima,reikia individualios veiklos pazymejimo mirksiukas.gif

tai aš su individualios veiklos pažymėjimu ir dirbu unsure.gif , šiaiip vis tiek nesupratau, ryt skambinsiu įvmi, nes mano žiniomis tai nebūtina, o va kas žino, kaip čia viskas keičias ne dienom ,o valandom, tai sunku besugaudyti viską blush2.gif , o beje gi žurnalas pildomas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 07 gruodžio 2009 - 23:51
QUOTE(Naktibalda @ 2009 12 07, 23:49)
tai aš su individualios veiklos pažymėjimu ir dirbu  unsure.gif , šiaiip vis tiek nesupratau, ryt skambinsiu įvmi, nes mano žiniomis tai nebūtina, o va kas žino, kaip čia viskas keičias ne dienom ,o valandom, tai sunku besugaudyti viską  blush2.gif , o beje gi žurnalas pildomas  unsure.gif

Na o tai pagal ką jūs pildote savo žurnalą,jeigu neturi kvitukų? g.gif Nelabai įsivaizduoju,kaip galima viską atsiminti,gerai,jei iškart užsipildai,kai parduodi paslaugą,o jei vėliau? g.gif Ir šiaip,juk būtina (bent jau teoriškai) visus šituos dokumentus rinkti ir saugoti 10 metų,kad būtų pagrįstos jūsų pajamos,nes kitaip,kaip jūs įrodysite,kad tų skaičių nenukabinote iš oro? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 12 07, 23:58)
Na o tai pagal ką jūs pildote savo žurnalą,jeigu neturi kvitukų?  g.gif Nelabai įsivaizduoju,kaip galima viską atsiminti,gerai,jei iškart užsipildai,kai parduodi paslaugą,o jei vėliau?  g.gif Ir šiaip,juk būtina (bent jau teoriškai) visus šituos dokumentus rinkti ir saugoti 10 metų,kad būtų pagrįstos jūsų pajamos,nes kitaip,kaip jūs įrodysite,kad tų skaičių nenukabinote iš oro?  unsure.gif

kadangi mano vienetiniai gaminiai, ir jų būna po vieną du į mėnesį lotuliukas.gif , užpildau iš kart biggrin.gif , tą pačią sekundę kaip tik gaunu pinigėlius, ax.gif

kvitukus turiu, bet jų nepildau unsure.gif , nieks neprašė, ir kažkaip buvau užsfiksavusi, kad nebūtina , doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 08 gruodžio 2009 - 00:04
QUOTE(Naktibalda @ 2009 12 07, 23:49)
tai aš su individualios veiklos pažymėjimu ir dirbu  unsure.gif , šiaiip vis tiek nesupratau, ryt skambinsiu įvmi, nes mano žiniomis tai nebūtina, o va kas žino, kaip čia viskas keičias ne dienom ,o valandom, tai sunku besugaudyti viską  blush2.gif , o beje gi žurnalas pildomas  unsure.gif

su patentu nebutina,niekas ir nepildo.jusu atveju tikrai reikia, bet kai nepildot daugiau uzdirbat blush2.gif sorry,kad taip negraziai nuskambejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2009 12 08, 00:07)
su patentu nebutina,niekas ir nepildo.jusu atveju tikrai reikia, bet kai nepildot daugiau uzdirbat  blush2.gif sorry,kad taip negraziai nuskambejo 4u.gif

nu va nežinojau, o šiaip pildau , juk nesakiau, kad nepildau tongue.gif , nes ruošiamės paskolą imti, todėl man visos pajamos aktualu mirksiukas.gif , ir beje ne tik iš kart užlidau žurnalą, bet iš kart ir mokesčiams atkalu visus procentus, nes tikrai būtų surinkti tokią sumą, bet va susipliončinau su tais kvitais dabar doh.gif

gerai... bet reikalingas parašas pirkėjo, o jei aš jo akyse nematau g.gif , tai kaip man tą dalyką išprašyt doh.gif , kažkokie vėjai man čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 08 gruodžio 2009 - 00:11