Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(Myliukas` @ 2009 12 08, 02:22)
Moralas - deklaraciją pildyti namie ir kuo tvarkingiau vesti savo buhalteriją,kad būtų rami galva  biggrin.gif

nu kaip ir aišku, kadangi pildau tvarkingai tą nelemtą žurnalą, tai kvitukus užpildyti vieni niekai , ir galva dar vis tiek nerami, jau kaip priims deklaraciją tada bus jau ramiau biggrin.gif , bet vis tiek mano supratimu čia nesąmonių nesąmonė kokia tik gali būt cool.gif , bet tiek to , pildysim patys ir keblumų bus mažiau biggrin.gif

nu jei mane ir patikrintu, tai apyvarta tokia mizerna, net jiems ant kavos neužtektų lotuliukas.gif , čia labiau dėl malonumo , o ne dėl uždarbio teisiog sugalvojau legalizuotis, tai čia kaip toj dainoj neturėjo boba vargo biggrin.gif , tai dabar turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 08 gruodžio 2009 - 02:39
bet naktibalda, tikrai nereikia prasyti jokiu saskaitau atgal su parasais biggrin.gif tokiu atveju kai mums siuncia saskaitas telekomas, bite, tele2 ir visi kiti, mes irgi turetume siusti atgal? ne juk mirksiukas.gif
asdirbu su pazyma rasau kvituka, buvo pora kartu kad zmogus sake ai man nereikia, bet as vistiek israsiau nes pas mane ne paslauga o preke ir turiu israst kitaip bus trukumas. taigi israsiau ir i siuksliu deze 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 12 08, 02:37)
bet vis tiek mano supratimu čia nesąmonių nesąmonė kokia tik gali būt

neturėjo boba vargo  , tai dabar turiu  lotuliukas.gif

Na,taip nesąmonė drinks_cheers.gif Bet gi žinot,kad pas mus Lietuvoj viskas yra atvirškčiai nei kaip pas normalius žmones doh.gif

Tai jau tikrai biggrin.gif Na bet iš kitos pusės,legalizuojat veiklą,susimokat mokesčius ir jau įgyjat soc.draudimą thumbup.gif Aš pvz prieš imantis tą pažymą net nežinojau to,o poto kai pradėjau gilintis iš tikrųjų labai apsidžiaugiau,nes pvz nėštumo atveju aš jau gaučiau šiokią tokią pašalpą thumbup.gif Na pokolkas šiais metais mano pajamos irgi neypatingos,bet man to užteks,kad bent kelis litus gaučiau,vis geriau nei nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliukas`: 08 gruodžio 2009 - 11:11
QUOTE(Myliukas` @ 2009 12 08, 11:10)
Na,taip nesąmonė  drinks_cheers.gif Bet gi žinot,kad pas mus Lietuvoj viskas yra atvirškčiai nei kaip pas normalius žmones  doh.gif

Tai jau tikrai  biggrin.gif Na bet iš kitos pusės,legalizuojat veiklą,susimokat mokesčius ir jau įgyjat soc.draudimą  thumbup.gif Aš pvz prieš imantis tą pažymą net nežinojau to,o poto kai pradėjau gilintis iš tikrųjų labai apsidžiaugiau,nes pvz nėštumo atveju aš jau gaučiau šiokią tokią pašalpą  thumbup.gif Na pokolkas šiais metais mano pajamos irgi neypatingos,bet man to užteks,kad bent kelis litus gaučiau,vis geriau nei nieko  smile.gif

atvirai pasakius, man tas soc draudimas šiai dienai visiškai neaktualus, auginu vaiką dar iki trijų metų, ir + esu dieninio skyriaus studentė, ir dar kabu savo buvusioje darbovietėje lotuliukas.gif ,esu negrįžus po motinystės , žodžiu dėl to man kažkaip dzin blush2.gif

skambinau į vmi tai man sako nu jo kvitų knygelė reikalinga, sakau tai kū man daryt dabar atgaline data pildyti g.gif , sako nieks netikrina, bet jei norit pildykit doh.gif , vot kaip lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 12 08, 16:54)
sako nieks netikrina, bet jei norit pildykit  doh.gif , vot kaip  lotuliukas.gif

Nu gi sakiau drinks_cheers.gif biggrin.gif Pajuoka ta jų sistema doh.gif

Aš irgi dieninio skyriaus studentė,bet niekur kitur nedirbu šiuo metu,tai man soc.draudimas labai į naudą,jeigu apnėštėčiau nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Myliukas`,2009 12 08, 03:22]

Aišku,jei paslaugas teikiate fiziniams asmenims,kuriems tie čekiukai nereikalingi,tai vistiek turėtume bent sau išsirašyti. mirksiukas.gif

Bet yra teorinė galimybė,kad VMI gali patikrinti jūsų dokumentų pagrįstumą,(dokumentus reikia saugoti 10metų) bet iš tikrųjų dar tokio dalyko negirdėjau,kad individualiai veikiančius asmenis tikrintų,manau,VMI turi stambesnių "verslininkų" tikrinti. g.gif


Kvitų sau rašyti tikrai nereikia, nes yra nurodyta tvarkoje kokiais atvejais juos rašyti pravaloma. O ir sau kaip išrašydamos nurodysite privalomus rekvizitus pvz, pirkėją g.gif Čia kalbu apie vykdomą veiklą su verslo liudijimu


Patikėkit ne tik teorinė galimybė, kad tikrins tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingel: 08 gruodžio 2009 - 18:48
QUOTE(Ingel @ 2009 12 08, 18:46)
Patikėkit ne tik teorinė galimybė, kad tikrins tongue.gif

Tai papasakokit mums?Gal mes tik nežinom to,o poto ir "pakliūsim" su kliurkom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 12 08, 11:32)


asdirbu su pazyma rasau kvituka, buvo pora kartu kad zmogus sake ai man nereikia, bet as vistiek israsiau nes pas mane ne paslauga o preke ir turiu israst kitaip bus trukumas. taigi israsiau ir i siuksliu deze  4u.gif



Su pažyma dirbant rašyti kvitukus kiekvienam pirkėjui privaloma
Papildyta:
QUOTE(Myliukas` @ 2009 12 08, 19:49)
Tai papasakokit mums?Gal mes tik nežinom to,o poto ir "pakliūsim" su kliurkom  doh.gif


Daug pasakot nėra kaip g.gif nes mes tai darom blush2.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2009 12 08, 18:55)
Daug pasakot nėra kaip g.gif nes mes tai darom blush2.gif  ax.gif  mirksiukas.gif

Tai jūs dirbat VMI,taip?Tai pasakykit,ar tikrinate tuos buhalterinius žurnalus ar ne?Ir kada tikrinate? 4u.gif Ar labai "kabinėjatės" prie išlaidų pagrįstumo?Na pavyzdžiui,jei nėra faktūros,o paprastas čekiukas?Nes atsisako parduotuvėse rašyti faktūras doh.gif Atseit negali išrašyti kaip fiziniam asmeniui doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliukas`: 08 gruodžio 2009 - 19:04
QUOTE(Myliukas` @ 2009 12 08, 19:02)
Tai jūs dirbat VMI,taip?Tai pasakykit,ar tikrinate tuos buhalterinius žurnalus ar ne?Ir kada tikrinate?  4u.gif Ar labai "kabinėjatės" prie išlaidų pagrįstumo?Na pavyzdžiui,jei nėra faktūros,o paprastas čekiukas?Nes atsisako parduotuvėse rašyti faktūras  doh.gif Atseit negali išrašyti kaip fiziniam asmeniui  doh.gif

atsakysiu as nes sita labai gerai zinau biggrin.gif islaidas iki 1000 litu uztenka tik cekiuko,nebutina saskaita-faktura 4u.gif
Papildyta:
merginos,nebukit optimistes,kad niekas nieko netikrina biggrin.gif man VMi buvo mineja,kad islaidu cekius reikes atsviesti,bet pas mane jie kilometriniai,per koki 10 lapu vienas cekis butu,kiek tiesos nezinau,jei sako tai reiskia tikrina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2009 12 08, 20:28)
atsakysiu as nes sita labai gerai zinau  biggrin.gif islaidas iki 1000 litu uztenka tik cekiuko,nebutina saskaita-faktura 4u.gif
Papildyta:
merginos,nebukit optimistes,kad niekas nieko netikrina biggrin.gif man VMi buvo mineja,kad islaidu cekius reikes atsviesti,bet pas mane jie kilometriniai,per koki 10 lapu vienas cekis butu,kiek tiesos nezinau,jei sako tai reiskia tikrina 4u.gif

nu blin , nesikeikus, visu čekius, kur neturėjau faktūros, išmečiau doh.gif

o optimistė aš iš prigimties, ir nieko nei tikiuosi, nei nesitikiu, tik pati noriu, kad būtų viskas tvarkinga ax.gif , todėl ir einu čia iš proto, tik va spragų daug. Mano žiniose tuo klausimu labai daug klaustukų verysad.gif
Atsakyti
labas
daug perskaiciau,bet va noriu paklausti,kaip traukti islaidas uz telefono saskaita ir interneto?atsispausdint ta kvita,kur sumoku per benka ar kaip?

jei kas siunciates prekiu is uzsienio,tai gaunat kazkokias saskaitas ar tinka cekiai?kiek man aiskino,tai kad ten tokiu kaip saskaitu neisraso g.gif ir dar jei siuntiesi netu kazka,tai ar tinka saskaita,israsyta mano vardu,bet be asmens kodo(is uzsienio)?
dirbu su individualios veiklos pazymejimu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griaustinisvm: 09 gruodžio 2009 - 09:31