Įkraunama...
Įkraunama...

Jehovistai

QUOTE(egesichora @ 2009 06 15, 21:47)
Aha! O kas mampinigiuose savo negincijama teise i Timotieju pareiske?! A?! mirksiukas.gif

as blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kad jis daugiau niekam cia ir nereikalingas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif visos is jo tik pasityciot nori o as rimtai info jieskau kuria jis man suteike paprastais zodziais o ne citatom is biblijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 15, 21:15)
*** ble, kodel man nieks i a.z. neraso??? tik stabdys, bet jis uzbanintas sad.gif


tai atblokuok parasysiu dar kol vel neprades klientai skustis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stabdiz @ 2009 06 15, 22:59)
tai atblokuok parasysiu dar kol vel neprades klientai skustis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tave asmeniskai apskunde blink.gif
Ar skaitet kur idejau ta straipsniuka,ta va JL sekta sukure vienas zmogelis,kuris net negalvojo kad gali tiek daug silpnavaliu zmoniu suburt doh.gif
Kazkodel JL apie tai nekalba nutyli g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jankeliukas: 15 birželio 2009 - 21:11
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 15, 22:11)
Tave  asmeniskai  apskunde blink.gif
Ar  skaitet  kur  idejau  ta  straipsniuka,ta  va  JL  sekta  sukure  vienas  zmogelis,kuris  net  negalvojo  kad  gali tiek  daug  silpnavaliu  zmoniu  suburt doh.gif
Kazkodel JL  apie tai  nekalba  nutyli g.gif


ne cia asmeniskai uzblokavo savo pasto dezute kad negaut laisku nuo manes.

P.S. man ta JL istorija kaip ir judejimas yra zemai kabanti man tiesiog gaila zmoniu veltui svaistanciu savo brangu laika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stabdiz: 15 birželio 2009 - 21:33
QUOTE(stabdiz @ 2009 06 15, 23:28)
ne cia asmeniskai uzblokavo savo pasto dezute kad negaut laisku nuo manes.

P.S. man ta JL istorija kaip ir judejimas yra zemai kabanti man tiesiog gaila zmoniu veltui svaistanciu savo brangu laika...

http://www.supermama...howtopic=321765
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 15, 22:35)



so what? ar as cia dbr kazka pakursciau kazko nekest ? nejuokinam zmoniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stabdiz @ 2009 06 15, 23:40)
so what? ar as cia dbr kazka pakursciau kazko nekest ? nejuokinam zmoniu lotuliukas.gif

Cia Timotiejui taip susviete doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 15, 22:42)
Cia  Timotiejui  taip  susviete doh.gif

jei is jusu taip tyciotusi kazi ar ir jum nesusviestu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 06 15, 23:43)
jei is jusu taip tyciotusi kazi ar ir jum nesusviestu biggrin.gif

O ka jis i AZ priraso doh.gif
Prasai zmogaus graziuoju neberasyt o jis vistiek doh.gif
Atsakyti
kas norit triest kaip hetera, prasom skustis.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 15, 22:46)
kas norit triest kaip hetera, prasom skustis.

o jus uzkeresit ane? lotuliukas.gif lotuliukas.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 15, 22:46)
kas norit triest kaip hetera, prasom skustis.


o zdarova jau gryzai is pasiskraidymo su sluota? biggrin.gif (nesusilaikiau) tegul skundzia tas motiejus kiek nori mane biggrin.gif man ir tas giliai...na patys zinot kur
Atsakyti