Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 16, 14:08)
Nu jo, balandžiai tai problema. Gal katiną balkone auginkit?

Suni turiu, bet jo nebijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(teska @ 2009 04 16, 13:15)
Suni turiu, bet jo nebijo  biggrin.gif

Tada belieka tik vanagas
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 16, 14:17)
Tada belieka tik vanagas

Arba stiklint ir antra balkona arba gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(teska @ 2009 04 16, 13:20)
Arba stiklint ir antra balkona arba gun_bandana.gif

O gal užsiimk balandininkyste - kiaušiniai, kepti karveliai, pašto karveliai, tiesiog nauja verslo šaka
Atsakyti
Man nuo balandziu padeda vetrunge. Pernai pirkau vaikui Jyske, Boruzuele tokia ant kuolo pamauta, tik kad sparneliai kaip propeleris sukasi biggrin.gif Kai uzmoviau, ne vienas balandis savo snapo ir uzpakalio neberode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 16, 11:26)
sveikos, mergaites - gal kartais zinot, kokio ilgio buna vijokliniu sparaginiu pupeliu saknys? kazkodel uzsimanaiu situ labai  blush2.gif  o zemes neturiu, tik didziuli balkona  ax.gif  tai galvoju, kur sodint jas reiktu  ax.gif
http://www.seklos.lt/index.php?id=492

Aš eksperimento tvarka kelias tų violetinių sėkliukes į didelį vazoną sukišau. Bus vijoklis arba nebus biggrin.gif Šiaip kažkaip nebūna baisiai didelės šaknys man atrodo...
Atsakyti
vakar sodinau kornišonus. Kokie mutantai, o jau šaknys doh.gif thumbup.gif
pasodinau į 5 l talpos vazonus, nes kitaip manau, kad nebus jie patenkinti, kai užaugs. O agurkai persodinimų laaaabai nemėgsta schmoll.gif
Atsakyti
Oi tu parazitu mano balkone, sikanciu ant augalu mano, lizdas vazonuose mano susisukta, dar ir su dviem kiausais gun_smilie.gif Isdraskiau ta kur... lizda. bus karas box.gif
O i tema tai mano karnisonai dar tik dygsta, astuonias seklytes pasejau, idomu kiek is ju isaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 17, 11:08)
Aš eksperimento tvarka kelias tų violetinių sėkliukes į didelį vazoną sukišau. Bus vijoklis arba nebus biggrin.gif Šiaip kažkaip nebūna baisiai didelės šaknys man atrodo...

as siandien dar paieskosiu geltonu ir pramaisiui pasesiu ax.gif paziuresiu kaip ten kas augs ax.gif o kazi kokia atrama geriau det? g.gif jauciu bus matyt kai paaugs iki tiek, kad atramos prireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
iškilo klausimas - šparaginės pupelės bijotų pietinio karšto balkono? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 13:00)
iškilo klausimas - šparaginės pupelės bijotų pietinio karšto balkono?  g.gif

siaip saule ir siluma megsta, bet jei balkonas uzdaresnis tai jauciu iskeptu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 17, 12:58)
as siandien dar paieskosiu geltonu ir pramaisiui pasesiu  ax.gif  paziuresiu kaip ten kas augs  ax.gif  o kazi kokia atrama geriau det?  g.gif  jauciu bus matyt kai paaugs iki tiek, kad atramos prireiks  lotuliukas.gif

Aš senukuose pirkau tokį daiktą kaip agurkų tinklas, manau ir pupelėm turėtų toks patikt.
Atsakyti