Įkraunama...
Įkraunama...

Jehovistai

Merginos!!!! Timotiejus jau pasiskunde i skyrelio taisykles....................................

No comments..............................................

As manau,kad ji isvis reikia mesti is forumo,nes jis neatitinka nario statuso ir ateina cia reklamos skleisti bei pasipelnymo tikslais.

Beje, Timotiejau,tie tavo sektos susirinkimai vyksta prie Siauliu kalejimo,o zekai stukaciu laaaaaaaaaaabai nemegsta................ lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 15 birželio 2009 - 19:56
QUOTE(egesichora @ 2009 06 15, 21:54)
Merginos!!!! Timotiejus jau pasiskunde i skyrelio taisykles....................................

No comments..............................................

As manau,kad ji isvis reikia mesti is forumo,nes jis neatitinka nario statuso ir ateina cia reklamos skleisti bei pasipelnymo tikslais.

Beje, Timotiejau,tie tavo sektos susirinkimai vyksta prie Siauliu kalejimo,o zekai stukaciu laaaaaaaaaaabai nemegsta................ lotuliukas.gif

As ant jo ignora senai uzdejau tai jis per asmenines varo man doh.gif
Supyko,nes jau labai ''graziai'' jam AZ parasiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jankeliukas: 15 birželio 2009 - 19:59
Bet ir mulkis tu,motiejau.
Kas tave gali gyvenime pamegti.
Toks jaunas,o toks...............
Suzinos su tavimi kartu besitreniruojantys kas per fruktas esi.
Atsakyti
*** ble, kodel man nieks i a.z. neraso??? tik stabdys, bet jis uzbanintas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 15, 16:58)
egesichora, ***, ką iš mėnulio nukritai???? mes jau seniai tavo timotiejų šūdais užmėtėm ir ans pabėgo.
Papildyta:
tai šitas gi stabdžiau, koks ten sakei tavo gimimo laikas? e...e...e..?
Papildyta:
ir kiek sakei uždirbi? ė...ė...ė...?

gal gali be keiksmazodziu? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(adaptacijaa @ 2009 06 15, 20:01)
Timotiejau nesigedyk, zinau kad dar nekaltas ir merginos niekada neturejai, bet viskas susitvarkys, tu tik is sektos isstok wink.gif

nekaltas nu ir ka gal jam taip gerai? atejau i sia tema nes buvo idomu susirasi info deja dabar tenka su timotiejum per skype bendraut nes cia vyksta eilinis svaigimas
Atsakyti
negaliu
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 15, 21:23)

tai jus mane vadinat idijote ir galvojat kad keiksmazodziai jus panasia i protinga padaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 06 15, 22:23)
gal gali be keiksmazodziu? unsure.gif
Papildyta:

nekaltas nu ir ka gal jam taip gerai? atejau i sia tema nes buvo idomu susirasi info deja dabar tenka su timotiejum per skype bendraut nes cia vyksta eilinis svaigimas

Taip jai jusu poziuriai sutapo bendraukit asmeniskai nieko blogo nematau ax.gif
Tik keista aie kas u tokiu reikia sneket,jai jam viena galvoje biblijaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................
Susitik su juo palydove ten jusu vieta tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jankeliukas: 15 birželio 2009 - 20:28
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 15, 21:27)
Taip   jai  jusu  poziuriai   sutapo  bendraukit  asmeniskai  nieko  blogo  nematau ax.gif
Tik  keista  aie  kas  u  tokiu  reikia  sneket,jai jam  viena  galvoje  biblijaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................
Susitik  su  juo  palydove  ten   jusu  vieta tongue.gif

as nesutinku su jo tikejimu,as pati manau as tik klausineju jo ir renkuosi informacija apie JL ko cia padaryt negaliu nes jus ssiknisinejat
Papildyta:
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 15, 21:27)
Taip   jai  jusu  poziuriai   sutapo  bendraukit  asmeniskai  nieko  blogo  nematau ax.gif
Tik  keista  aie  kas  u  tokiu  reikia  sneket,jai jam  viena  galvoje  biblijaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................
Susitik  su  juo  palydove  ten   jusu  vieta tongue.gif

del ko ten mano vieta del to kad man idomu kuo mano prosenele taip tikejo? g.gif ar cia butina ateiti ir keikti timotieju? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpea: 15 birželio 2009 - 20:38
QUOTE(skorpea @ 2009 06 15, 22:38)
as nesutinku su jo tikejimu,as pati manau as tik klausineju jo ir renkuosi informacija apie JL ko cia padaryt negaliu nes jus ssiknisinejat
Papildyta:

del ko ten mano vieta del to kad man idomu kuo mano prosenele taip tikejo?  g.gif  ar cia butina ateiti ir keikti timotieju? bigsmile.gif

Tegu jis tada nerasineja i az jis man visai neidomus,kazkoks nevykelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 15, 21:42)
Tegu  jis  tada  nerasineja  i  az  jis  man  visai  neidomus,kazkoks  nevykelis doh.gif

tai ko jus man aiskinate jam ir sakykite lotuliukas.gif lotuliukas.gif as gi nei jo zmona nei pana lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha! O kas mampinigiuose savo negincijama teise i Timotieju pareiske?! A?! mirksiukas.gif
Atsakyti